Severočeské divadlo

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  
Adresa: Lidické nám. 10, Ústí nad Labem [zobrazit na mapě]
Pokladna: út-pá 11.30-17 (pokladna předprodeje)
plán hlediště
Ceny vstupenek:
600-100 Kč
ředitel / umělecké vedení:
Miloš Formáček

Přání, pochvaly, stížnosti... (1)Hodnocení inscenací


Umělci

Poznámky a upozornění:
  • Večerní pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení.

Repertoár

Zasněžená romance - libreto: Gustav Oplustil, Pavel Trávníček, Tomáš Vondrovic; hudba: Glenn Miller
Premiéra: 15.11.2019. Scéna: Vladimír Soukenka. Kostýmy: Josef Jelínek. Choreografie: Vladimír Gončarov. Dirigent: Miloš Formáček. Režie: Pavel Trávníček.
Muzikálová swingová show plná tance a zpěvu s hudbou Glenna Millera. Příběh kapely, která získá angažmá v Sun Valley i se svou hvězdou Vivien Dawnovou. Všechno běží hladce, až do chvíle, kdy se manager Jarry Allan přizná, že očekává dítě z válčící Evropy a slíbil, že se o něj bude starat celá kapela...
Casanova - libreto a texty písní: Petr Markov; hudba: Zdeněk Barták
Premiéra: 29.9.2017. Kostýmy: Zdena Krnáčová & kol. Choreografie: Vladimír Gončarov. Scéna a režie: Tomáš Christian Brázda.
Původní komediálně laděný muzikál, který představuje nejen proslulého dobyvatele ženských srdcí, ale také diplomata a cestu ke slávě této rozporuplné osobnosti. Casanova na sklonku svého života, kdy působí jako knihovník na Duchcově, si dopisuje a „diskutuje” odtud o politice a filozofii s největšími osobnostmi své doby, jakými byli například Voltaire, Jean-Jacques Rousseau, carevna Kateřina Veliká a další...
Noc na Karlštejně - libreto: Zdeněk Podskalský; hudba: Karel Svoboda; texty písní: Jiří Štaidl, Eduard Krečmar
Premiéra: 19.4.2013. Podle stejnojmenného filmu Zdeňka Podskalského na motivy stejnojmenné hry Jaroslava Vrchlického. Úprava: Zdeněk Podskalský ml. Scéna: Petr Kastner. Kostýmy: Zita Miklošová. Choreografie: Štěpán Karlesz. Dirigenti: Miloš Formáček, Milan Kaňák. Režie: Martin Novotný.
Jevištní verze legendárního filmového muzikálového zpracování hry Jaroslava Vrchlického. Romanticky zidealizovaná a úsměvná historka ze života „otce vlasti“ krále Karla IV. a jeho manželky Elišky Pomořanské.
D10+  

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 21.2.2020