Severočeské divadlo

libreto a texty písní: Petr Markov
hudba: Zdeněk Barták

Casanova

Premiéra: 29.9.2017. Kostýmy: Zdena Krnáčová & kol. Choreografie: Vladimír Gončarov. Scéna a režie: Tomáš Christian Brázda.


Původní komediálně laděný muzikál, který představuje nejen proslulého dobyvatele ženských srdcí, ale také diplomata a cestu ke slávě této rozporuplné osobnosti. Casanova na sklonku svého života, kdy působí jako knihovník na Duchcově, si dopisuje a „diskutuje” odtud o politice a filozofii s největšími osobnostmi své doby, jakými byli například Voltaire, Jean-Jacques Rousseau, carevna Kateřina Veliká a další...
Severočeské divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
75 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
MartinRadi 70 %
(zadáno: 6.9.2018, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Byl jsem velmi spokojen se scénou i s hereckými výkony, přestože tento muzikálový žánr není mým nejoblíbenějším, viděl jsem ho dvakrát během půl roku a nasazení herců bylo pokaždé stoprocentní. Honza Urban byl báječný, Radka Fišarová, Eliška Ochmanová. V dětské roli zabodoval Jan Brázda.
KateDanny 80 %
(zadáno: 5.9.2018, počet hodnocení: 51)
Teddy 70 %
(zadáno: 27.1.2018, počet hodnocení: 107)
Yvetta Klímová 70 %
(zadáno: 7.11.2017, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Komediální a pohodový muzikál s krásnou hudbou který jsem v Ústí navštívila hned dvakrát po sobě. Dobrou práci odvedli Míša Nosková, Lukáš Randák, Adriana Bajtková, Eliška Ochmanová i Radka Fišarová a z dětských představitelů zaujal přirozený Jan Brázda.
Dovemummy-Alena S. 60 %
(zadáno: 23.10.2017, počet hodnocení: 131)
přínosný / zajímavý komentář
65%
DivadelniFan 90 %
(zadáno: 2.10.2017, počet hodnocení: 181)
přínosný / zajímavý komentář
Tento muzikál mám moc rád. Perfektní hudba Zdeňka Bartáka. 10% strnu jen za slabší choreografie oproti pražskému a hlubockému uvedení, nahraným sborům, přičemž tanečníci mnohdy ani neotevírají pusu. Příjemně působící scéna, bezchybné výkony v čele s Ditou Hořínkovou, Elis Ochmanovou a Viktorem Antoniem. Překvapili (velmi mile) Míša Nosková a Jaromír Adamec, skvělí byli také Monika Sommerová, Zuzana Benešová, Radka Fišarová, Lukáš Randák a Jan Urban a v menších rolích Adriana Bajtková, Lucie Pragerová a Aneta Dobešová. Marian Vojtko by měl trochu ubrat ze svých "vtípků".
Romana35 80 %
(zadáno: 2.10.2017, počet hodnocení: 133)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Pěkný muzikál. Z naší alternace mě nejvíce zaujali Michaela Nosková a Jan Urban. Líbila se mi choreografie i přímý kontakt herců s diváky. Svým výkonem velice příjemně překvapil v dětské roli Viktor Antonio.
Michelle97 80 %
(zadáno: 1.10.2017, počet hodnocení: 80)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.