Severočeské divadlo

Zasněžená romance

Premiéra: 15.11.2019. Scéna: Vladimír Soukenka. Kostýmy: Josef Jelínek. Choreografie: Vladimír Gončarov. Dirigent: Miloš Formáček. Režie: Pavel Trávníček.


Muzikálová swingová show plná tance a zpěvu s hudbou Glenna Millera. Příběh kapely, která získá angažmá v Sun Valley i se svou hvězdou Vivien Dawnovou. Všechno běží hladce, až do chvíle, kdy se manager Jarry Allan přizná, že očekává dítě z válčící Evropy a slíbil, že se o něj bude starat celá kapela...
Anketa 2019
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2018 do listopadu 2019, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 29. února.
Severočeské divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
50 %
5021000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Knopova.jirina 30 %
(zadáno: 22.12.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno v alternaci: Mátlová, Ďuricová, Trávníček, Brázda... Bohužel toto obsazení mě až na paní Mátlovou nenadchlo. Ďuricová na jeviši působí afektovaně, pan Trávníček bohužel nezpívá a komické scény v podání pana Brázdy nejsou komické. Škoda toho, jinak by mělo představení potenciál. Velmi pěkná jsou choreografická čísla, jak stepařská tak taneční. Tak snad jiné obsazení...
Zuz.wais 70 %
(zadáno: 25.11.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Byla jsem velmi mile překvapená jak režií tak choreografiemi, ikdyž stepařské části občas pokulhávaly. Kvalitní výkony herců: Jolana Smyčková v roli Vivien, herecky i pěvecky velmi pěkné, v roli Haryho Scota Pavel Trávníček, což je skvělý herec ale zpívat by bohužel neměl. Jeho zpěvem utrpěly i duety obou hlavních představitelek. Nejvíc bych vyzdvihla Katharine Selešiovou v roli Karin, která perfektně ovládla všechny muzikálové složky- herectví, zpěv i tanec a právem sklidila největší úspěch. Dále kvalitní výkon Ester Králové, které role Rity pěkně sedla. Velmi vtipné a milé představení.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.