Severočeské divadlo

Zasněžená romance

Premiéra: 15.11.2019
Scéna: Vladimír Soukenka. Kostýmy: Josef Jelínek. Choreografie: Vladimír Gončarov. Dirigent: Miloš Formáček. Režie: Pavel Trávníček.
Poslední uvedení: rok 2020.
Muzikálová swingová show plná tance a zpěvu s hudbou Glenna Millera. Příběh kapely, která získá angažmá v Sun Valley i se svou hvězdou Vivien Dawnovou. Všechno běží hladce, až do chvíle, kdy se manager Jarry Allan přizná, že očekává dítě z válčící Evropy a slíbil, že se o něj bude starat celá kapela...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Severočeské divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
30 %
Uživatelé
32 %
3251000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 30 %
Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  30 %
29.1.2020 | 3002 hodnocení
+ souhlasím
Obs. Mátlová, Ďuricová, Matuszek, Sršňová. P. Trávníček se vrátil k Zasněžené romanci již poněkolikáté. Nikdy například nezapomenu na hororový zážitek v podání jeho Divadla Skelet, kdy se nezdráhal v této verzi muzikálu použít playback (nikoli halfplayback!). Ústecká inscenace je zajímavá pouze hudebním nastudováním. Severočeský Big Band pod vedením D. Jensena a V. Béreše je ve skvělé formě, stejně tak jako Skupina stepu DDM pod vedením Michala Krupy – choreografie je velkým plusem inscenace. Nejslabším článkem je režie a s tím související herecké výkony. P. Trávníček navíc nezvládá ani zpěv. Škoda promarněné příležitosti.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Jarka35  20 %
21.2.2020 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Jedním slovem hrůza! Velmi jsme se na tohle představení těšili a zklamání bylo velké. Představní bez kapky režie, kde se každý plácá, jak se mu zachce. Nejhorší je jednoznačně výkon pana Trávníčka. Jeho pokus o zpěv je strašný a ani herecky se na něj nedá dívat. Divadlo holt šláplo trochu vedle, škoda mluvit. Představení zachraňují dvě hlavní dámy- Jolana Haan Smyčková a Katharina Selešiová, díky za ně. Choreografie a kapela super.
Michal1982  10 %
28.1.2020 | 145 hodnocení
+ souhlasím
Viděno na premiéře v Divadle Broadway. Byl jsem pozván a navíc jsem opravdu neočekával zázraky.. A taky se neděly...10 % za Uršulu Klukovou, tanečníky a tanečnice a kapelu a ještě za hlas Nikoly Ďuricové... Ale konec představení s větou Ti čokly havarovaly.. To předčilo moje očekávání nejhoršího..
Knopova.jirina  30 %
22.12.2019 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Viděno v alternaci: Mátlová, Ďuricová, Trávníček, Brázda... Bohužel toto obsazení mě až na paní Mátlovou nenadchlo. Ďuricová na jeviši působí afektovaně, pan Trávníček bohužel nezpívá a komické scény v podání pana Brázdy nejsou komické. Škoda toho, jinak by mělo představení potenciál. Velmi pěkná jsou choreografická čísla, jak stepařská tak taneční. Tak snad jiné obsazení...
Zuz.wais  70 %
25.11.2019 | 3 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Byla jsem velmi mile překvapená jak režií tak choreografiemi, ikdyž stepařské části občas pokulhávaly. Kvalitní výkony herců: Jolana Smyčková v roli Vivien, herecky i pěvecky velmi pěkné, v roli Haryho Scota Pavel Trávníček, což je skvělý herec ale zpívat by bohužel neměl. Jeho zpěvem utrpěly i duety obou hlavních představitelek. Nejvíc bych vyzdvihla Katharine Selešiovou v roli Karin, která perfektně ovládla všechny muzikálové složky- herectví, zpěv i tanec a právem sklidila největší úspěch. Dále kvalitní výkon Ester Králové, které role Rity pěkně sedla. Velmi vtipné a milé představení.
Applejuice  30 %
8.1.2023 | 328 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.