Kalendář hostovaček

Říjen 2021

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
1.10. Knot - Nikki & JDJatka7819:30
2.10. SoKnot - Nikki & JDJatka7819:30
2.10. SoRapper - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich19:00
3.10. NeCentral Park West - Divadelní spolek Scéna KralupyČinoherní klub19:30
4.10. PoLa luna en el Amazonas - Mapa Teatro (Kolumbie)Národní divadlo20:00
5.10. ÚtPozemšťan - Divadlo Bolka Polívky Venuše ve Švehlovce20:00
5.10. ÚtRevízor - Divadlo Astorka Korzo ´90Švandovo divadlo19:00
5.10. ÚtLa luna en el Amazonas - Mapa Teatro (Kolumbie)Národní divadlo20:00
6.10. StManželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo19:30
7.10. ČtSoběstačný - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30
8.10. Zpověď bachaře - Divadlo Líšeň Divadlo VILA Štvanice19:00
8.10. Raději zešílet v divočině - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa20:00
8.10. Tonka Šibenice - DS HostiviceDivadlo U Valšů19:00
9.10. SoHomeland - Nhung CompanyVenuše ve Švehlovce20:00
9.10. SoHády - Pokusy o minulost - JAMU Brno Divadlo DISK19:30
9.10. SoČernoušek v Asii - Pohádkové divadloDivadlo U2210:30
10.10. NeProbuzení jara (Spring Awakening) - JAMU Brno Divadlo DISK19:30
10.10. NeDotkni se vesmíru a pokračuj - Divadlo KiX, BuštěhradČinoherní klub19:30
10.10. NeFerda Mravenec - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí11:00
11.10. PoJÁNOŠÍK - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia19:00
11.10. PoChleba s máslem - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
12.10. ÚtTISO - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia19:00
13.10. StHolokaust - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia19:00
14.10. ČtBílý tesák - Divadlo Drak Jatka7818:30
14.10. Čt#dubček - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia19:00
15.10. BIBLIA - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia19:00
15.10. DNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
15.10. Alfa - Operomanija, Vilnius, LitvaDivadlo pod Palmovkou18:30
16.10. SoLoutka (Bábka) - Městské divadlo Trenčín (Slovensko)Studio DVA divadlo19:30
16.10. SoBetonová zahrada - JAMU Brno Městská divadla pražská19:30
17.10. NeMuž mojí ženy & Návrat muže mojí ženy (Muž moje žene & Povratak muža moje žene) - Hrvatsko Kazalište Pečuh (Maďarsko)Studio DVA divadlo19:30
17.10. NeJak jsem byl Cyrano - Jihočeské divadlo Č. Budějovice
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová
Divadlo Kampa16:00
17.10. NeZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé19:00
17.10. NeRaději zešílet v divočině - JAMU Brno Městská divadla pražská19:30
18.10. PoRaději zešílet v divočině - JAMU Brno Městská divadla pražská19:30
19.10. ÚtHeda Gablerová - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30
19.10. ÚtJak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Divadlo BRAVO!19:00
20.10. StHarila aneb Čtyři z punku a pes - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30
21.10. ČtZlatý drak - Teatrul Andrei Mureșanu, Sfântu Gheorghe, RumunskoDivadlo pod Palmovkou19:00
22.10. Válka Roseových - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
22.10. Modrovous - Naděje žen - Divadelní soubor Li-Di LitoměřiceDivadlo v Celetné17:00
23.10. SoO Budulínkovi - Divadlo KorábDivadlo U2210:30
24.10. NeRůžový samuraj - Burki&comLa Fabrika19:30
24.10. NeCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich16:00
24.10. NeCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich19:00
26.10. ÚtHrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich19:00
26.10. ÚtPískoviště - Divadlo Alexandra Duchnoviča, Prešov, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou19:00
29.10. Antikvariát - Občanské sdružení Pravda a láska, Bratislava, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou19:30
30.10. SoAntikvariát - Občanské sdružení Pravda a láska, Bratislava, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou19:30
1.10.19:30 
Knot - Nikki & JDJatka78
2.10.So19:30 
Knot - Nikki & JDJatka78
2.10.So19:00 
Rapper - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich
3.10.Ne19:30 
Central Park West - Divadelní spolek Scéna KralupyČinoherní klub
4.10.Po20:00 
La luna en el Amazonas - Mapa Teatro (Kolumbie)Národní divadlo
5.10.Út20:00 
Pozemšťan - Divadlo Bolka Polívky Venuše ve Švehlovce
5.10.Út19:00 
Revízor - Divadlo Astorka Korzo ´90Švandovo divadlo
5.10.Út20:00 
La luna en el Amazonas - Mapa Teatro (Kolumbie)Národní divadlo
6.10.St19:30 
Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo
7.10.Čt20:30 
Soběstačný - LiStOVáNíDivadlo Minor
8.10.19:00 
Zpověď bachaře - Divadlo Líšeň Divadlo VILA Štvanice
8.10.20:00 
Raději zešílet v divočině - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa
8.10.19:00 
Tonka Šibenice - DS HostiviceDivadlo U Valšů
9.10.So20:00 
Homeland - Nhung CompanyVenuše ve Švehlovce
9.10.So19:30 
Hády - Pokusy o minulost - JAMU Brno Divadlo DISK
9.10.So10:30 
Černoušek v Asii - Pohádkové divadloDivadlo U22
10.10.Ne19:30 
Probuzení jara (Spring Awakening) - JAMU Brno Divadlo DISK
10.10.Ne19:30 
Dotkni se vesmíru a pokračuj - Divadlo KiX, BuštěhradČinoherní klub
10.10.Ne11:00 
Ferda Mravenec - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí
11.10.Po19:00 
JÁNOŠÍK - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia
11.10.Po19:00 
Chleba s máslem - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
12.10.Út19:00 
TISO - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia
13.10.St19:00 
Holokaust - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia
14.10.Čt18:30 
Bílý tesák - Divadlo Drak Jatka78
14.10.Čt19:00 
#dubček - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia
15.10.19:00 
BIBLIA - Divadlo Aréna, BratislavaDivadlo Hybernia
15.10.19:00 
DNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
15.10.18:30 
Alfa - Operomanija, Vilnius, LitvaDivadlo pod Palmovkou
16.10.So19:30 
Loutka (Bábka) - Městské divadlo Trenčín (Slovensko)Studio DVA divadlo
16.10.So19:30 
Betonová zahrada - JAMU Brno Městská divadla pražská
17.10.Ne19:30 
Muž mojí ženy & Návrat muže mojí ženy (Muž moje žene & Povratak muža moje žene) - Hrvatsko Kazalište Pečuh (Maďarsko)Studio DVA divadlo
17.10.Ne16:00 
Jak jsem byl Cyrano - Jihočeské divadlo Č. Budějovice
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová
Divadlo Kampa
17.10.Ne19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé
17.10.Ne19:30 
Raději zešílet v divočině - JAMU Brno Městská divadla pražská
18.10.Po19:30 
Raději zešílet v divočině - JAMU Brno Městská divadla pražská
19.10.Út19:30 
Heda Gablerová - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
19.10.Út19:00 
Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Divadlo BRAVO!
20.10.St19:30 
Harila aneb Čtyři z punku a pes - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
21.10.Čt19:00 
Zlatý drak - Teatrul Andrei Mureșanu, Sfântu Gheorghe, RumunskoDivadlo pod Palmovkou
22.10.19:00 
Válka Roseových - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
22.10.17:00 
Modrovous - Naděje žen - Divadelní soubor Li-Di LitoměřiceDivadlo v Celetné
23.10.So10:30 
O Budulínkovi - Divadlo KorábDivadlo U22
24.10.Ne19:30 
Růžový samuraj - Burki&comLa Fabrika
24.10.Ne16:00 
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich
24.10.Ne19:00 
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich
26.10.Út19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich
26.10.Út19:00 
Pískoviště - Divadlo Alexandra Duchnoviča, Prešov, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou
29.10.19:30 
Antikvariát - Občanské sdružení Pravda a láska, Bratislava, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou
30.10.So19:30 
Antikvariát - Občanské sdružení Pravda a láska, Bratislava, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.