Kalendář hostovaček

Listopad 2021

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
2.11. ÚtOsudy dobrého vojáka Švejka - Horácké divadlo Jihlava Divadlo pod Palmovkou19:00
5.11. První rande - Městské divadlo Brno Divadlo na Vinohradech19:00
5.11. Rebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30
6.11. SoPrvní rande - Městské divadlo Brno Divadlo na Vinohradech19:00
7.11. NeRonja, dcera loupežníka - Divadlo loutek Divadlo Minor10:00
8.11. PoJméno - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
12.11. Kolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich19:00
12.11. Sexem ke štěstí - Divadlo Dialog Divadlo U Hasičů19:00
14.11. NeRůžový samuraj - Burki&comLa Fabrika19:30
16.11. ÚtRamses II. - Západočeské divadlo v Chebu Divadlo v Celetné19:30
17.11. StA Simple Space - Gravity & Other MythsJatka7819:30
18.11. ČtD'un Air Instable - Laurent BigotAlfred ve dvoře20:00
18.11. ČtD'un Air Instable - Laurent BigotAlfred ve dvoře20:00
18.11. ČtA Simple Space - Gravity & Other MythsJatka7819:30
19.11. Koprovka aneb Na útěku - Blanenské divadloDivadlo U Hasičů19:00
19.11. A Simple Space - Gravity & Other MythsJatka7819:30
20.11. SoBětuška a kouzelný hrad - Liduščino divadloDivadlo U2210:30
20.11. So21&COUNTING - Tomáš DanielisAlfred ve dvoře20:00
20.11. SoA Simple Space - Gravity & Other MythsJatka7819:30
22.11. PoSkořápka - Divadlo Petra Bezruče
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné19:30
22.11. PoZahraj to znovu, Same - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
22.11. PoRickey Mouse Fun HouseAlfred ve dvoře20:00
23.11. ÚtSkořápka - Divadlo Petra Bezruče
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné19:30
24.11. StMy děti ze stanice ZOO - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30
25.11. ČtBitevní pole - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30
2.11.Út19:00 
Osudy dobrého vojáka Švejka - Horácké divadlo Jihlava Divadlo pod Palmovkou
5.11.19:00 
První rande - Městské divadlo Brno Divadlo na Vinohradech
5.11.19:30 
Rebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
6.11.So19:00 
První rande - Městské divadlo Brno Divadlo na Vinohradech
7.11.Ne10:00 
Ronja, dcera loupežníka - Divadlo loutek Divadlo Minor
8.11.Po19:00 
Jméno - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
12.11.19:00 
Kolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich
12.11.19:00 
Sexem ke štěstí - Divadlo Dialog Divadlo U Hasičů
14.11.Ne19:30 
Růžový samuraj - Burki&comLa Fabrika
16.11.Út19:30 
Ramses II. - Západočeské divadlo v Chebu Divadlo v Celetné
17.11.St19:30 
A Simple Space - Gravity & Other MythsJatka78
18.11.Čt20:00 
D'un Air Instable - Laurent BigotAlfred ve dvoře
18.11.Čt20:00 
D'un Air Instable - Laurent BigotAlfred ve dvoře
18.11.Čt19:30 
A Simple Space - Gravity & Other MythsJatka78
19.11.19:00 
Koprovka aneb Na útěku - Blanenské divadloDivadlo U Hasičů
19.11.19:30 
A Simple Space - Gravity & Other MythsJatka78
20.11.So10:30 
Bětuška a kouzelný hrad - Liduščino divadloDivadlo U22
20.11.So20:00 
21&COUNTING - Tomáš DanielisAlfred ve dvoře
20.11.So19:30 
A Simple Space - Gravity & Other MythsJatka78
22.11.Po19:30 
Skořápka - Divadlo Petra Bezruče
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
22.11.Po19:00 
Zahraj to znovu, Same - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
22.11.Po20:00 
Rickey Mouse Fun HouseAlfred ve dvoře
23.11.Út19:30 
Skořápka - Divadlo Petra Bezruče
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
24.11.St19:30 
My děti ze stanice ZOO - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
25.11.Čt20:30 
Bitevní pole - LiStOVáNíDivadlo Minor


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.