Kalendář hostovaček

Květen 2022

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
4.5. StA jak se vám líbím teď? - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30
13.5. Fachman - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich19:00
8.5. NeHrad v nitru - JAMU Brno Divadlo DISK19:30
4.5. StHrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich19:00
30.5. PoJentl - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
5.5. ČtKdo sestřelil anděla (Voli slzy nepijí) - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
18.5. StManželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo19:30
1.5. NeRouen 44 - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30
25.5. StZa bílou velrybu - TerénNárodní divadlo19:00
26.5. ČtZa bílou velrybu - TerénNárodní divadlo19:00
17.5. ÚtZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
28.5. SoČas, kdy umírají vosy - Przemek WojcieszekVenuše ve Švehlovce20:00
17.5. ÚtČerné Madony - DS Kladina, KladnoČinoherní klub19:30
2.5. PoGlamonatrix - Dita Von TeeseHudební divadlo Karlín20:00
3.5. ÚtGlamonatrix - Dita Von TeeseHudební divadlo Karlín20:00
29.5. NeJacobowski a Stjerbinski - Rádobydivadlo KlapýČinoherní klub19:30
11.5. StLevuškaDivadlo X1019:00
5.5. ČtMotýl na anténěDivadlo Gong19:00
14.5. SoMy se vám ozvemeDivadlo Gong19:00
27.5. OPENING 2.0 - ANALOG the companyJatka7819:30
28.5. SoOPENING 2.0 - ANALOG the companyJatka7819:30
26.5. ČtOPENING 2.0 - ANALOG the companyJatka7819:30
29.5. NePoklad Arkádie - Ensmeble DamianVenuše ve Švehlovce20:00
15.5. NeRiddikulus! - ArtefaktDivadlo Palace15:00
15.5. NeRiddikulus! - ArtefaktDivadlo Palace19:00
29.5. NeRiddikulus! - ArtefaktDivadlo Palace19:00
30.5. PoRussian Book of DeadDivadlo X1019:30
27.5. Skoncovat s Eddym B - Elias AdamVenuše ve Švehlovce20:00
4.5.St20:30 
A jak se vám líbím teď? - LiStOVáNíDivadlo Minor
13.5.19:00 
Fachman - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich
8.5.Ne19:30 
Hrad v nitru - JAMU Brno Divadlo DISK
4.5.St19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich
30.5.Po19:00 
Jentl - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
5.5.Čt19:00 
Kdo sestřelil anděla (Voli slzy nepijí) - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
18.5.St19:30 
Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo
1.5.Ne19:30 
Rouen 44 - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
25.5.St19:00 
Za bílou velrybu - TerénNárodní divadlo
26.5.Čt19:00 
Za bílou velrybu - TerénNárodní divadlo
17.5.Út19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
28.5.So20:00 
Čas, kdy umírají vosy - Przemek WojcieszekVenuše ve Švehlovce
17.5.Út19:30 
Černé Madony - DS Kladina, KladnoČinoherní klub
2.5.Po20:00 
Glamonatrix - Dita Von TeeseHudební divadlo Karlín
3.5.Út20:00 
Glamonatrix - Dita Von TeeseHudební divadlo Karlín
29.5.Ne19:30 
Jacobowski a Stjerbinski - Rádobydivadlo KlapýČinoherní klub
11.5.St19:00 
LevuškaDivadlo X10
5.5.Čt19:00 
Motýl na anténěDivadlo Gong
14.5.So19:00 
My se vám ozvemeDivadlo Gong
27.5.19:30 
OPENING 2.0 - ANALOG the companyJatka78
28.5.So19:30 
OPENING 2.0 - ANALOG the companyJatka78
26.5.Čt19:30 
OPENING 2.0 - ANALOG the companyJatka78
29.5.Ne20:00 
Poklad Arkádie - Ensmeble DamianVenuše ve Švehlovce
15.5.Ne15:00 
Riddikulus! - ArtefaktDivadlo Palace
15.5.Ne19:00 
Riddikulus! - ArtefaktDivadlo Palace
29.5.Ne19:00 
Riddikulus! - ArtefaktDivadlo Palace
30.5.Po19:30 
Russian Book of DeadDivadlo X10
27.5.20:00 
Skoncovat s Eddym B - Elias AdamVenuše ve Švehlovce


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.