Kalendář hostovaček

Červen 2022

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
2.6. ČtThe Best of Bodecker & NeanderDivadlo BRAVO!20:00
2.6. ČtDNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
3.6. Fake News Challenge! - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30
3.6. Habrakhadabra - Ateliér fyzického divadla JAMUAlfred ve dvoře20:00
5.6. NeLe Voisin/Soused - Benoît Turjman (FR)Divadlo BRAVO!20:00
5.6. NeHrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich18:00
6.6. PoRouen 44 - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30
7.6. ÚtHomeland - Nhung CompanyVenuše ve Švehlovce20:00
8.6. StBurian - Divadlo F. X. Šaldy Liberec
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Iva Bryndová
Švandovo divadlo19:00
9.6. ČtLiebestodNárodní divadlo20:00
10.6. LiebestodNárodní divadlo20:00
13.6. PoV trysku staletí - Tři TygřiDivadlo Lucie Bílé00:00
13.6. PoRiaditel’ky zemegule - Divadlo GUnaGUStudio DVA divadlo19:30
14.6. ÚtV trysku staletí - Tři TygřiDivadlo Lucie Bílé00:00
26.6. NeKdyž kočky nejsou doma - Docela velké divadlo Letní scéna Harfa20:00
26.6. NePřítelkyně - Informační a kulturní středisko Železný BrodČinoherní klub19:30
27.6. PoLišák Renard - Naivní divadlo Liberec Studio Ypsilon11:00
28.6. ÚtZakázané uvolnění - DS TYl ŘíčanyDivadlo Bez Hranic19:30
2.6.Čt20:00 
The Best of Bodecker & NeanderDivadlo BRAVO!
2.6.Čt19:00 
DNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
3.6.20:30 
Fake News Challenge! - LiStOVáNíDivadlo Minor
3.6.20:00 
Habrakhadabra - Ateliér fyzického divadla JAMUAlfred ve dvoře
5.6.Ne20:00 
Le Voisin/Soused - Benoît Turjman (FR)Divadlo BRAVO!
5.6.Ne18:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich
6.6.Po19:30 
Rouen 44 - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
7.6.Út20:00 
Homeland - Nhung CompanyVenuše ve Švehlovce
8.6.St19:00 
Burian - Divadlo F. X. Šaldy Liberec
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Iva Bryndová
Švandovo divadlo
9.6.Čt20:00 
LiebestodNárodní divadlo
10.6.20:00 
LiebestodNárodní divadlo
13.6.Po00:00 
V trysku staletí - Tři TygřiDivadlo Lucie Bílé
13.6.Po19:30 
Riaditel’ky zemegule - Divadlo GUnaGUStudio DVA divadlo
14.6.Út00:00 
V trysku staletí - Tři TygřiDivadlo Lucie Bílé
26.6.Ne20:00 
Když kočky nejsou doma - Docela velké divadlo Letní scéna Harfa
26.6.Ne19:30 
Přítelkyně - Informační a kulturní středisko Železný BrodČinoherní klub
27.6.Po11:00 
Lišák Renard - Naivní divadlo Liberec Studio Ypsilon
28.6.Út19:30 
Zakázané uvolnění - DS TYl ŘíčanyDivadlo Bez Hranic


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.