Kalendář hostovaček
Leden 2022
Regiony
Praha
Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
30.10. | Ne | Devourer - Alica Minar & Col. | Co.Labs | 19:30 | ||
5.10. | St | katalyzátor_stability - Averze_ | Co.Labs | 19:30 | ||
4.12. | Ne | Sapiens Territory | Co.Labs | 19:30 | ||
6.11. | Ne | katalyzátor_stability - Averze_ | Co.Labs | 19:30 | ||
10.12. | So | Pro tebe cokoliv - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
16.10. | Ne | S tvojí dcerou ne - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
26.11. | So | České nebe - Žižkovské divadlo Járy Cimrmana | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
29.11. | Út | Něžná je noc - Divadelní spolek Kašpar tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
27.12. | Út | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
13.11. | Ne | Hurvínek a nezvaný host - Divadlo Spejbla a Hurvínka | Divadlo Bolka Polívky | 11:00 | ||
7.11. | Po | Veletoč - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
23.11. | St | Sex pro pokročilé - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
12.12. | Po | Obraz - Komorní scéna Aréna | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
17.12. | So | Slušný člověk - Švandovo divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
8.10. | So | Manželské vraždění - Divadlo Na Jezerce tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
15.10. | So | Dlouhý, Široký a Bystrozraký - Docela velké divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 10:00 | ||
22.10. | So | Otevřené manželství - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
6.11. | Ne | Moje hra - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
2.12. | Pá | Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
9.10. | Ne | Cyrano - Divadelní spolek Kašpar | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
8.12. | Čt | Malý princ - Studio DVA divadlo tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
30.10. | Ne | Bez předsudků - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
27.11. | Ne | Lakomec - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
30.11. | St | Besídka - Divadlo Sklep | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
3.11. | Čt | Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
9.11. | St | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
24.11. | Čt | Sláva strojů a měst - Divadlo Na Jezerce | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
1.12. | Čt | Veselé Velikonoce - Pantheon production | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
2.10. | Ne | Filumena Marturano - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
12.10. | St | Naprostí cizinci - Divadlo Na Jezerce | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
18.10. | Út | Nikdy není pozdě - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
1.11. | Út | Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
12.11. | So | Mašíni - Divadlo Na Jezerce | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
29.10. | So | Rukojmí bez rizika - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
5.12. | Po | Kutloch aneb I muži mají své dny - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
9.12. | Pá | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
11.10. | Út | Vysavač - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
22.11. | Út | Úvěr - JT Promotion | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
18.12. | Ne | Pusťte mě ven! - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
28.11. | Po | Ani za milion! - Komorní divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
5.11. | So | V Paříži bych tě nečekala, tatínku - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
17.11. | Čt | Malý princ - Studio DVA divadlo tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
6.12. | Út | V Paříži bych tě nečekala, tatínku - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
17.12. | So | Princezna ze mlejna - Divadelní společnost Agáta | Divadlo Bolka Polívky | 10:00 | ||
14.10. | Pá | Komáři - Komorní scéna Aréna | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
19.10. | St | Kočka v oregánu - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
6.11. | Ne | Brouk Pytlík - Docela velké divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 10:00 | ||
15.11. | Út | Prachy!!! - Divadlo Palace | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
1.10. | So | Tři grácie z umakartu - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
19.11. | So | Europeana - Divadlo Na zábradlí | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
7.12. | St | Vysavač - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
7.10. | Pá | Ponížení a krvelační - Uhol_92 (SK) - Zweig a Vrzgula | HaDivadlo | 19:00 | ||
8.10. | So | Vyšlapaná čára - MeetFactory | HaDivadlo | 19:30 | ||
9.10. | Ne | Studenti pro Ukrajinu: Language barrier equal | HaDivadlo | 19:00 | ||
9.10. | Ne | Studenti pro Ukrajinu: Language barrier equal | HaDivadlo | 16:00 | ||
18.10. | Út | Ti, kdo mluví sami za sebe - Divadlo Archa | HaDivadlo | 19:30 | ||
8.10. | So | Sbírání prachu - Lenka Zadražilová | HaDivadlo | 18:00 | ||
9.10. | Ne | Nidos - Le Cabaret Nomade | HaDivadlo | 17:00 | ||
7.10. | Pá | Růže na kmínku - PAL-POST UNIT - Vratislav Brabenec | HaDivadlo | 21:00 | ||
12.11. | So | LiStOVáNí.cz | Národní divadlo Brno | 20:00 | ||
28.10. | Pá | Jistě, pane premiére! - Divadlo Bez zábradlí | Národní divadlo Brno | 19:00 | ||
4.12. | Ne | Pohádka o Palečkovi - Městské divadlo Zlín | Národní divadlo Brno | 15:00 | ||
11.10. | Út | LiStOVáNí.cz | Národní divadlo Brno | 20:30 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11.12. | Ne | Cesta do Vánoc - Říše loutek | Divadlo loutek | 15:30 | ||
20.12. | Út | 2x Woody Allen (Riverside Drive / Old Saybrook) - Divadlo Bez zábradlí | Divadlo Mír | 19:00 | ||
30.11. | St | Liga proti nevěře - Nordproduction | Divadlo Mír | 16:00 | ||
4.10. | Út | Utrženej ze řetězu - Arnošt Frauenberg | Divadlo Mír | 19:00 | ||
7.11. | Po | Nejstarší řemeslo - ostatní činoherní produkce | Divadlo Mír | 19:00 | ||
22.11. | Út | Sirény na cestách | Divadlo Mír | 19:00 | ||
30.11. | St | Liga proti nevěře - Nordproduction | Divadlo Mír | 19:00 | ||
18.10. | Út | Už tě mám dost - JT Promotion | Divadlo Mír | 19:00 | ||
14.11. | Po | Na koho to slovo padne - Divadlo Artefakt | Divadlo Mír | 19:00 | ||
12.12. | Po | Dnes večer ovuluji - JT Promotion | Divadlo Mír | 19:00 | ||
17.10. | Po | S tvojí dcerou ne - agentura Harlekýn | Divadlo Mír | 19:00 | ||
7.11. | Po | Nejstarší řemeslo - ostatní činoherní produkce | Divadlo Mír | 16:00 | ||
21.11. | Po | Ani o den dýl! - Kulturní portál.cz | Divadlo Mír | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
23.11. | St | Šikmý kostel - Divadlo Petra Bezruče tip redaktora! | Činoherní studio Ústí nad Labem | 19:00 | ||
22.11. | Út | Čas pod psa - Komorní divadlo Kalich | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
13.12. | Út | Charleyova teta - Divadlo Na Jezerce | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
21.11. | Po | Sněhová královna v ledovém království - Metropolitní divadlo Praha | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:30 | ||
15.10. | So | Karneval s myšákem Edou a Honzou Ladrou | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 | ||
25.10. | Út | Kutloch aneb I muži mají své dny - Studio DVA divadlo | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
16.11. | St | Moje tango - Studio DVA divadlo | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
29.12. | Čt | Klášterní tajemství - Divadlo za vodou | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
20.11. | Ne | Sněhová královna v ledovém království - Metropolitní divadlo Praha | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 | ||
24.10. | Po | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Natalie Venturové | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 08:30 | ||
23.10. | Ne | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Natalie Venturové | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 | ||
9.11. | St | Volnost, rovnost, gastronomie - Divadlo Viola | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
5.11. | So | Runners - Cirk La Putyka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
28.11. | Po | Partička na vzduchu | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 20:00 | ||
3.12. | So | Zmrazovač - Il Congelatore - Kočovné divadlo Ad Hoc tip redaktora! | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
21.11. | Po | Sněhová královna v ledovém království - Metropolitní divadlo Praha | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 08:30 | ||
24.10. | Po | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Natalie Venturové | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:30 | ||
23.11. | St | Commedia finita - Divadlo Viola tip redaktora! | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
6.11. | Ne | Runners - Cirk La Putyka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
15.11. | Út | Dodo - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Drak | 18:00 | ||
16.11. | St | Dodo - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Drak | 09:00 | ||
16.11. | St | Dodo - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Drak | 10:30 | ||
13.10. | Čt | Ani za milion! - Nordproduction | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
14.11. | Po | Drobečky z perníku - agentura Harlekýn | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
17.10. | Po | Besídka - Divadlo Sklep | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
16.11. | St | Varieté Krhut | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
7.10. | Pá | Brouk Pytlík - Docela velké divadlo | Divadlo Šumperk | 16:00 | ||
9.10. | Ne | Pohádky o mašinkách - Divadlo loutek | Divadlo Šumperk | 16:00 | ||
14.11. | Po | Řešení krize - IMPRA | Divadlo Šumperk | 19:00 | ||
18.10. | Út | Skleněný strop - Divadlo Ungelt | Divadlo Šumperk | 19:00 | ||
9.10. | Ne | Roger Krowiak, vlastní zbraní zblízka - LiStOVáNí | Divadlo Tramtarie | 20:00 | ||
13.12. | Út | Když se zhasne - Nordproduction | Docela velké divadlo | 19:00 | ||
14.11. | Po | Krasavci - VIP Art Company | Docela velké divadlo | 19:00 | ||
13.11. | Ne | Malý strom - Městské divadlo Kladno | Horácké divadlo Jihlava | 15:00 | ||
11.12. | Ne | O bílé lani - Divadlo Drak | Horácké divadlo Jihlava | 15:00 | ||
8.11. | Út | Úklady a láska - Klicperovo divadlo Hradec Králové tip redaktora! | Horácké divadlo Jihlava | 19:00 | ||
6.12. | Út | Třešně v rumu - LiStOVáNí | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 20:30 | ||
15.11. | Út | Kupé Na Půdě - VOSTO5 | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 19:30 | ||
9.10. | Ne | Louskáček a bonbónová víla - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
16.10. | Ne | Saturnin - ostatní činoherní produkce | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
4.10. | Út | Dokud nás milenky nerozdělí - Pantheon production | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
6.12. | Út | A do pyžam! - Kulturní portál.cz | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
6.11. | Ne | Pohádky ovčí babičky - Divadlo Alfa | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
27.11. | Ne | Když je v pekle neděle - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
19.12. | Po | Čtyři dohody - Jaroslav Dušek | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
28.11. | Po | Vysavač - Studio DVA divadlo | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
10.10. | Po | Muž mojí ženy - Divadlo Na Fidlovačce | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
17.10. | Po | Frankie & Johnny - Komorní divadlo Kalich | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
3.11. | Čt | Runners - Cirk La Putyka | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
25.10. | Út | Holky jako květ - Studio DVA divadlo | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
4.12. | Ne | Skotský syndrom - Divadlo Adverte | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
9.12. | Pá | Ferda Mravenec - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 09:00 | ||
22.11. | Út | Velké lásky v malém hotelu - Divadelní společnost Háta | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
5.10. | St | Úvěr - Divadlo Metro | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
14.10. | Pá | Manželské vraždění - Divadlo Na Jezerce tip redaktora! | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
1.11. | Út | Liga proti nevěře - Agentura NORDPRODUCTION | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
5.11. | So | Každý má svou pravdu - Dejvické divadlo náš tip! | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
9.12. | Pá | Ferda Mravenec - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 10:30 | ||
23.11. | St | Manuál zralé ženy | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
18.12. | Ne | Betlémská hvězda - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
13.10. | Čt | Manželka publikovaného básníka - Studio Hrdinů tip redaktora! | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
23.10. | Ne | Kouzelná flétna - Divadlo v Dlouhé náš tip! | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
26.10. | St | Naši furianti - Komorní scéna Aréna | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
28.10. | Pá | Venuše v kožichu - Divadlo Petra Bezruče | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
1.10. | So | Věčná milenka Alma Mahlerová - Divadlo v Řeznické | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
18.10. | Út | Ztížená možnost soustředění - Národní divadlo Brno | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
23.10. | Ne | Amerika - Divadlo D21 tip redaktora! | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
27.10. | Čt | Dějiny násilí - Švandovo divadlo | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
4.11. | Pá | Daisy - Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
2.10. | Ne | Herečka sobotní noci - Městská divadla pražská | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
22.10. | So | Smrt v růžovém - Městské divadlo Kladno tip redaktora! | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
24.10. | Po | Kabaret Smutná neděle - Vršovické divadlo MANA | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
28.10. | Pá | Discoland - Divadlo Na zábradlí | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
8.11. | Út | Moje tango - Studio DVA divadlo | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
27.11. | Ne | Herečka sobotní noci - Městská divadla pražská | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
5.11. | So | Špinarka - Divadlo Petra Bezruče náš tip! | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
27.11. | Ne | Kaktusový květ - Divadelní společnost Háta | Městské divadlo Kladno | 14:00 | ||
27.11. | Ne | Kaktusový květ - Divadelní společnost Háta | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
4.11. | Pá | Špinarka - Divadlo Petra Bezruče náš tip! | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
9.11. | St | TIK TIK - Komorní divadlo Kalich | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
1.11. | Út | Lotrando a Zubejda - Divadlo Agáta Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
14.11. | Po | Pohádka o třech námořnících - Divadlo LáryFáry Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
4.10. | Út | Ferda Mravenec - Docela velké divadlo | Městské divadlo Mladá Boleslav | 08:45 | ||
20.10. | Čt | Lotrando a Zubejda - Divadlo Agáta Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
7.10. | Pá | Hurvínkovo přání - Divadlo Spejbla a Hurvínka | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
4.10. | Út | Ferda Mravenec - Docela velké divadlo | Městské divadlo Mladá Boleslav | 10:30 | ||
24.10. | Po | Expedice: Má láska! - Divadlo Drak | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
23.11. | St | Kniha džunglí - Mauglího poslední boj - Divadlo AHA! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
10.11. | Čt | Žítkovské bohyně - Východočeské divadlo Pardubice | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
17.10. | Po | Princezna se zlatou hvězdou na čele - Divadelní společnost J.Jurištové | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
4.10. | Út | Ferda Mravenec - Docela velké divadlo | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
31.10. | Po | Kniha džunglí - Mauglího poslední boj - Divadlo AHA! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
12.10. | St | Amadeus - Městské divadlo Mladá Boleslav | Městské divadlo v Mostě | 19:00 | ||
24.11. | Čt | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Agáta Praha | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
7.12. | St | Krajní meze - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
23.11. | St | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Agáta Praha | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
24.11. | Čt | Krajní meze - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
24.11. | Čt | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Agáta Praha | Městské divadlo Zlín | 10:00 | ||
28.11. | Po | Krajní meze - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
21.11. | Po | Krajní meze - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
13.11. | Ne | Pohádka o Palečkovi - Městské divadlo Zlín | Moravské divadlo Olomouc | 10:00 | ||
13.11. | Ne | Pohádka o Palečkovi - Městské divadlo Zlín | Moravské divadlo Olomouc | 14:00 | ||
11.10. | Út | Šikmý kostel - Divadlo Petra Bezruče tip redaktora! | Moravské divadlo Olomouc | 19:00 | ||
9.10. | Ne | Vinnetou - Divadlo Scéna | Moravské divadlo Olomouc | 10:00 | ||
9.10. | Ne | Vinnetou - Divadlo Scéna | Moravské divadlo Olomouc | 14:00 | ||
25.11. | Pá | Expedice: Má láska! - Divadlo Drak | Naivní divadlo Liberec | 10:30 | ||
29.11. | Út | Discoland - Divadlo Na zábradlí | Naivní divadlo Liberec | 19:30 | ||
24.11. | Čt | Expedice: Má láska! - Divadlo Drak | Naivní divadlo Liberec | 19:30 | ||
24.10. | Po | Klešice - Nejhodnější medvídci a Divadlo Na tahu | Naivní divadlo Liberec | 19:30 | ||
25.11. | Pá | Expedice: Má láska! - Divadlo Drak | Naivní divadlo Liberec | 08:30 | ||
9.10. | Ne | Rarášci | Slezské divadlo Opava | 16:30 | ||
27.11. | Ne | Lichožrouti - Slovácké divadlo Uherské Hradiště | Slezské divadlo Opava | 14:00 | ||
1.10. | So | Discoland - Divadlo Na zábradlí | Slezské divadlo Opava | 19:00 | ||
9.10. | Ne | Rarášci | Slezské divadlo Opava | 14:00 | ||
16.10. | Ne | Bosé nohy v parku - agentura Harlekýn | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
26.10. | St | Nikdy není pozdě - Divadlo Kalich | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
2.12. | Pá | Třešně v rumu - LiStOVáNí | Východočeské divadlo Pardubice | 20:00 | ||
31.10. | Po | A Christmas Carol - TNT Theatre Britain | Východočeské divadlo Pardubice | 12:30 | ||
27.11. | Ne | Jak se Honza učil bát - Divadlo Pohádka Praha, z.s. | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
19.12. | Po | Vánoční hvězda - Divadlo Scéna | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
24.10. | Po | Maxipes Fík - Divadlo Krapet | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
4.12. | Ne | Veselé Velikonoce - Pantheon production | Východočeské divadlo Pardubice | 19:30 | ||
14.11. | Po | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 10:00 | ||
28.11. | Po | Jak se Honza učil bát - Divadlo Pohádka Praha, z.s. | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
30.10. | Ne | Burian - Divadlo F. X. Šaldy Liberec náš tip! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
19.12. | Po | Vánoční hvězda - Divadlo Scéna | Východočeské divadlo Pardubice | 10:30 | ||
11.12. | Ne | Vánoční hvězda - Divadlo Scéna | Východočeské divadlo Pardubice | 16:00 | ||
13.11. | Ne | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
3.10. | Po | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
24.10. | Po | Maxipes Fík - Divadlo Krapet | Východočeské divadlo Pardubice | 10:30 | ||
31.10. | Po | A Christmas Carol - TNT Theatre Britain | Východočeské divadlo Pardubice | 09:30 | ||
2.12. | Pá | Vzpoura nevěst - Divadlo Palace | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
11.12. | Ne | Vánoční hvězda - Divadlo Scéna | Východočeské divadlo Pardubice | 14:00 | ||
24.11. | Čt | Úvěr - Divadlo Metro | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
28.11. | Po | Jak se Honza učil bát - Divadlo Pohádka Praha, z.s. | Východočeské divadlo Pardubice | 10:00 | ||
6.11. | Ne | M*A*S*H - Vršovické divadlo MANA | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
14.11. | Po | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
20.11. | Ne | Dobrodružství tučňáků aneb O polární záři a jiných zázracích - Městské divadlo v Mostě | Západočeské divadlo v Chebu | 15:00 | ||
30.10. | Ne | Ene bene Erbene - Divadlo Láryfáry | Západočeské divadlo v Chebu | 15:00 | ||
6.11. | Ne | Řešení krize I. - IMPRA | Západočeské divadlo v Chebu | 19:00 | ||
14.11. | Po | Veletoč - Divadlo Kalich | Západočeské divadlo v Chebu | 19:00 | ||
31.10. | Po | Ene bene Erbene - Divadlo Láryfáry | Západočeské divadlo v Chebu | 08:30 | ||
21.11. | Po | Dobrodružství tučňáků aneb O polární záři a jiných zázracích - Městské divadlo v Mostě | Západočeské divadlo v Chebu | 08:30 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
22.10. | So | Honza Pták - Studio Damúza | Divadlo Alfa | 15:30 | ||
5.11. | So | O rybáři a rybce - Teatro Rajdo | Divadlo Alfa | 15:00 | ||
26.11. | So | O Jankovi a jeho výdělcích - Studio Damúza | Divadlo Alfa | 15:30 | ||
19.10. | St | Úča musí pryč! - Divadlo Verze | Divadlo Alfa | 19:00 | ||
16.11. | St | Rudý prezident - Divadlo RePublika | Divadlo Alfa | 19:00 | ||
22.10. | So | Honza Pták - Studio Damúza | Divadlo Alfa | 14:00 | ||
26.11. | So | O Jankovi a jeho výdělcích - Studio Damúza | Divadlo Alfa | 14:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|