Kalendář hostovaček

Listopad 2022

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
1.11. ÚtMistrovská lekce - Městské divadlo Mladá Boleslav
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Kalich19:00
4.11. Darkroom - Matija Solce & Lutkovno gledališče LjubljanaPalác Akropolis19:30
5.11. SoMalý strom - Městské divadlo Kladno Divadlo Minor11:00
5.11. SoMyslíš dědo...? - Rámus, PlzeňDivadlo Minor15:00
5.11. SoZločin v říši pohádek - Divadlo Alfa Divadlo Minor18:00
5.11. SoAndrée - Bažantova loutkářská družina, PonikláDivadlo Minor16:00
5.11. SoZlatovláska - Divadlo Polárka Divadlo Minor09:30
5.11. SoKrvák - Divadlo NA HOLOU, HořoviceDivadlo Minor19:30
5.11. SoPoli Dégaine - La PenduePalác Akropolis19:30
6.11. NeKráva a dědeček - BUBU klub dětské kultury, VsetínDivadlo Minor12:00
6.11. NeEva H. - Nejmenší částice, ZUŠ F. L. Gassmanna a Brambůrky, MostDivadlo Minor17:30
6.11. NeKocúr v čižmách - Nové divadlo, Nitra, SlovenskoDivadlo Minor15:00
6.11. NeVelká dobrodružství malého brouka - Divadlo Za2, PříbramKomorní divadlo Kalich10:00
6.11. NeMalé noční příběhy - Matija SolcePalác Akropolis18:00
7.11. PoRůžový samuraj - Burki&comLa Fabrika19:30
8.11. ÚtMezi nebem a ženou - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich19:00
8.11. ÚtRůžový samuraj - Burki&comLa Fabrika19:30
9.11. StRichard the Kid & the KingNárodní divadlo19:00
9.11. StJentl - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
9.11. StZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
10.11. ČtBylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera09:00
10.11. ČtBylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera10:30
10.11. ČtBylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera14:00
10.11. ČtJak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
11.11. Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera09:00
11.11. Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo19:30
11.11. Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera10:30
12.11. SoBylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera10:00
13.11. NeMarie Terezie #poslední milostDivadlo Hybernia15:00
13.11. NeCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich19:00
19.11. SoSluha dvou pánů / Der Diener zweier HerrenMěstská divadla pražská19:00
20.11. NeSluha dvou pánů / Der Diener zweier HerrenMěstská divadla pražská19:00
21.11. PoDead End - PYLAlfred ve dvoře20:00
21.11. PoHome Beyond the Borders? - Ewa ŻurakowskaVenuše ve Švehlovce20:00
22.11. ÚtDead End - PYLAlfred ve dvoře20:00
23.11. StZeď - HaDivadlo
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
La Fabrika20:30
24.11. ČtFeste - Familie FlözJatka7819:30
25.11. Feste - Familie FlözJatka7819:30
25.11. Out of the Blue / Zčistajasna - Silke Huysmans & Hannes Dereere / CAMPO, BelgieDivadlo Archa20:00
26.11. SoMuž své třídyLa Fabrika19:00
26.11. SoOut of the Blue / Zčistajasna - Silke Huysmans & Hannes Dereere / CAMPO, BelgieDivadlo Archa20:00
26.11. SoFeste - Familie FlözJatka7819:30
27.11. NeAntigona - Divadlo AldenteVenuše ve Švehlovce20:00
27.11. NeMuž své třídyLa Fabrika19:00
27.11. NeThe End / Konec - Bertrand Lesca a Nasi Voutsas, HOME ManchesterDivadlo Archa20:00
28.11. PoFachman - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich19:00
28.11. PoHrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich19:00
1.11.Út19:00 
Mistrovská lekce - Městské divadlo Mladá Boleslav
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Kalich
4.11.19:30 
Darkroom - Matija Solce & Lutkovno gledališče LjubljanaPalác Akropolis
5.11.So11:00 
Malý strom - Městské divadlo Kladno Divadlo Minor
5.11.So15:00 
Myslíš dědo...? - Rámus, PlzeňDivadlo Minor
5.11.So18:00 
Zločin v říši pohádek - Divadlo Alfa Divadlo Minor
5.11.So16:00 
Andrée - Bažantova loutkářská družina, PonikláDivadlo Minor
5.11.So09:30 
Zlatovláska - Divadlo Polárka Divadlo Minor
5.11.So19:30 
Krvák - Divadlo NA HOLOU, HořoviceDivadlo Minor
5.11.So19:30 
Poli Dégaine - La PenduePalác Akropolis
6.11.Ne12:00 
Kráva a dědeček - BUBU klub dětské kultury, VsetínDivadlo Minor
6.11.Ne17:30 
Eva H. - Nejmenší částice, ZUŠ F. L. Gassmanna a Brambůrky, MostDivadlo Minor
6.11.Ne15:00 
Kocúr v čižmách - Nové divadlo, Nitra, SlovenskoDivadlo Minor
6.11.Ne10:00 
Velká dobrodružství malého brouka - Divadlo Za2, PříbramKomorní divadlo Kalich
6.11.Ne18:00 
Malé noční příběhy - Matija SolcePalác Akropolis
7.11.Po19:30 
Růžový samuraj - Burki&comLa Fabrika
8.11.Út19:00 
Mezi nebem a ženou - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich
8.11.Út19:30 
Růžový samuraj - Burki&comLa Fabrika
9.11.St19:00 
Richard the Kid & the KingNárodní divadlo
9.11.St19:00 
Jentl - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
9.11.St19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
10.11.Čt09:00 
Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera
10.11.Čt10:30 
Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera
10.11.Čt14:00 
Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera
10.11.Čt19:00 
Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
11.11.09:00 
Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera
11.11.19:30 
Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo
11.11.10:30 
Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera
12.11.So10:00 
Bylo nebylo - Divadlo Za2Divadlo Karla Hackera
13.11.Ne15:00 
Marie Terezie #poslední milostDivadlo Hybernia
13.11.Ne19:00 
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich
19.11.So19:00 
Sluha dvou pánů / Der Diener zweier HerrenMěstská divadla pražská
20.11.Ne19:00 
Sluha dvou pánů / Der Diener zweier HerrenMěstská divadla pražská
21.11.Po20:00 
Dead End - PYLAlfred ve dvoře
21.11.Po20:00 
Home Beyond the Borders? - Ewa ŻurakowskaVenuše ve Švehlovce
22.11.Út20:00 
Dead End - PYLAlfred ve dvoře
23.11.St20:30 
Zeď - HaDivadlo
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
La Fabrika
24.11.Čt19:30 
Feste - Familie FlözJatka78
25.11.19:30 
Feste - Familie FlözJatka78
25.11.20:00 
Out of the Blue / Zčistajasna - Silke Huysmans & Hannes Dereere / CAMPO, BelgieDivadlo Archa
26.11.So19:00 
Muž své třídyLa Fabrika
26.11.So20:00 
Out of the Blue / Zčistajasna - Silke Huysmans & Hannes Dereere / CAMPO, BelgieDivadlo Archa
26.11.So19:30 
Feste - Familie FlözJatka78
27.11.Ne20:00 
Antigona - Divadlo AldenteVenuše ve Švehlovce
27.11.Ne19:00 
Muž své třídyLa Fabrika
27.11.Ne20:00 
The End / Konec - Bertrand Lesca a Nasi Voutsas, HOME ManchesterDivadlo Archa
28.11.Po19:00 
Fachman - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich
28.11.Po19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.