Kalendář hostovaček
Listopad 2022
Regiony
regiony
Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1.11. | Út | Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
3.11. | Čt | Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
5.11. | So | V Paříži bych tě nečekala, tatínku - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
6.11. | Ne | katalyzátor_stability - Averze_ | Co.Labs | 19:30 | ||
6.11. | Ne | Brouk Pytlík - Docela velké divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 10:00 | ||
6.11. | Ne | Moje hra - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
7.11. | Po | Veletoč - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
9.11. | St | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
12.11. | So | Mašíni - Divadlo Na Jezerce | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
12.11. | So | LiStOVáNí.cz | Národní divadlo Brno | 20:00 | ||
13.11. | Ne | Hurvínek a nezvaný host - Divadlo Spejbla a Hurvínka | Divadlo Bolka Polívky | 11:00 | ||
15.11. | Út | Prachy!!! - Divadlo Palace | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
17.11. | Čt | Malý princ - Studio DVA divadlo tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
19.11. | So | Europeana - Divadlo Na zábradlí | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
22.11. | Út | Úvěr - JT Promotion | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
23.11. | St | Sex pro pokročilé - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
24.11. | Čt | Sláva strojů a měst - Divadlo Na Jezerce | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
26.11. | So | České nebe - Žižkovské divadlo Járy Cimrmana | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
27.11. | Ne | Lakomec - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
28.11. | Po | Ani za milion! - Komorní divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
29.11. | Út | Něžná je noc - Divadelní spolek Kašpar tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
30.11. | St | Besídka - Divadlo Sklep | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
7.11. | Po | Nejstarší řemeslo - ostatní činoherní produkce | Divadlo Mír | 19:00 | ||
7.11. | Po | Nejstarší řemeslo - ostatní činoherní produkce | Divadlo Mír | 16:00 | ||
14.11. | Po | Na koho to slovo padne - Divadlo Artefakt | Divadlo Mír | 19:00 | ||
21.11. | Po | Ani o den dýl! - Kulturní portál.cz | Divadlo Mír | 19:00 | ||
22.11. | Út | Sirény na cestách | Divadlo Mír | 19:00 | ||
30.11. | St | Liga proti nevěře - Nordproduction | Divadlo Mír | 19:00 | ||
30.11. | St | Liga proti nevěře - Nordproduction | Divadlo Mír | 16:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1.11. | Út | Lotrando a Zubejda - Divadlo Agáta Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
1.11. | Út | Liga proti nevěře - Agentura NORDPRODUCTION | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
3.11. | Čt | Runners - Cirk La Putyka | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
4.11. | Pá | Daisy - Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
4.11. | Pá | Špinarka - Divadlo Petra Bezruče náš tip! | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
5.11. | So | Runners - Cirk La Putyka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
5.11. | So | Špinarka - Divadlo Petra Bezruče náš tip! | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
5.11. | So | Každý má svou pravdu - Dejvické divadlo náš tip! | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
6.11. | Ne | M*A*S*H - Vršovické divadlo MANA | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
6.11. | Ne | Pohádky ovčí babičky - Divadlo Alfa | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
6.11. | Ne | Runners - Cirk La Putyka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
6.11. | Ne | Řešení krize I. - IMPRA | Západočeské divadlo v Chebu | 19:00 | ||
8.11. | Út | Moje tango - Studio DVA divadlo | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
8.11. | Út | Úklady a láska - Klicperovo divadlo Hradec Králové tip redaktora! | Horácké divadlo Jihlava | 19:00 | ||
9.11. | St | Volnost, rovnost, gastronomie - Divadlo Viola | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
9.11. | St | TIK TIK - Komorní divadlo Kalich | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
10.11. | Čt | Žítkovské bohyně - Východočeské divadlo Pardubice | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
13.11. | Ne | Pohádka o Palečkovi - Městské divadlo Zlín | Moravské divadlo Olomouc | 14:00 | ||
13.11. | Ne | Malý strom - Městské divadlo Kladno | Horácké divadlo Jihlava | 15:00 | ||
13.11. | Ne | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
13.11. | Ne | Pohádka o Palečkovi - Městské divadlo Zlín | Moravské divadlo Olomouc | 10:00 | ||
14.11. | Po | Řešení krize - IMPRA | Divadlo Šumperk | 19:00 | ||
14.11. | Po | Pohádka o třech námořnících - Divadlo LáryFáry Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
14.11. | Po | Drobečky z perníku - agentura Harlekýn | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
14.11. | Po | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 10:00 | ||
14.11. | Po | Krasavci - VIP Art Company | Docela velké divadlo | 19:00 | ||
14.11. | Po | Veletoč - Divadlo Kalich | Západočeské divadlo v Chebu | 19:00 | ||
14.11. | Po | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
15.11. | Út | Kupé Na Půdě - VOSTO5 | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 19:30 | ||
15.11. | Út | Dodo - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Drak | 18:00 | ||
16.11. | St | Dodo - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Drak | 09:00 | ||
16.11. | St | Dodo - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Drak | 10:30 | ||
16.11. | St | Varieté Krhut | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
16.11. | St | Moje tango - Studio DVA divadlo | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
20.11. | Ne | Dobrodružství tučňáků aneb O polární záři a jiných zázracích - Městské divadlo v Mostě | Západočeské divadlo v Chebu | 15:00 | ||
20.11. | Ne | Sněhová královna v ledovém království - Metropolitní divadlo Praha | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 | ||
21.11. | Po | Dobrodružství tučňáků aneb O polární záři a jiných zázracích - Městské divadlo v Mostě | Západočeské divadlo v Chebu | 08:30 | ||
21.11. | Po | Sněhová královna v ledovém království - Metropolitní divadlo Praha | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 08:30 | ||
21.11. | Po | Krajní meze - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
21.11. | Po | Sněhová královna v ledovém království - Metropolitní divadlo Praha | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:30 | ||
22.11. | Út | Velké lásky v malém hotelu - Divadelní společnost Háta | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
22.11. | Út | Čas pod psa - Komorní divadlo Kalich | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
23.11. | St | Commedia finita - Divadlo Viola tip redaktora! | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
23.11. | St | Kniha džunglí - Mauglího poslední boj - Divadlo AHA! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
23.11. | St | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Agáta Praha | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
23.11. | St | Manuál zralé ženy | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
23.11. | St | Šikmý kostel - Divadlo Petra Bezruče tip redaktora! | Činoherní studio Ústí nad Labem | 19:00 | ||
24.11. | Čt | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Agáta Praha | Městské divadlo Zlín | 10:00 | ||
24.11. | Čt | Lotrando a Zubejda - Divadelní společnost Agáta Praha | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
24.11. | Čt | Expedice: Má láska! - Divadlo Drak | Naivní divadlo Liberec | 19:30 | ||
24.11. | Čt | Krajní meze - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
24.11. | Čt | Úvěr - Divadlo Metro | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
25.11. | Pá | Expedice: Má láska! - Divadlo Drak | Naivní divadlo Liberec | 10:30 | ||
25.11. | Pá | Expedice: Má láska! - Divadlo Drak | Naivní divadlo Liberec | 08:30 | ||
27.11. | Ne | Kaktusový květ - Divadelní společnost Háta | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
27.11. | Ne | Když je v pekle neděle - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
27.11. | Ne | Jak se Honza učil bát - Divadlo Pohádka Praha, z.s. | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
27.11. | Ne | Kaktusový květ - Divadelní společnost Háta | Městské divadlo Kladno | 14:00 | ||
27.11. | Ne | Herečka sobotní noci - Městská divadla pražská | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
27.11. | Ne | Lichožrouti - Slovácké divadlo Uherské Hradiště | Slezské divadlo Opava | 14:00 | ||
28.11. | Po | Krajní meze - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
28.11. | Po | Partička na vzduchu | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 20:00 | ||
28.11. | Po | Jak se Honza učil bát - Divadlo Pohádka Praha, z.s. | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
28.11. | Po | Vysavač - Studio DVA divadlo | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
28.11. | Po | Jak se Honza učil bát - Divadlo Pohádka Praha, z.s. | Východočeské divadlo Pardubice | 10:00 | ||
29.11. | Út | Discoland - Divadlo Na zábradlí | Naivní divadlo Liberec | 19:30 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
5.11. | So | O rybáři a rybce - Teatro Rajdo | Divadlo Alfa | 15:00 | ||
16.11. | St | Rudý prezident - Divadlo RePublika | Divadlo Alfa | 19:00 | ||
26.11. | So | O Jankovi a jeho výdělcích - Studio Damúza | Divadlo Alfa | 14:00 | ||
26.11. | So | O Jankovi a jeho výdělcích - Studio Damúza | Divadlo Alfa | 15:30 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|