Kalendář hostovaček

Únor 2023

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
4.2. SoMichal na hraníDivadlo Bez zábradlí11:00vstupenky
26.2. NeMichalovi mazlíčciDivadlo Bez zábradlí11:00vstupenky
6.2. PoHrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich19:00vstupenky
14.2. ÚtHenry Rollins: Good To See You 2023Divadlo Na Fidlovačce20:00vstupenky
23.2. ČtHamlet - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo NoD19:30vstupenky
16.2. ČtCUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Divadlo Ponec20:00vstupenky
13.2. PoEZ - Elena Zanzu (SP)Divadlo Ponec20:00vstupenky
17.2. CUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Divadlo Ponec18:00vstupenky
14.2. ÚtEZ - Elena Zanzu (SP)Divadlo Ponec20:00vstupenky
19.2. NeKolíbá se velryba - Divadlo Alfa Divadlo v Celetné14:30vstupenky
18.2. SoO zlaté rybce - Divadlo Drak Divadlo v Celetné14:30vstupenky
17.2. Komodo - Městské divadlo Kladno Divadlo v Celetné15:30vstupenky
19.2. NeZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
27.2. PoJak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
20.2. PoZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
8.2. StZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich19:00
12.2. NeS`assurer de ses propres murmures - Collectif Petit Travers (FR)Palác Akropolis20:00
14.2. ÚtPLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis10:00
15.2. StPLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis10:00
16.2. ČtPLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis10:00
16.2. ČtCUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Palác Akropolis20:00
13.2. PoS`assurer de ses propres murmures - Collectif Petit Travers (FR)Palác Akropolis18:00
14.2. ÚtPLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis17:00
15.2. StPLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis17:00
16.2. ČtPLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis17:00
17.2. CUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Palác Akropolis18:00
13.2. PoEZ - Elena Zanzu (SP)Palác Akropolis20:00
14.2. ÚtEZ - Elena Zanzu (SP)Palác Akropolis18:00
15.2. StMateria - Andrea Salustri (IT, GER)Palác Akropolis20:00
16.2. ČtMateria - Andrea Salustri (IT, GER)Palác Akropolis18:00
24.2. Rebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30vstupenky
27.2. PoDNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00vstupenky
13.2. PoSex noci svatojánské - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00vstupenky
4.2.So11:00 vstupenky
Michal na hraníDivadlo Bez zábradlí
26.2.Ne11:00 vstupenky
Michalovi mazlíčciDivadlo Bez zábradlí
6.2.Po19:00 vstupenky
Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kalich
14.2.Út20:00 vstupenky
Henry Rollins: Good To See You 2023Divadlo Na Fidlovačce
23.2.Čt19:30 vstupenky
Hamlet - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo NoD
16.2.Čt20:00 vstupenky
CUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Divadlo Ponec
13.2.Po20:00 vstupenky
EZ - Elena Zanzu (SP)Divadlo Ponec
17.2.18:00 vstupenky
CUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Divadlo Ponec
14.2.Út20:00 vstupenky
EZ - Elena Zanzu (SP)Divadlo Ponec
19.2.Ne14:30 vstupenky
Kolíbá se velryba - Divadlo Alfa Divadlo v Celetné
18.2.So14:30 vstupenky
O zlaté rybce - Divadlo Drak Divadlo v Celetné
17.2.15:30 vstupenky
Komodo - Městské divadlo Kladno Divadlo v Celetné
19.2.Ne19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
27.2.Po19:00 
Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
20.2.Po19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
8.2.St19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Komorní divadlo Kalich
12.2.Ne20:00 
S`assurer de ses propres murmures - Collectif Petit Travers (FR)Palác Akropolis
14.2.Út10:00 
PLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis
15.2.St10:00 
PLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis
16.2.Čt10:00 
PLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis
16.2.Čt20:00 
CUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Palác Akropolis
13.2.Po18:00 
S`assurer de ses propres murmures - Collectif Petit Travers (FR)Palác Akropolis
14.2.Út17:00 
PLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis
15.2.St17:00 
PLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis
16.2.Čt17:00 
PLOCK! - Grensgeval (BE)Palác Akropolis
17.2.18:00 
CUIR - Un Loup pour l`Homme (FR)Palác Akropolis
13.2.Po20:00 
EZ - Elena Zanzu (SP)Palác Akropolis
14.2.Út18:00 
EZ - Elena Zanzu (SP)Palác Akropolis
15.2.St20:00 
Materia - Andrea Salustri (IT, GER)Palác Akropolis
16.2.Čt18:00 
Materia - Andrea Salustri (IT, GER)Palác Akropolis
24.2.19:30 vstupenky
Rebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
27.2.Po19:00 vstupenky
DNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
13.2.Po19:00 vstupenky
Sex noci svatojánské - Divadlo A. Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.