Kalendář hostovaček
Leden 2023
Regiony
Praha
Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
17.12. | Ne | Pipi Dlouhá Punčocha - Městské divadlo Zlín | Národní divadlo Brno | 15:00 | ||
12.12. | Út | Sex pro pokročilé - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
4.12. | Po | Bosé nohy v parku - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
21.11. | Út | Nikdy není pozdě - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
9.11. | Čt | Pusťte mě ven! - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
9.11. | Čt | katalyzátor_stability - Averze_ | Co.Labs | 20:00 | ||
8.11. | St | katalyzátor_stability - Averze_ | Co.Labs | 20:00 | ||
7.11. | Út | Dlouhý, Široký a Krátkozraký - Žižkovské divadlo Járy Cimrmana | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
5.11. | Ne | LiStOVáNí.cz | Národní divadlo Brno | 20:00 | ||
3.11. | Pá | Skořápka - Divadlo Ungelt náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
31.10. | Út | Pstruzi - Divadlo Ungelt tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
30.10. | Po | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
29.10. | Ne | Lakomec - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
28.10. | So | Cavewoman - agentura Point | Divadlo Bolka Polívky | 20:00 | ||
28.10. | So | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 17:00 | ||
24.10. | Út | Vysavač - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
23.10. | Po | Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce - Studio Ypsilon | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
22.10. | Ne | Rozladěné držky - La Fabrika | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
17.10. | Út | Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
15.10. | Ne | Ferda Mravenec - Docela velké divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 10:00 | ||
15.10. | Ne | Vejšlap - Divadlo Ungelt | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
14.10. | So | MEDEA_is_missing - Averze_ | Co.Labs | 19:30 | ||
13.10. | Pá | Dva úplně nazí muži - Slovácké divadlo Uherské Hradiště | Národní divadlo Brno | 19:00 | ||
13.10. | Pá | Milion - Divadlo Bez zábradlí | Divadlo Bolka Polívky | 17:00 | ||
13.10. | Pá | Milion - Divadlo Bez zábradlí | Divadlo Bolka Polívky | 20:00 | ||
12.10. | Čt | LiStOVáNí.cz | Národní divadlo Brno | 20:30 | ||
8.10. | Ne | Dement Lemach | HaDivadlo | 18:00 | ||
8.10. | Ne | Vyjdu z lesa, vyjmu páteř ze svého hřbetu a budu ji mít místo meče - Pulsar | HaDivadlo | 20:00 | ||
7.10. | So | Fyzické básnictví - Od dávných začátků po žhavou současnost - Petr Váša | HaDivadlo | 18:00 | ||
7.10. | So | Terra Apathy - Divadlo Pôtoň | HaDivadlo | 20:00 | ||
6.10. | Pá | Funus a Závodník v kožichu - Musaši Entertainment Company | HaDivadlo | 16:00 | ||
6.10. | Pá | Psát, pít - Jana Orlová | HaDivadlo | 18:00 | ||
5.10. | Čt | Prachy!!! - Divadlo Palace | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
3.10. | Út | Bůh masakru - Činoherní klub náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
2.10. | Po | O lásce čili Parle moi d´amour - Studio DVA divadlo | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
1.10. | Ne | Cyrano - Divadelní spolek Kašpar | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1.10. | Ne | Temná komora - Lutkovno gledališce Ljubljana | Divadlo loutek | 21:00 | ||
1.10. | Ne | Kašpárek a Zbojník - Divadlo Drak & Bratislavské bábkové divadlo | Divadlo loutek | 17:00 | ||
1.10. | Ne | Filemon alebo OzlomKŔŔK domov - Bábkové divadlo Žilina | Divadlo loutek | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
17.12. | Ne | Tři oříšky - Divadlo na cucky | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
15.12. | Pá | Otec - Indigo Company | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
11.12. | Po | Všechny báječný věci - Divadlo Ungelt náš tip! | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
8.12. | Pá | Betlémská hvězda - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 09:00 | ||
8.12. | Pá | Betlémská hvězda - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 10:30 | ||
4.12. | Po | 3 a pačago - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
3.12. | Ne | Nedopečený koláček - Loutky bez hranic | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
3.12. | Ne | Všechno je dovoleno - Nordproduction | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
2.12. | So | Vedlejší účinky - Divadlo Palace | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
2.12. | So | Zmrazovač - Il Congelatore - Kočovné divadlo Ad Hoc tip redaktora! | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
1.12. | Pá | Když je v pekle neděle - Docela velké divadlo | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
30.11. | Čt | Můj romantický příběh - Západočeské divadlo v Chebu tip redaktora! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
29.11. | St | Vedlejší účinky - Divadlo Palace | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
29.11. | St | Pardon, pane premiére (Co takhle ke zpovědi...) - agentura Harlekýn | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
29.11. | St | Nevyléčitelní - 3D Company | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
28.11. | Út | Miluji tě, tak se měj... - Divadlo Metro | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
28.11. | Út | Normální debil - Kulturní portál.cz | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
24.11. | Pá | Karameloun - Ductus Deferens | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
23.11. | Čt | Dobrý proti severáku - 3D Company tip redaktora! | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
22.11. | St | Vyndavací, zas tam dací - Zdeněk Izer | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
21.11. | Út | Dokonalá fraška - Komorní divadlo Kalich | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
19.11. | Ne | Princezny jsou na draka - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
18.11. | So | Filumena Marturano - agentura Harlekýn | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
17.11. | Pá | 3 a pačago - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
16.11. | Čt | Šikmý kostel - Divadlo Petra Bezruče tip redaktora! | Těšínské divadlo | 18:00 | ||
16.11. | Čt | Chlap na zabití - Pantheon production | Docela velké divadlo | 19:00 | ||
16.11. | Čt | Hvězdné manýry - Divadelní společnost Háta | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
15.11. | St | Přelet nad kukaččím hnízdem - Divadlo Šumperk | Těšínské divadlo | 18:00 | ||
14.11. | Út | TIK TIK - Komorní divadlo Kalich | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
14.11. | Út | Ledvina - Divadlo Mír | Těšínské divadlo | 18:00 | ||
14.11. | Út | Na koho to slovo padne - Klicperovo divadlo Hradec Králové | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
13.11. | Po | Mach a Šebestová - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
13.11. | Po | Mach a Šebestová - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
13.11. | Po | Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 08:30 | ||
13.11. | Po | Mach a Šebestová - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 10:30 | ||
13.11. | Po | Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:30 | ||
13.11. | Po | Sen noci svätojánskej - Slovenské komorné divadlo v Martine | Těšínské divadlo | 18:00 | ||
12.11. | Ne | Vztahy na úrovni - Divadelní společnost Háta | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
12.11. | Ne | Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 | ||
12.11. | Ne | Vztahy na úrovni - Divadelní společnost Háta | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
12.11. | Ne | Mach a Šebestová - Městské divadlo v Mostě | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
12.11. | Ne | Vinnetou - Divadlo Polárka | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 15:00 | ||
11.11. | So | Misery - Studio DVA divadlo | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
11.11. | So | Stockholm - 3D Company | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
10.11. | Pá | Literární hysterie - LiStOVáNí | Východočeské divadlo Pardubice | 18:30 | ||
10.11. | Pá | Pension pro svobodné pány - Divadlo Palace | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
8.11. | St | Všechno je dovoleno - Nordproduction | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
7.11. | Út | Honza málem králem - Divadlo Natálie Venturové Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 10:30 | ||
7.11. | Út | Senses - Cirk La Putyka | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
7.11. | Út | Honza málem králem - Divadlo Natálie Venturové Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 08:45 | ||
6.11. | Po | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 10:00 | ||
6.11. | Po | Honza málem králem - Divadlo Natálie Venturové Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
5.11. | Ne | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 14:00 | ||
5.11. | Ne | Operky - Budulínek, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách, O Šípkové Růžence - Divadlo Radost | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 17:00 | ||
4.11. | So | Na Vánoce budu gay - Divadlo Metro | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
4.11. | So | Legenda O svatém Martinovi - Divadlo Pruhované panenky | Městské divadlo Kladno | 10:00 | ||
3.11. | Pá | Špinarka - Divadlo Petra Bezruče náš tip! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
2.11. | Čt | Brouk Pytlík - Docela velké divadlo | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
1.11. | St | Pygmalion - TNT Theatre Britain | Východočeské divadlo Pardubice | 09:00 | ||
1.11. | St | Fichtl - Divadlo Bolka Polívky | Horácké divadlo Jihlava | 19:00 | ||
1.11. | St | Pygmalion - TNT Theatre Britain | Východočeské divadlo Pardubice | 12:00 | ||
31.10. | Út | Bob a Bobek na cestách - Divadlo Anfas | Městské divadlo Mladá Boleslav | 08:45 | ||
31.10. | Út | Bob a Bobek na cestách - Divadlo Anfas | Městské divadlo Mladá Boleslav | 10:30 | ||
30.10. | Po | Teď mě zabij - Městské divadlo Mladá Boleslav tip redaktora! | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
30.10. | Po | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Městské divadlo Mladá Boleslav | 10:30 | ||
30.10. | Po | Pygmalion - TNT Theatre Britain | Východočeské divadlo Pardubice | 09:30 | ||
30.10. | Po | Zázračné cvičení - Divadlo U Hasičů | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
30.10. | Po | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
30.10. | Po | Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky - Anima Candida | Východočeské divadlo Pardubice | 10:00 | ||
30.10. | Po | Pardon, pane premiére (Co takhle ke zpovědi...) - agentura Harlekýn | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
30.10. | Po | Obušku, z pytle ven! - Divadelní společnost J.Jurištové | Městské divadlo Mladá Boleslav | 08:45 | ||
30.10. | Po | Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky - Anima Candida | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
30.10. | Po | Pygmalion - TNT Theatre Britain | Východočeské divadlo Pardubice | 12:30 | ||
29.10. | Ne | Dlouhý, Široký a Bystrozraký - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
29.10. | Ne | Maryša (mlčí) - Depresivní děti touží po penězích | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 19:30 | ||
29.10. | Ne | Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky - Anima Candida | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
28.10. | So | Na dotek - Komorní scéna Aréna | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
28.10. | So | Pravomil - Divadlo v Dlouhé | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
27.10. | Pá | 39 stupňů - Městské divadlo Kladno | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
26.10. | Čt | Americký bizon - Činoherní studio Ústí nad Labem | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
24.10. | Út | Želary - Divadlo F. X. Šaldy Liberec | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
24.10. | Út | Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - Divadlo Na Fidlovačce | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
24.10. | Út | Za dveřmi kanceláří - Komorní divadlo Kalich | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
22.10. | Ne | Batosnění - Studio Damúza | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:00 | ||
22.10. | Ne | Velká divadelní pohádka - 3D Company | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 | ||
21.10. | So | Veselá vdova - Severočeské divadlo | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
21.10. | So | Elegance molekuly - Dejvické divadlo náš tip! | Naivní divadlo Liberec | 19:30 | ||
21.10. | So | Vinnetou - Divadlo Polárka | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
20.10. | Pá | Světáci - Divadelní společnost Háta | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
19.10. | Čt | Pod střechami Paříže - Divadlo Anfas | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
19.10. | Čt | Změny a Proměny - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
18.10. | St | Besídka - Divadlo Sklep | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
17.10. | Út | Džípy - Divadlo Letí tip redaktora! | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
17.10. | Út | Konec rudého člověka - Divadlo v Dlouhé | Moravské divadlo Olomouc | 19:00 | ||
17.10. | Út | Fantastická žena - agentura Familie | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
16.10. | Po | Housle - Divadlo Ungelt | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
15.10. | Ne | Sindibád mořeplavec - Divadlo Scéna | Moravské divadlo Olomouc | 10:00 | ||
15.10. | Ne | Sindibád mořeplavec - Divadlo Scéna | Moravské divadlo Olomouc | 14:00 | ||
14.10. | So | Čert a Káča - Toy Machine | Městské divadlo Kladno | 10:00 | ||
14.10. | So | Otec - Indigo Company | Městské divadlo v Mostě | 19:00 | ||
13.10. | Pá | Bakchanti - Divadlo X10 | Městské divadlo v Mostě | 19:00 | ||
13.10. | Pá | Kytice - Divadlo Debut | Městské divadlo v Mostě | 10:00 | ||
12.10. | Čt | Pod kontrolou - Divadlo Na Rejdišti | Městské divadlo v Mostě | 10:00 | ||
12.10. | Čt | Honza málem králem - Divadelní společnost Natalie Venturové, Praha | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
12.10. | Čt | Reprodukce - Filip Teller | Městské divadlo v Mostě | 19:00 | ||
12.10. | Čt | Honza málem králem - Divadelní společnost Natalie Venturové, Praha | Městské divadlo Zlín | 10:00 | ||
11.10. | St | Čtyři dohody - Jaroslav Dušek | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
11.10. | St | Honza málem králem - Divadelní společnost Natalie Venturové, Praha | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
10.10. | Út | Veletoč - Divadlo Kalich | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
9.10. | Po | Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
8.10. | Ne | Pubkvíz o budoucnosti světa - Divadlo Letí | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 19:30 | ||
8.10. | Ne | Maxipes Fík - Divadlo Krapet | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
8.10. | Ne | Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete? - Divadlo Palace tip redaktora! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
8.10. | Ne | S prezidentem v divočině - Divadlo v Řeznické | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
8.10. | Ne | Jedu do Magadanu: Nevěř, neboj se a nepros - Mark Kristián Hochman | Západočeské divadlo v Chebu | 17:00 | ||
8.10. | Ne | Nad Sázavou - Horácké divadlo Jihlava | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
8.10. | Ne | Komodo - Městské divadlo Kladno | Jihočeské divadlo Č. Budějovice | 15:00 | ||
8.10. | Ne | Krajina těla - Národní divadlo | Slezské divadlo Opava | 19:00 | ||
8.10. | Ne | Sněhurka a sedm trpaslíků - Divadlo Víti Marčíka | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
7.10. | So | Tajemná zahrada - Divadlo U staré herečky | Naivní divadlo Liberec | 10:00 | ||
7.10. | So | Sabra - Matka s dcerou v nové zemi - Netta Yashchin, Izrael | Západočeské divadlo v Chebu | 16:00 | ||
7.10. | So | Pojďte pane, budeme si hrát - Městské divadlo v Mostě | Městské divadlo Mladá Boleslav | 17:00 | ||
7.10. | So | DADA Revue - Divadlo Bolka Polívky | Západočeské divadlo v Chebu | 18:00 | ||
7.10. | So | Dva metry čtvereční - Rita Góbi, Maďarsko | Západočeské divadlo v Chebu | 14:00 | ||
7.10. | So | Valčík náhody - Divadlo v Dlouhé | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
6.10. | Pá | Rákosníček a jeho rybník - Divadlo Scéna | Divadlo Šumperk | 16:30 | ||
6.10. | Pá | Dívka z mořského dna - Jana Wernerová, Slovensko | Západočeské divadlo v Chebu | 17:00 | ||
6.10. | Pá | Preludium v jasně modré - Claude Cordier, Francie | Západočeské divadlo v Chebu | 19:00 | ||
6.10. | Pá | Freudovo pozdní odpoledne - Divadlo Na zábradlí | Slezské divadlo Opava | 19:00 | ||
6.10. | Pá | Destrukce - Divadlo X10 | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
6.10. | Pá | Pojďte pane, budeme si hrát - Městské divadlo v Mostě | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
5.10. | Čt | Cikánský boxer - ostatní činoherní produkce | Západočeské divadlo v Chebu | 10:00 | ||
5.10. | Čt | Fifty - Dejvické divadlo náš tip! | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
5.10. | Čt | Baletky - Spitfire Company | Západočeské divadlo v Chebu | 20:00 | ||
4.10. | St | Případ Edward - Městské divadlo Kladno | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
4.10. | St | Na Vánoce budu gay - Divadlo Metro | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
3.10. | Út | Indiáni ze šuplíku - Divadlo Láryfáry Praha | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
3.10. | Út | Pojďte pane, budeme si hrát - Městské divadlo v Mostě | Divadlo Šumperk | 16:30 | ||
3.10. | Út | 3 a pačago - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
3.10. | Út | Šest tanečních hodin v šesti týdnech - Městské divadlo Mladá Boleslav | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
2.10. | Po | Na Vánoce budu gay - Divadlo Metro | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
2.10. | Po | Pusťte mě ven! - Divadlo Kalich | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
1.10. | Ne | Ledové království - Metropolitní divadlo Praha | Slezské divadlo Opava | 14:00 | ||
1.10. | Ne | Encyklopedie akčního filmu - Divadlo pod Palmovkou tip redaktora! | Těšínské divadlo | 19:00 | ||
1.10. | Ne | Nejstarší řemeslo - ostatní činoherní produkce | Karlovarské městské divadlo | 17:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
23.12. | So | Zimní příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo Alfa | 14:00 | ||
23.12. | So | Zimní příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo Alfa | 15:30 | ||
21.12. | Čt | Zimní příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo Alfa | 09:00 | ||
21.12. | Čt | Zimní příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo Alfa | 10:30 | ||
20.12. | St | Zimní příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo Alfa | 10:30 | ||
20.12. | St | Zimní příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet | Divadlo Alfa | 09:00 | ||
9.12. | So | Radujme se, veselme se! - Divadlo U staré herečky | Divadlo Alfa | 14:00 | ||
9.12. | So | Radujme se, veselme se! - Divadlo U staré herečky | Divadlo Alfa | 15:30 | ||
25.10. | St | Kabinet zázraků neboli Orbis pictus - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Alfa | 09:00 | ||
25.10. | St | Kabinet zázraků neboli Orbis pictus - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Alfa | 10:30 | ||
24.10. | Út | Kabinet zázraků neboli Orbis pictus - Naivní divadlo Liberec | Divadlo Alfa | 19:00 | ||
23.10. | Po | Fifty - Dejvické divadlo náš tip! | Divadlo Alfa | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|