Kalendář hostovaček

Září 2019

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
6.9. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTajemství - Městské divadlo Mladá Boleslav   náš tip!Švandovo divadlo19:00
6.9. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMayday - polská scéna Těšínského divadlaVršovické divadlo MANA19:00
7.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele1993 - Divadlo na cucky Divadlo X1015:00
13.9. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePan Kolpert - Činoherní studio Ústí nad Labem Švandovo divadlo19:00
14.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRonja, dcera loupežníka - Činoherní studio Ústí nad Labem Švandovo divadlo11:00
16.9. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleWhistle (Zapískej)Městská divadla pražská19:30
17.9. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlíště - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
18.9. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlíště - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
19.9. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé19:00
20.9. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong10:00
21.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMort - Divadelní spolek Lázně ToušeňDivadlo Gong19:00
21.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMoral Insanity - Prešovské národné divadloMěstská divadla pražská18:30
21.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00
24.9. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVálka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
25.9. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Kalich19:00
26.9. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOpuštěná společnost - Divadlo na cucky Divadlo X1019:30
27.9. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAdorabilis - Jonas & Lander (PT)Studio ALTA19:30
27.9. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIch Bin Solo (Opera falsa e intacta) - Divadlo D’Epog Venuše ve Švehlovce20:00
28.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong15:00
28.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZpráva o zázraku (Josef Toufar) - CED Divadlo X1019:30
28.9. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo U2219:30
30.9. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFantasiaNárodní divadlo19:30
30.9. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZónaDivadlo X1022:00
30.9. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHappy New FearNárodní divadlo21:00
6.9.19:00 
Tajemství - Městské divadlo Mladá Boleslav   náš tip!Švandovo divadlo
6.9.19:00 
Mayday - polská scéna Těšínského divadlaVršovické divadlo MANA
7.9.So15:00 
1993 - Divadlo na cucky Divadlo X10
13.9.19:00 
Pan Kolpert - Činoherní studio Ústí nad Labem Švandovo divadlo
14.9.So11:00 
Ronja, dcera loupežníka - Činoherní studio Ústí nad Labem Švandovo divadlo
16.9.Po19:30 
Whistle (Zapískej)Městská divadla pražská
17.9.Út19:00 
Klíště - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
18.9.St19:00 
Klíště - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
19.9.Čt19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé
20.9.10:00 
O statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong
21.9.So19:00 
Mort - Divadelní spolek Lázně ToušeňDivadlo Gong
21.9.So18:30 
Moral Insanity - Prešovské národné divadloMěstská divadla pražská
21.9.So11:00 
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
24.9.Út19:00 
Válka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
25.9.St19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Kalich
26.9.Čt19:30 
Opuštěná společnost - Divadlo na cucky Divadlo X10
27.9.19:30 
Adorabilis - Jonas & Lander (PT)Studio ALTA
27.9.20:00 
Ich Bin Solo (Opera falsa e intacta) - Divadlo D’Epog Venuše ve Švehlovce
28.9.So15:00 
O statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong
28.9.So19:30 
Zpráva o zázraku (Josef Toufar) - CED Divadlo X10
28.9.So19:30 
Hrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo U22
30.9.Po19:30 
FantasiaNárodní divadlo
30.9.Po22:00 
ZónaDivadlo X10
30.9.Po21:00 
Happy New FearNárodní divadlo


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.