Kalendář hostovaček

Listopad 2019

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
1.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAnna - Divadlo Veteš, SlovenskoDivadlo X1009:30
1.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSpoutaný trávou - Divadlo Líšeň Divadlo X1015:00
1.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNaopak - Mladinsko Slovensko Gledališče, Ljubljana, SlovinskoDivadlo pod Palmovkou19:00
1.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTransky, body, vteřiny - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
1.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleProdaná nevěsta - Divadlo loutek Divadlo Minor11:00
1.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKrál Ubu - Dezorzovo lútkové divadloDivadlo Minor18:00
1.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČecháčci a Čoboláci - Pavol Seriš a Filip TellerVenuše ve Švehlovce20:00
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKdyby se ztratili... - Mízou do dřeva, Hradec KrálovéDivadlo Minor16:30
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNo time for losers - JAMkA-drumka, SvitavyDivadlo Minor18:30
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHeda Gablerová: Teorie dospělosti - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak jsem byl Cyrano - Jihočeské divadlo Č. Budějovice   náš tip!Divadlo Kampa15:00
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠťastný princ - Městské divadlo Kladno Divadlo Minor10:00
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMimoň - Divadlo Drak Divadlo Minor15:30
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO Smolíčkovi - VŠMU, BratislavaDivadlo Minor12:00
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVelká dobrodružství malého brouka - Divadlo Za2Divadlo Bez zábradlí11:00
2.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDon Quijote - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa20:00
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŘeči - Dobřichovická divadelní společnostMěstská divadla pražská19:00
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠššš. Šššš. Hůůů. Haf! - Naivní divadlo Liberec Divadlo Minor11:30
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO Palečkovi - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo Minor14:30
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠššš. Šššš. Hůůů. Haf! - Naivní divadlo Liberec Divadlo Minor10:00
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHonza. Honza? Honza! - Divadlo Alfa Divadlo Minor15:30
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOpilí - Národní divadlo moravskoslezské Divadlo v Celetné19:30
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí14:00
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí11:00
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFaustova zahrada - KatanariPalác Akropolis19:30
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZabiják Joe - Komorní scéna Aréna   náš tip!La Fabrika19:30
3.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNejstarší řemeslo - Bruselské divadlo "Jen tak"Divadlo Bez Hranic18:00
4.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMein Kampf - Teatr Powszechny, Varšava, PolskoDivadlo pod Palmovkou19:00
4.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMandragora - Komorní scéna Aréna La Fabrika19:30
5.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRošáda - Divadelní spolek Frída Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
5.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia22:00
5.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia19:00
6.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePoslední noc s Claudií - Divadlo Tramtarie Divadlo Na Maninách19:00
6.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleThrill Me (Vzruš mě!) - Národní divadlo moravskoslezské Studio Ypsilon19:30
6.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRapper - Divadelní spolek Frída Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
6.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleThrill Me (Vzruš mě!) - Národní divadlo moravskoslezské Studio Ypsilon21:30
6.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia19:00
6.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia22:00
7.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSex zadarmo nedostaneš - Divadlo Tramtarie Divadlo Na Maninách19:00
7.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
7.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia19:00
7.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia22:00
7.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBabylon On Air - Spielraum KollektivVenuše ve Švehlovce15:30
8.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong09:00
8.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia19:00
8.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia22:00
8.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLa Mar - Dana Pala CreativityStudio ALTA19:30
8.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBabylon On Air - Spielraum KollektivVenuše ve Švehlovce13:00
9.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia19:00
9.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCrazy Horse ParisDivadlo Hybernia22:00
10.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOdchody vlakovDivadlo Bez zábradlí19:00
10.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleInternet věcí - JOHAN a Jiří HonzírekDivadlo Archa20:00
11.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVálka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
12.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Kalich19:00
13.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHead First, aneb Kontrakce expandujícího času - The Symptoms (HU)Studio ALTA19:30
16.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePolite Structures / How Things Go - Emily Smith (USA) a Felix J. Baumann (DE)Divadlo X1020:30
16.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO zvědavém slůněti aneb Jak sloni k chobotu přišli - Studio dell´arteDivadlo v Celetné10:30
16.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00
17.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce - Divadlo KoňmoDivadlo v Celetné10:30
17.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFerda Mravenec - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí11:00
21.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZónaDivadlo X1021:30
21.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30
22.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrezidentky - HaDivadlo Studio Hrdinů20:00
22.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMojeVize - Spielraum KollektivDivadlo Archa18:00
23.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTanec v temnotách - Thalia Theater HamburgNárodní divadlo20:00
23.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMojeVize - Spielraum KollektivDivadlo Archa15:00
24.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTanec v temnotách - Thalia Theater HamburgNárodní divadlo17:00
24.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé19:00
24.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePříhody včelích medvídků - Divadlo VěžVršovické divadlo MANA16:00
25.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHostina dravců - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
25.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleGirls and BoysDivadlo U Hasičů19:00
25.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSolo lamentoso - Sláva DaubnerováDivadlo Archa20:00
25.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZimní slunovrat - Komorní scéna Aréna La Fabrika20:00
26.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDnes večer nehráme - Slovenské národní divadlo BratislavaNárodní divadlo20:00
26.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIdentita Evropa / Identität EuropaMěstská divadla pražská20:00
26.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHolčička a cigareta - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30
27.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePavol Seriš: Pozemšťan - Divadlo Bolka Polívky Venuše ve Švehlovce20:00
28.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Dejvické divadlo19:30
28.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo19:30
28.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIshá, The Woman Who... - Joana Brito Silva, Beatriz Baptista, Mariana Fonseca, Susana PaixaoDivadlo Archa20:00
29.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo19:30
29.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLásky jednej plavovlásky - Divadlo Astorka Korzo ´90Divadlo Bez zábradlí19:00
29.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePleasant Island - CAMPO / Silke Huysmans & Hannes DereereDivadlo Archa20:00
29.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOuvrir Le Temps - Eva Klimáčková, Laurent Goldring (FR)Studio ALTA19:30
29.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBromance - Barely Methodical TroupeJatka7819:30
30.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMydlová opera - Divadlo POPŠvandovo divadlo19:00
30.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNoc v Lisabonu/Die nacht von Lissabon - Maxim Gorki Theater BerlinDivadlo pod Palmovkou20:00
30.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00
30.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleManželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo19:30
30.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleĽúbim ťa a dávaj si pozor / Partnerská akce - Storm Club Prague / Divadlo NUDEVenuše ve Švehlovce17:00
30.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBromance - Barely Methodical TroupeJatka7819:30
1.11.09:30 
Anna - Divadlo Veteš, SlovenskoDivadlo X10
1.11.15:00 
Spoutaný trávou - Divadlo Líšeň Divadlo X10
1.11.19:00 
Naopak - Mladinsko Slovensko Gledališče, Ljubljana, SlovinskoDivadlo pod Palmovkou
1.11.19:30 
Transky, body, vteřiny - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
1.11.11:00 
Prodaná nevěsta - Divadlo loutek Divadlo Minor
1.11.18:00 
Král Ubu - Dezorzovo lútkové divadloDivadlo Minor
1.11.20:00 
Čecháčci a Čoboláci - Pavol Seriš a Filip TellerVenuše ve Švehlovce
2.11.So16:30 
Kdyby se ztratili... - Mízou do dřeva, Hradec KrálovéDivadlo Minor
2.11.So18:30 
No time for losers - JAMkA-drumka, SvitavyDivadlo Minor
2.11.So19:30 
Heda Gablerová: Teorie dospělosti - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
2.11.So15:00 
Jak jsem byl Cyrano - Jihočeské divadlo Č. Budějovice   náš tip!Divadlo Kampa
2.11.So10:00 
Šťastný princ - Městské divadlo Kladno Divadlo Minor
2.11.So15:30 
Mimoň - Divadlo Drak Divadlo Minor
2.11.So12:00 
O Smolíčkovi - VŠMU, BratislavaDivadlo Minor
2.11.So11:00 
Velká dobrodružství malého brouka - Divadlo Za2Divadlo Bez zábradlí
2.11.So20:00 
Don Quijote - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa
3.11.Ne19:00 
Řeči - Dobřichovická divadelní společnostMěstská divadla pražská
3.11.Ne11:30 
Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! - Naivní divadlo Liberec Divadlo Minor
3.11.Ne14:30 
O Palečkovi - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo Minor
3.11.Ne10:00 
Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! - Naivní divadlo Liberec Divadlo Minor
3.11.Ne15:30 
Honza. Honza? Honza! - Divadlo Alfa Divadlo Minor
3.11.Ne19:30 
Opilí - Národní divadlo moravskoslezské Divadlo v Celetné
3.11.Ne14:00 
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
3.11.Ne11:00 
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
3.11.Ne19:30 
Faustova zahrada - KatanariPalác Akropolis
3.11.Ne19:30 
Zabiják Joe - Komorní scéna Aréna   náš tip!La Fabrika
3.11.Ne18:00 
Nejstarší řemeslo - Bruselské divadlo "Jen tak"Divadlo Bez Hranic
4.11.Po19:00 
Mein Kampf - Teatr Powszechny, Varšava, PolskoDivadlo pod Palmovkou
4.11.Po19:30 
Mandragora - Komorní scéna Aréna La Fabrika
5.11.Út19:00 
Rošáda - Divadelní spolek Frída Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
5.11.Út22:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
5.11.Út19:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
6.11.St19:00 
Poslední noc s Claudií - Divadlo Tramtarie Divadlo Na Maninách
6.11.St19:30 
Thrill Me (Vzruš mě!) - Národní divadlo moravskoslezské Studio Ypsilon
6.11.St19:00 
Rapper - Divadelní spolek Frída Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
6.11.St21:30 
Thrill Me (Vzruš mě!) - Národní divadlo moravskoslezské Studio Ypsilon
6.11.St19:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
6.11.St22:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
7.11.Čt19:00 
Sex zadarmo nedostaneš - Divadlo Tramtarie Divadlo Na Maninách
7.11.Čt19:00 
Kolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
7.11.Čt19:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
7.11.Čt22:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
7.11.Čt15:30 
Babylon On Air - Spielraum KollektivVenuše ve Švehlovce
8.11.09:00 
O statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong
8.11.19:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
8.11.22:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
8.11.19:30 
La Mar - Dana Pala CreativityStudio ALTA
8.11.13:00 
Babylon On Air - Spielraum KollektivVenuše ve Švehlovce
9.11.So19:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
9.11.So22:00 
Crazy Horse ParisDivadlo Hybernia
10.11.Ne19:00 
Odchody vlakovDivadlo Bez zábradlí
10.11.Ne20:00 
Internet věcí - JOHAN a Jiří HonzírekDivadlo Archa
11.11.Po19:00 
Válka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
12.11.Út19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Kalich
13.11.St19:30 
Head First, aneb Kontrakce expandujícího času - The Symptoms (HU)Studio ALTA
16.11.So20:30 
Polite Structures / How Things Go - Emily Smith (USA) a Felix J. Baumann (DE)Divadlo X10
16.11.So10:30 
O zvědavém slůněti aneb Jak sloni k chobotu přišli - Studio dell´arteDivadlo v Celetné
16.11.So11:00 
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
17.11.Ne10:30 
Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce - Divadlo KoňmoDivadlo v Celetné
17.11.Ne11:00 
Ferda Mravenec - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí
21.11.Čt21:30 
ZónaDivadlo X10
21.11.Čt19:30 
Rebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
22.11.20:00 
Prezidentky - HaDivadlo Studio Hrdinů
22.11.18:00 
MojeVize - Spielraum KollektivDivadlo Archa
23.11.So20:00 
Tanec v temnotách - Thalia Theater HamburgNárodní divadlo
23.11.So15:00 
MojeVize - Spielraum KollektivDivadlo Archa
24.11.Ne17:00 
Tanec v temnotách - Thalia Theater HamburgNárodní divadlo
24.11.Ne19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé
24.11.Ne16:00 
Příhody včelích medvídků - Divadlo VěžVršovické divadlo MANA
25.11.Po19:00 
Hostina dravců - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
25.11.Po19:00 
Girls and BoysDivadlo U Hasičů
25.11.Po20:00 
Solo lamentoso - Sláva DaubnerováDivadlo Archa
25.11.Po20:00 
Zimní slunovrat - Komorní scéna Aréna La Fabrika
26.11.Út20:00 
Dnes večer nehráme - Slovenské národní divadlo BratislavaNárodní divadlo
26.11.Út20:00 
Identita Evropa / Identität EuropaMěstská divadla pražská
26.11.Út20:30 
Holčička a cigareta - LiStOVáNíDivadlo Minor
27.11.St20:00 
Pavol Seriš: Pozemšťan - Divadlo Bolka Polívky Venuše ve Švehlovce
28.11.Čt19:30 
Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Dejvické divadlo
28.11.Čt19:30 
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo
28.11.Čt20:00 
Ishá, The Woman Who... - Joana Brito Silva, Beatriz Baptista, Mariana Fonseca, Susana PaixaoDivadlo Archa
29.11.19:30 
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo
29.11.19:00 
Lásky jednej plavovlásky - Divadlo Astorka Korzo ´90Divadlo Bez zábradlí
29.11.20:00 
Pleasant Island - CAMPO / Silke Huysmans & Hannes DereereDivadlo Archa
29.11.19:30 
Ouvrir Le Temps - Eva Klimáčková, Laurent Goldring (FR)Studio ALTA
29.11.19:30 
Bromance - Barely Methodical TroupeJatka78
30.11.So19:00 
Mydlová opera - Divadlo POPŠvandovo divadlo
30.11.So20:00 
Noc v Lisabonu/Die nacht von Lissabon - Maxim Gorki Theater BerlinDivadlo pod Palmovkou
30.11.So11:00 
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
30.11.So19:30 
Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo
30.11.So17:00 
Ľúbim ťa a dávaj si pozor / Partnerská akce - Storm Club Prague / Divadlo NUDEVenuše ve Švehlovce
30.11.So19:30 
Bromance - Barely Methodical TroupeJatka78


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.