Kalendář hostovaček
Leden 2020
12
2019 1
2020 2
2020 3
2020 4
2020 5
2020 6
2020 7
2020 8
2020 9
2020 10
2020 11
2020 12
2020 2
2021 3
2021 5
2021 6
2021 7
2021 8
2021 9
2021 10
2021 11
2021 12
2021 1
2022 2
2022 3
2022 4
2022 5
2022 6
2022 7
2022 8
2022 9
2022 10
2022 11
2022 12
2022 1
2023 2
2023 3
2023 4
2023 5
2023 6
2023 7
2023 8
2023 9
2023 10
2023 11
2023 12
2023 1
2024 2
2024 3
2024 4
2024 5
2024 6
2024 7
2024 8
2024 9
2024 10
2024 11
2024
2019 1
2020 2
2020 3
2020 4
2020 5
2020 6
2020 7
2020 8
2020 9
2020 10
2020 11
2020 12
2020 2
2021 3
2021 5
2021 6
2021 7
2021 8
2021 9
2021 10
2021 11
2021 12
2021 1
2022 2
2022 3
2022 4
2022 5
2022 6
2022 7
2022 8
2022 9
2022 10
2022 11
2022 12
2022 1
2023 2
2023 3
2023 4
2023 5
2023 6
2023 7
2023 8
2023 9
2023 10
2023 11
2023 12
2023 1
2024 2
2024 3
2024 4
2024 5
2024 6
2024 7
2024 8
2024 9
2024 10
2024 11
2024
Praha
Brno
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
20.1. | Po | Pátá dohoda - Jaroslav Dušek | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
23.1. | Čt | Bůh masakru - Chrudimská beseda | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
5.1. | Ne | Božská Sarah - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
11.1. | So | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 14:00 | ||
13.1. | Po | Koule - Klicperovo divadlo Hradec Králové tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
18.1. | So | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 14:00 | ||
19.1. | Ne | Čtyři dohody - Jaroslav Dušek | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
21.1. | Út | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
25.1. | So | Cavewoman - agentura Point | Divadlo Bolka Polívky | 14:00 | ||
29.1. | St | Malý princ - Studio DVA divadlo tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
3.1. | Pá | Korespondence V+W - Divadlo Na zábradlí náš tip! | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
6.1. | Po | Heda Gablerová: Teorie dospělosti - Divadlo Petra Bezruče | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
12.1. | Ne | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 14:00 | ||
18.1. | So | Čtyřlístek a talisman moci - Divadlo D5 Praha | Divadlo Bolka Polívky | 10:00 | ||
26.1. | Ne | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo Bolka Polívky | 14:00 | ||
4.1. | So | Příbuzné si nevybíráme (Švagřičky) - agentura Harlekýn | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
10.1. | Pá | Kočka v oregánu - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
14.1. | Út | Žena za pultem 2: Pult osobnosti - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
17.1. | Pá | Veletoč - Divadlo Kalich | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
18.1. | So | Bláznovy zápisky - GP-art | Divadlo Bolka Polívky | 19:00 | ||
13.1. | Po | Lev v zimě - Divadlo na Vinohradech | Městské divadlo Brno | 19:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Ostrava
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
26.1. | Ne | Turecká kavárna - agentura Harlekýn | Divadlo Mír | 19:00 |
|
regiony
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
13.1. | Po | Zlatovláska - Divadlo Pohádka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 08:30 | ||
14.1. | Út | Zlatovláska - Divadlo Pohádka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:30 | ||
10.1. | Pá | Scény z manželského života - agentura Harlekýn | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
21.1. | Út | Cavewoman - agentura Point | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
23.1. | Čt | Strakaté bajky - Divadlo Láryfáry | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:00 | ||
13.1. | Po | Zlatovláska - Divadlo Pohádka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 10:30 | ||
9.1. | Čt | Caveman - agentura Point tip redaktora! | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 19:00 | ||
12.1. | Ne | Zlatovláska - Divadlo Pohádka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 15:00 | ||
30.1. | Čt | Losos v kaluži - LiStOVáNí | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 17:00 | ||
14.1. | Út | Zlatovláska - Divadlo Pohádka | Divadlo A. Dvořáka Příbram | 08:30 | ||
23.1. | Čt | Kde domov můj? - Divadlo Alfa | Divadlo Drak | 19:00 | ||
24.1. | Pá | Kde domov můj? - Divadlo Alfa | Divadlo Drak | 10:30 | ||
24.1. | Pá | Kde domov můj? - Divadlo Alfa | Divadlo Drak | 08:30 | ||
11.1. | So | Hrdý Budžes - Divadlo A. Dvořáka Příbram náš tip! | Divadlo F. X. Šaldy Liberec | 19:00 | ||
28.1. | Út | Klaunovy názory - A studio Rubín | Divadlo na cucky | 19:00 | ||
14.1. | Út | Oslava - Studio ALTA | Divadlo na cucky | 19:00 | ||
18.1. | So | Dáma na kolejích - Divadlo A. Dvořáka Příbram | Divadlo Šumperk | 19:00 | ||
19.1. | Ne | Malý princ na Zemi - Divadlo Metro Praha | Horácké divadlo Jihlava | 15:00 | ||
20.1. | Po | O Aničce ze mlejna - Divadlo M Duchcov | Karlovarské městské divadlo | 10:30 | ||
16.1. | Čt | Shirley Valentine - agentura ADF | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
12.1. | Ne | Když je v pekle neděle - Docela velké divadlo | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
17.1. | Pá | Domácí@štěstí.hned - Nordproduction | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
28.1. | Út | Lakomec - Divadlo Kalich | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
29.1. | St | V Paříži bych tě nečekala, tatínku - agentura Harlekýn | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
31.1. | Pá | Sláva strojů a měst - Divadlo Na Jezerce | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
24.1. | Pá | Nebezpečné vztahy - Západočeské divadlo v Chebu | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
19.1. | Ne | O Aničce ze mlejna - Divadlo M Duchcov | Karlovarské městské divadlo | 15:00 | ||
23.1. | Čt | Dva nahatý chlapi - JT Promotion | Karlovarské městské divadlo | 19:30 | ||
20.1. | Po | O Aničce ze mlejna - Divadlo M Duchcov | Karlovarské městské divadlo | 09:00 | ||
13.1. | Po | Máma říkala, že bych neměla - Komorní činohra náš tip! | Klicperovo divadlo Hradec Králové | 19:00 | ||
7.1. | Út | Herci jsou unaveni - agentura Harlekýn | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
15.1. | St | Maryša - Divadlo A. Dvořáka Příbram | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
19.1. | Ne | Veselá pouť - Divadlo Loudadlo | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
13.1. | Po | Prefaby - Plata Company a mir.theatre | Městské divadlo Kladno | 18:30 | ||
20.1. | Po | Breivik - KALD DAMU | Městské divadlo Kladno | 09:30 | ||
6.1. | Po | Herci jsou unaveni - agentura Harlekýn | Městské divadlo Kladno | 19:00 | ||
13.1. | Po | Prefaby - Plata Company a mir.theatre | Městské divadlo Kladno | 19:30 | ||
26.1. | Ne | Pinocchio - Divadlo Toy Machine | Městské divadlo Kladno | 15:00 | ||
30.1. | Čt | Opory společnosti - Východočeské divadlo Pardubice | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
6.1. | Po | Jak (Jules) žil Verne - Divadlo AHA! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
7.1. | Út | Taneční hodiny - Divadlo Ungelt | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
13.1. | Po | Alenka a její říše divů - Divadlo Anfas | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
14.1. | Út | Můj báječný rozvod - agentura ADF náš tip! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
25.1. | So | Velryba Lízinka - Divadlo Krapet | Městské divadlo Mladá Boleslav | 17:00 | ||
15.1. | St | Alenka a její říše divů - Divadlo Anfas | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
21.1. | Út | Bosé nohy v parku - Městské divadlo v Mostě | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
28.1. | Út | Dlouhý, Široký a Bystrozraký - Docela velké divadlo | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
10.1. | Pá | Čtyřlístek a talisman moci - Divadlo D5 | Městské divadlo Mladá Boleslav | 18:00 | ||
11.1. | So | Vražda krále Gonzaga - Dejvické divadlo náš tip! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 19:00 | ||
6.1. | Po | Jak (Jules) žil Verne - Divadlo AHA! | Městské divadlo Mladá Boleslav | 10:00 | ||
9.1. | Čt | Hrátky s čertem - Těšínské divadlo | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
27.1. | Po | Jméno - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
8.1. | St | Hrátky s čertem - Těšínské divadlo | Městské divadlo Zlín | 10:30 | ||
9.1. | Čt | Identity - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
8.1. | St | Hrátky s čertem - Těšínské divadlo | Městské divadlo Zlín | 14:30 | ||
23.1. | Čt | Identity - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
9.1. | Čt | Hrátky s čertem - Těšínské divadlo | Městské divadlo Zlín | 10:30 | ||
31.1. | Pá | Identity - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
14.1. | Út | Jméno - Divadlo Mandragora | Městské divadlo Zlín | 19:00 | ||
19.1. | Ne | Anička a bylinkové kouzlo - Slovácké divadlo Uherské Hradiště | Moravské divadlo Olomouc | 14:00 | ||
19.1. | Ne | Anička a bylinkové kouzlo - Slovácké divadlo Uherské Hradiště | Moravské divadlo Olomouc | 10:00 | ||
23.1. | Čt | Pan Halpern a pan Johnson - Divadlo Ungelt náš tip! | Slezské divadlo Opava | 19:00 | ||
13.1. | Po | O zlaté rybce - Divadlo Drak | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 10:30 | ||
20.1. | Po | Play The Game - Městské divadlo Kladno | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 10:30 | ||
12.1. | Ne | O zlaté rybce - Divadlo Drak | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 14:00 | ||
19.1. | Ne | Play The Game - Městské divadlo Kladno | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 17:00 | ||
5.1. | Ne | Pan Halpern a pan Johnson - Divadlo Ungelt náš tip! | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 19:00 | ||
12.1. | Ne | O zlaté rybce - Divadlo Drak | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 17:00 | ||
13.1. | Po | O zlaté rybce - Divadlo Drak | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 08:45 | ||
20.1. | Po | Play The Game - Městské divadlo Kladno | Slovácké divadlo Uherské Hradiště | 08:45 | ||
23.1. | Čt | Děláme to ve třech | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
19.1. | Ne | Skořápka - Divadlo Ungelt náš tip! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
8.1. | St | A na hrušce sedí diktátor - GP-art | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
13.1. | Po | Krkonošské pohádky - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 08:30 | ||
24.1. | Pá | Čekání na Kokota - Maso krůtí | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
25.1. | So | Nekorektní skeče - Tros Boys - Divadlo Komediograf | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
5.1. | Ne | Káťa a Škubánek - Divadlo Věž, Brno | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
26.1. | Ne | Testosteron - Městské divadlo Zlín | Východočeské divadlo Pardubice | 18:00 | ||
6.1. | Po | Čochtan vypravuje - Divadelní společnost J.Dvořáka | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
27.1. | Po | O holčičce, která se ještě nenarodila - Divadlo Víti Marčíka, Hluboká nad Vltavou | Východočeské divadlo Pardubice | 09:00 | ||
22.1. | St | Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! - Naivní divadlo Liberec | Východočeské divadlo Pardubice | 09:00 | ||
23.1. | Čt | Naše sebrané trable - Divadlo F. X. Šaldy Liberec | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
30.1. | Čt | A pak už tam nezbyl ani jeden - Městské divadlo Mladá Boleslav | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
13.1. | Po | Krkonošské pohádky - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 10:30 | ||
20.1. | Po | Co by můj syn měl vědět o světě - LiStOVáNí | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
20.1. | Po | Hra, která se zvrtla - Městské divadlo Kladno | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
25.1. | So | Smrt mu sluší - Švandovo divadlo | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
5.1. | Ne | Káťa a Škubánek - Divadlo Věž, Brno | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
16.1. | Čt | Čtyřlístek! - Klicperovo divadlo Hradec Králové | Východočeské divadlo Pardubice | 10:00 | ||
27.1. | Po | O holčičce, která se ještě nenarodila - Divadlo Víti Marčíka, Hluboká nad Vltavou | Východočeské divadlo Pardubice | 10:30 | ||
22.1. | St | Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! - Naivní divadlo Liberec | Východočeské divadlo Pardubice | 10:30 | ||
8.1. | St | Plný kapsy šutrů - agentura ADF | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
30.1. | Čt | Osamělost komiksových hrdinů - Divadlo NoD tip redaktora! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
13.1. | Po | Krkonošské pohádky - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
26.1. | Ne | Divoké historky - Divadlo Tramtarie | Východočeské divadlo Pardubice | 16:00 | ||
16.1. | Čt | Čtyřlístek! - Klicperovo divadlo Hradec Králové | Východočeské divadlo Pardubice | 17:30 | ||
21.1. | Út | Pan Kolpert - Činoherní studio Ústí nad Labem tip redaktora! | Východočeské divadlo Pardubice | 19:30 | ||
22.1. | St | Improshow - Paleťáci | Východočeské divadlo Pardubice | 17:00 | ||
5.1. | Ne | The Naked Truth – Odhalená pravda - StageArtCz | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
22.1. | St | Osmyčky - Městské divadlo Brno | Východočeské divadlo Pardubice | 19:00 | ||
12.1. | Ne | Krkonošské pohádky - Divadlo Radost | Východočeské divadlo Pardubice | 15:00 | ||
10.1. | Pá | Sexem ke štěstí - Agentura Fanny Praha | Západočeské divadlo v Chebu | 19:00 | ||
21.1. | Út | Teď mě zabij - Městské divadlo Mladá Boleslav tip redaktora! | Západočeské divadlo v Chebu | 19:00 | ||
13.1. | Po | O princezně, Luciášovi a makových buchtách - CziDivadlo | Západočeské divadlo v Chebu | 08:30 | ||
12.1. | Ne | O princezně, Luciášovi a makových buchtách - CziDivadlo | Západočeské divadlo v Chebu | 15:00 |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Plzeň
Datum | Hostující inscenace | Kde se hostuje | Začátek | |||
---|---|---|---|---|---|---|
28.1. | Út | Pověsti pro štěstí - SemTamFór | Divadlo Alfa | 09:00 | ||
28.1. | Út | Pověsti pro štěstí - SemTamFór | Divadlo Alfa | 10:30 |
| ||||||||||||
|
Pro tento měsíc neevidujeme u tohoto regionu žádné hostovačky.
Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.