Kalendář hostovaček

Únor 2020

1/2020 <<       >> 3/2020 | 4/2020 | 5/2020 | 6/2020 | 7/2020 | 8/2020 | 9/2020

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
2.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé19:00
2.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBrouk Pytlík - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí11:00
2.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCabaret Bears Costume - Trygve WakenshawJatka7819:30
2.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePod sněhem - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo NoD19:30
3.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele39 stupňů - BuranTeatr Divadlo v Celetné19:30
3.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleThe 39 Steps - Drama QueensLa Fabrika19:00
4.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŘekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy - Naivní divadlo Liberec Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
4.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleThe 39 Steps - Drama QueensLa Fabrika19:00
5.2. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO hodině navíc aneb Potlach v hustníku - Naivní divadlo Liberec Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
5.2. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlíště - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
6.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePouť krkonošská - Naivní divadlo Liberec Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
7.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZem pamätá - Slovenské komorné divadlo MartinDivadlo Minor19:00
8.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZem pamätá - Slovenské komorné divadlo MartinDivadlo Minor19:00
8.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00
8.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleGAME - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo NoD20:00
8.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZUNA - Divadlo Continuo Jatka7815:00
9.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí11:00
9.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí13:00
9.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMechanická žena aneb Krize identity aneb Návrat do dětství (Commedia dell’arte II.) - Spolek sešlých La Fabrika19:30
9.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHuitième Jour / Osmý den - La Mob à Sisyphe (FR)Palác Akropolis20:00
10.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSplašené nůžky - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
10.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHerečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGuStudio DVA divadlo19:30
10.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich19:00
10.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleStatic - Benjamin MONKI KuitenbrouwerDivadlo Ponec20:00
10.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleStatic - Monki (NL)Palác Akropolis20:00
10.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHuitième Jour / Osmý den - La Mob à Sisyphe (FR)Palác Akropolis18:00
10.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZadržitelný vzestup Artura Uie - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo Disk19:30
11.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleStatic - Benjamin MONKI KuitenbrouwerDivadlo Ponec18:00
11.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleStatic - Monki (NL)Palác Akropolis18:00
11.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSe Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis20:00
11.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSe Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis18:00
12.2. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNivó - Daniel Kvašňovský (SK)Palác Akropolis18:00
13.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSe Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis20:00
13.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSe Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis18:00
13.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRed Haired MenDivadlo Ponec20:00
13.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRed Haired Man - Alexander Vantournhout (BEL)Palác Akropolis20:00
14.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHow To Welcome The Aliens? - Compagnie Ea Eo (BEL)Palác Akropolis20:00
14.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRed Haired Man - Alexander Vantournhout (BEL)Palác Akropolis18:00
14.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSe Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis20:00
14.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRed Haired MenDivadlo Ponec18:00
14.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSe Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis18:00
14.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSpoutaný trávou - Divadlo Líšeň Venuše ve Švehlovce19:00
15.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa správné adrese - Divadelní soubor HostiviceČinoherní klub19:30
15.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHow to welcome the Aliens? - Compagnie Ea EoPalác Akropolis20:00
16.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVÁVRA aneb všechno, co jste chtěli vědět o MARYŠE a báli jste se MRŠTÍKŮ zeptat - Divadýlko na dlani, Mladá BoleslavČinoherní klub19:30
16.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleInscenační porada - Jihočeské divadloDivadlo Ponec20:00
17.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo19:30
18.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo19:30
20.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Kalich19:00
21.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30
21.2. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePuzzleStudio Hrdinů18:00
22.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleThe Tired Man - Jo Strømgren KompaniPalác Akropolis17:00
22.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHals zu kurz - Divadlo Feste Studio Hrdinů20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleThe Tired Man - Jo Strømgren KompaniPalác Akropolis15:00
22.2. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePass It On - Dragana BulutAlfred ve dvoře18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.2. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJe úchvatná - Dobřichovická divadelní společnostMěstská divadla pražská19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak se stát diktátorem - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.2. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOpilí - JAMU Brno Divadlo Disk19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZónaDivadlo X1022:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCesta kolem mého pokoje - Juraj MitroVenuše ve Švehlovce16:00
25.2. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateletriton tanzt. twisted trident.Divadlo Ponec18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.2. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSaudade - Alica MinárováDivadlo X1020:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.2. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleManželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.2. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleA kde ty bydlíš? - JOHANVenuše ve Švehlovce20:00
27.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRómeo a Júlia - Štúdio Slovenského divadla tancaDivadlo Kalich19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.2. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRapper - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
2.2.Ne19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé
2.2.Ne11:00 
Brouk Pytlík - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí
2.2.Ne19:30 
Cabaret Bears Costume - Trygve WakenshawJatka78
2.2.Ne19:30 
Pod sněhem - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo NoD
3.2.Po19:30 
39 stupňů - BuranTeatr Divadlo v Celetné
3.2.Po19:00 
The 39 Steps - Drama QueensLa Fabrika
4.2.Út19:00 
Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy - Naivní divadlo Liberec Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
4.2.Út19:00 
The 39 Steps - Drama QueensLa Fabrika
5.2.St19:00 
O hodině navíc aneb Potlach v hustníku - Naivní divadlo Liberec Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
5.2.St19:00 
Klíště - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
6.2.Čt19:00 
Pouť krkonošská - Naivní divadlo Liberec Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
7.2.19:00 
Zem pamätá - Slovenské komorné divadlo MartinDivadlo Minor
8.2.So19:00 
Zem pamätá - Slovenské komorné divadlo MartinDivadlo Minor
8.2.So11:00 
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
8.2.So20:00 
GAME - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo NoD
8.2.So15:00 
ZUNA - Divadlo Continuo Jatka78
9.2.Ne11:00 
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
9.2.Ne13:00 
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
9.2.Ne19:30 
Mechanická žena aneb Krize identity aneb Návrat do dětství (Commedia dell’arte II.) - Spolek sešlých La Fabrika
9.2.Ne20:00 
Huitième Jour / Osmý den - La Mob à Sisyphe (FR)Palác Akropolis
10.2.Po19:00 
Splašené nůžky - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
10.2.Po19:30 
Herečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGuStudio DVA divadlo
10.2.Po19:00 
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.Divadlo Kalich
10.2.Po20:00 
Static - Benjamin MONKI KuitenbrouwerDivadlo Ponec
10.2.Po20:00 
Static - Monki (NL)Palác Akropolis
10.2.Po18:00 
Huitième Jour / Osmý den - La Mob à Sisyphe (FR)Palác Akropolis
10.2.Po19:30 
Zadržitelný vzestup Artura Uie - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo Disk
11.2.Út18:00 
Static - Benjamin MONKI KuitenbrouwerDivadlo Ponec
11.2.Út18:00 
Static - Monki (NL)Palác Akropolis
11.2.Út20:00 
Se Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis
11.2.Út18:00 
Se Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis
12.2.St18:00 
Nivó - Daniel Kvašňovský (SK)Palác Akropolis
13.2.Čt20:00 
Se Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis
13.2.Čt18:00 
Se Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis
13.2.Čt20:00 
Red Haired MenDivadlo Ponec
13.2.Čt20:00 
Red Haired Man - Alexander Vantournhout (BEL)Palác Akropolis
14.2.20:00 
How To Welcome The Aliens? - Compagnie Ea Eo (BEL)Palác Akropolis
14.2.18:00 
Red Haired Man - Alexander Vantournhout (BEL)Palác Akropolis
14.2.20:00 
Se Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis
14.2.18:00 
Red Haired MenDivadlo Ponec
14.2.18:00 
Se Prendre - Claudel Doucet & Cooper Lee Smith (CAN)Palác Akropolis
14.2.19:00 
Spoutaný trávou - Divadlo Líšeň Venuše ve Švehlovce
15.2.So19:30 
Na správné adrese - Divadelní soubor HostiviceČinoherní klub
15.2.So20:00 
How to welcome the Aliens? - Compagnie Ea EoPalác Akropolis
16.2.Ne19:30 
VÁVRA aneb všechno, co jste chtěli vědět o MARYŠE a báli jste se MRŠTÍKŮ zeptat - Divadýlko na dlani, Mladá BoleslavČinoherní klub
16.2.Ne20:00 
Inscenační porada - Jihočeské divadloDivadlo Ponec
17.2.Po19:30 
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo
18.2.Út19:30 
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo
20.2.Čt19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Kalich
21.2.19:30 
Rebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
21.2.18:00 
PuzzleStudio Hrdinů
22.2.So17:00 
The Tired Man - Jo Strømgren KompaniPalác Akropolis
22.2.So20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hals zu kurz - Divadlo Feste Studio Hrdinů
22.2.So15:00 
The Tired Man - Jo Strømgren KompaniPalác Akropolis
22.2.So18:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pass It On - Dragana BulutAlfred ve dvoře
23.2.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Je úchvatná - Dobřichovická divadelní společnostMěstská divadla pražská
24.2.Po20:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jak se stát diktátorem - LiStOVáNíDivadlo Minor
24.2.Po19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Opilí - JAMU Brno Divadlo Disk
25.2.Út22:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
ZónaDivadlo X10
25.2.Út16:00 
Cesta kolem mého pokoje - Juraj MitroVenuše ve Švehlovce
25.2.Út18:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
triton tanzt. twisted trident.Divadlo Ponec
26.2.St20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Saudade - Alica MinárováDivadlo X10
26.2.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio DVA divadlo
26.2.St20:00 
A kde ty bydlíš? - JOHANVenuše ve Švehlovce
27.2.Čt10:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
O statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong
27.2.Čt19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Rómeo a Júlia - Štúdio Slovenského divadla tancaDivadlo Kalich
27.2.Čt19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Rapper - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.