Kalendář hostovaček

Březen 2020

2/2020 | 2/2020 <<       >> 4/2020 | 5/2020 | 6/2020 | 7/2020 | 8/2020 | 9/2020

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
3.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
4.3. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSnowshowDivadlo Hybernia19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
5.3. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSnowshowDivadlo Hybernia19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
5.3. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHygiena krve - Divadlo Líšeň Venuše ve Švehlovce19:00
6.3. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSnowshowDivadlo Hybernia19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
6.3. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleUncanny Valley (Tísnivé údolí) - Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner KammerspieleDivadlo Archa20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
7.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSnowshowDivadlo Hybernia19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
7.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSnowshowDivadlo Hybernia14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
7.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleUncanny Valley (Tísnivé údolí) - Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner KammerspieleDivadlo Archa17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
7.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleUncanny Valley (Tísnivé údolí) - Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner KammerspieleDivadlo Archa20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
8.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSnowshowDivadlo Hybernia17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
8.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSnowshowDivadlo Hybernia13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
8.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleA na noze pevnina - Divadlo Drak Jatka7815:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
9.3. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠpinavý obchod - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
9.3. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOdvrátená strana mesiaca - GUnaGUStudio DVA divadlo19:30
9.3. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE - Divadlo D’Epog Alfred ve dvoře19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
10.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLABRYSDivadlo X1020:00
10.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE - Divadlo D’Epog Alfred ve dvoře19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
11.3. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRůžový samuraj - Burki&comLa Fabrika19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
11.3. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRůžový samuraj - Burki&comLa Fabrika19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
14.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMoravské pašije - Divadlo Víti MarčíkaVršovické divadlo MANA14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
14.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKrakonoš - Loutkářský soubor Jitřenka DDM Mladá BoleslavDivadlo Karla Hackera14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
14.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO zlobivých dětech, Tři malá prasátka - LD Javajka NeratoviceDivadlo Karla Hackera16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
15.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDrak - DS Škeble / Gymnázium LanškrounČinoherní klub19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
15.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak Jíra si hrad Krakovec vystavět nechal - LD Před Branou RakovníkDivadlo Karla Hackera14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
17.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMy děti ze stanice ZOO - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
17.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBitevní pole - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
19.3. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLighter than woman - Kristina Norman (EE)Divadlo Ponec20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
20.3. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRůžový samuraj - Burki&comLa Fabrika19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
20.3. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePure Gold is Seeping Out of Me - Renata Piotrowska-Auffret (PL)Divadlo Ponec20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
21.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak jsem byl Cyrano - Jihočeské divadlo Č. Budějovice   náš tip!Divadlo Kampa18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
21.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
21.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSemaphore - Manda Rydman (SWE)Jatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
21.3. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNoc buřiček v PONCIDivadlo Ponec20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTogether - Jurisic - Mandicc (SL)Divadlo Archa16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.3. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSemaphore - Manda Rydman (SWE)Jatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDotkni se vesmíru a pokračuj - Divadlo KiX / BuštěhradČinoherní klub19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMaryša - Divadlo Petra Bezruče   náš tip!Divadlo v Celetné19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.3. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.3. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFrankenstein - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.3. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleWhistle (Zapískej!)Vršovické divadlo MANA19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.3. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTransky, body, vteřiny - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.3. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVálka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.3. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.3. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele1984 - Divadlo Petra Bezruče   náš tip!Divadlo v Celetné19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
30.3. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleCabaret Bears Costume - Trygve WakenshawJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
31.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČerné Madony - Kladina / KladnoČinoherní klub19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
31.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
31.3. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleGoršek - Goršecké Narodnie Akademične TeatrJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
3.3.Út19:00 
Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
4.3.St19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SnowshowDivadlo Hybernia
5.3.Čt19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SnowshowDivadlo Hybernia
5.3.Čt19:00 
Hygiena krve - Divadlo Líšeň Venuše ve Švehlovce
6.3.19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SnowshowDivadlo Hybernia
6.3.20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Uncanny Valley (Tísnivé údolí) - Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner KammerspieleDivadlo Archa
7.3.So19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SnowshowDivadlo Hybernia
7.3.So14:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SnowshowDivadlo Hybernia
7.3.So17:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Uncanny Valley (Tísnivé údolí) - Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner KammerspieleDivadlo Archa
7.3.So20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Uncanny Valley (Tísnivé údolí) - Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner KammerspieleDivadlo Archa
8.3.Ne17:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SnowshowDivadlo Hybernia
8.3.Ne13:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SnowshowDivadlo Hybernia
8.3.Ne15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
A na noze pevnina - Divadlo Drak Jatka78
9.3.Po19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Špinavý obchod - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
9.3.Po19:30 
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGUStudio DVA divadlo
9.3.Po19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE - Divadlo D’Epog Alfred ve dvoře
10.3.Út20:00 
LABRYSDivadlo X10
10.3.Út19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE - Divadlo D’Epog Alfred ve dvoře
11.3.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Růžový samuraj - Burki&comLa Fabrika
11.3.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Růžový samuraj - Burki&comLa Fabrika
14.3.So14:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Moravské pašije - Divadlo Víti MarčíkaVršovické divadlo MANA
14.3.So14:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Krakonoš - Loutkářský soubor Jitřenka DDM Mladá BoleslavDivadlo Karla Hackera
14.3.So16:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
O zlobivých dětech, Tři malá prasátka - LD Javajka NeratoviceDivadlo Karla Hackera
15.3.Ne19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Drak - DS Škeble / Gymnázium LanškrounČinoherní klub
15.3.Ne14:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jak Jíra si hrad Krakovec vystavět nechal - LD Před Branou RakovníkDivadlo Karla Hackera
17.3.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
My děti ze stanice ZOO - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
17.3.Út20:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Bitevní pole - LiStOVáNíDivadlo Minor
19.3.Čt20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Lighter than woman - Kristina Norman (EE)Divadlo Ponec
20.3.19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Růžový samuraj - Burki&comLa Fabrika
20.3.20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pure Gold is Seeping Out of Me - Renata Piotrowska-Auffret (PL)Divadlo Ponec
21.3.So18:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jak jsem byl Cyrano - Jihočeské divadlo Č. Budějovice   náš tip!Divadlo Kampa
21.3.So11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
21.3.So19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Semaphore - Manda Rydman (SWE)Jatka78
21.3.So20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Noc buřiček v PONCIDivadlo Ponec
22.3.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé
22.3.Ne11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
22.3.Ne16:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Together - Jurisic - Mandicc (SL)Divadlo Archa
22.3.Ne19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Semaphore - Manda Rydman (SWE)Jatka78
24.3.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dotkni se vesmíru a pokračuj - Divadlo KiX / BuštěhradČinoherní klub
24.3.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Maryša - Divadlo Petra Bezruče   náš tip!Divadlo v Celetné
25.3.St09:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
O statečném kováři Mikešovi - Divadlo DokolaDivadlo Gong
25.3.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Frankenstein - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
25.3.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Whistle (Zapískej!)Vršovické divadlo MANA
26.3.Čt19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Transky, body, vteřiny - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
26.3.Čt19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Válka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
26.3.Čt19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Rebelky - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
27.3.19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
1984 - Divadlo Petra Bezruče   náš tip!Divadlo v Celetné
30.3.Po19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cabaret Bears Costume - Trygve WakenshawJatka78
31.3.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Černé Madony - Kladina / KladnoČinoherní klub
31.3.Út19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Kolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
31.3.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Goršek - Goršecké Narodnie Akademične TeatrJatka78


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.