Programový kalendář
Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.
Seznam představení pro sobotu 10. října 2020
Regiony
Praha
Divadlo | Inscenace | Začátek | ||
---|---|---|---|---|
Švandovo divadlo | Pohřeb až zítra 50. repríza; Anglické titulky náš tip! | 19:00 | ||
Studio Hrdinů | 20:00 | |||
Studio Hrdinů | Kračun | 20:30 | ||
Studio DVA divadlo | Funny Girl Změna termínu - | 14:00 | ||
Studio DVA divadlo | Lesk a sláva pražských pasáží komentovaná procházka | 18:00 | ||
Studio DVA divadlo | Vysavač | 20:00 | ||
OLDstars [bytové divadlo Košická] | Neviditelné město | 20:00 | ||
Národní divadlo | 17:00 | |||
Národní divadlo [Stavovské divadlo] | náš tip! | 18:00 | ||
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] | 14:30 | |||
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] | Želary blíží se derniéra tip redaktora! | 19:00 | ||
Komorní divadlo Kalich | Pohádka o strašidelném nádraží | 10:00 | ||
Divadlo X10 | Jednou jsi dole jednou nahoře workshop; Host, Pro děti | 14:00 | ||
Divadlo X10 hostuje: Taneční studio Light | Putování ve větvích Host, Pro děti | 15:00 | ||
Divadlo X10 hostuje: Taneční studio Light | Putování ve větvích Host, Pro děti | 17:00 |
Divadlo X10 | Jednou jsi dole jednou nahoře workshop; Host, Pro děti | 18:00 | ||
Divadlo v Řeznické | 19:30 | |||
Divadlo v Celetné soubor: Divadlo Verze | Úča musí pryč! | 17:00 | ||
Divadlo v Celetné soubor: Divadlo Verze | Úča musí pryč! | 19:30 | ||
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host] hostuje: Divadelní společnost Háta | Světáci | 14:00 | ||
Divadlo Palace [Pantheon production - host] hostuje: Pantheon production | Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství | 19:00 | ||
Divadlo Na zábradlí | Korespondence V+W náš tip! | 19:00 | ||
Divadlo Na Jezerce | Pánský klub | 16:00 | ||
Divadlo Na Jezerce | Pánský klub | 19:30 | ||
Divadlo Na Fidlovačce | 15:00 | |||
Divadlo Cylindr | Honza a lesní skřítek | 15:00 | ||
Divadlo Kalich | Vlasy (květiNOVÉ děti) NEKONÁ SE, BUDE NÁHRADNÍ TERMÍN | 10:00 | ||
Divadlo Kalich | Vlasy (květiNOVÉ děti) NEKONÁ SE, BUDE NÁHRADNÍ TERMÍN | 14:30 | ||
Divadlo Kalich | Vlasy (květiNOVÉ děti) NEKONÁ SE, BUDE NÁHRADNÍ TERMÍN | 19:00 | ||
Divadlo D21 [Dream Factory - Ostrava] | Král Ubu tip redaktora! | 16:00 |
Divadlo Archa | Dům bez spánku divadlo; #Studovna | 20:00 | ||
Dejvické divadlo [hrajeme v Náchodě] | Ucpanej systém náš tip! | 19:00 | ||
Cirkus Mlejn | Den otevřených dveří KD Mlejn | 10:00 | ||
Cirkus Mlejn | HANG OUT Eliška Brtnická | 17:00 | ||
Cirkus Mlejn | Wendigo AirGym Art Company | 19:00 | ||
Buchty a loutky [Cheb - Galerie G4 / ZRUŠENO!!!] | Paleček | 11:00 | ||
Buchty a loutky [Cheb - Galerie G4 / ZRUŠENO!!!] | Psycho Reloaded | 15:00 |
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
|
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
|
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
|
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.
Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
- divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
- předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
- není technicky možné napojení na rezervační systém
- představení v daném termínu je již vyprodané.
Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.
Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.