Programový kalendář
Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.
Seznam představení pro čtvrtek 10. února 2022
Regiony
Praha
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] soubor: Burki&com | 19:30 | |||
Divadlo Na zábradlí soubor: Masopust | 19:00 | |||
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] | Nebezpečí přetečení Alterna | 19:30 | ||
Švandovo divadlo | 19:00 | |||
Divadlo Orfeus | Kůže a nebe | 19:00 | ||
Divadlo VILA Štvanice soubor: Tygr v tísni | Juráček: Deník 1974-1989 | 20:00 | ||
Divadlo Kalich | Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem Vstupenky už jen; na pokladně | 19:00 | ||
Divadlo Kampa | IMPRO Samé vody: Slepičí euforie | 19:30 | ||
Studio Hrdinů | Hra Hrdinů | 20:00 | ||
Divadlo D21 [D21] | Emil čili O Háchovi náš tip! | 19:30 | ||
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] | 19:30 | |||
Divadlo v Dlouhé | Dopisy Olze poslední uvedení v sezoně; With English surtitles (for stalls) | 19:00 |
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
| ||||||||
|
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.
Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
- divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
- předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
- není technicky možné napojení na rezervační systém
- představení v daném termínu je již vyprodané.
Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.
Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.