Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 11. května 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Divadlo Na cucky Olomouc]
hostuje: Kolonie, z.s.
Pravidla úklidu16:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Psycho Reloaded19:00
Činoherní klubMacbeth19:30
Dejvické divadloRichard III.19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth   zrušeno19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Osiřelý západ19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00
Divadlo Bez HranicBouře   Divadlo Sumus; zrušeno19:30
Divadlo Bez zábradlíKvartet19:00
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
Grandiózní19:00
Divadlo DISKDivadlo introvertů uvádí: *** nebo nevím   Alterna19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00
Divadlo KalichZačínáme končit19:00
Divadlo Karla HackeraDívčí válka   Divadlo Okko19:30
Divadlo Na FidlovačceJeptišky19:00
Divadlo Na RejdištiSportštyk19:00
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
Deník zloděje   Host
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:00
Divadlo SemaforKdyby 1000 klarinetů od divadla k filmu19:00
Divadlo UngeltKrásná vzpomínka19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth   zrušeno19:30
Divadlo v DlouhéSonety   blíží se derniéra19:00
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Krása střídá nádheru   Zrušeno20:00
Divadlo ViolaŠansonárium20:00
Divadlo X10Levuška19:00
Hudební divadlo KarlínDracula
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
19:00
Komorní divadlo KalichÚhlavní přátelé19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Herečka sobotní noci   + PROHLÍDKA ZÁKULISÍ19:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně08:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně09:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně10:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mnoho povyku pro nic   Generální zkouška11:00
Národní divadloHerec toužící po dialogu17:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mnoho povyku pro nic   Předpremiéra19:00
Národní divadlo [Nová scéna]Poe20:00
Pomezí [začátek Kino Pilotů]My se neznáme
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský
18:00
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Žirafy netančí09:00
Studio DVA divadloHolky jako květ19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Hovory o štěstí mezi čtyřma očima19:30
Studio YpsilonLet do nebe aneb Fata morgana   Není pro děti19:30
Švandovo divadloLady Macbeth z Újezdu   Derniéra; S českými titulky pro neslyšící19:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Psycho Reloaded   ZRUŠENO!!!; zrušeno19:00
Venuše ve ŠvehlovceA jestli neumřela, pracuje tam dodnes   CO ČUMIŠ20:00
Vršovické divadlo MANAMléčné sklo19:30
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe   Zadáno19:00
A studio Rubín [Divadlo Na cucky Olomouc]
hostuje: Kolonie, z.s.
 16:00
Pravidla úklidu
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Psycho Reloaded
Činoherní klub  19:30
Macbeth
Dejvické divadlo  19:30
Richard III.
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Macbeth   zrušeno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Osiřelý západ
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Bez Hranic 19:30
Bouře   Divadlo Sumus; zrušeno
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kvartet
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
 19:00
Grandiózní
Divadlo DISK 19:30
Divadlo introvertů uvádí: *** nebo nevím   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Divadlo Karla Hackera 19:30
Dívčí válka   Divadlo Okko
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Jeptišky
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Sportštyk
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]
hostuje: Masopust
 19:00
Deník zloděje   Host
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Semafor 19:00
Kdyby 1000 klarinetů od divadla k filmu
Divadlo Ungelt  19:00
Krásná vzpomínka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Macbeth   zrušeno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Sonety   blíží se derniéra
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Krása střídá nádheru   Zrušeno
Divadlo Viola 20:00
Šansonárium
Divadlo X10 19:00
Levuška
Hudební divadlo Karlín  19:00
Dracula
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
Komorní divadlo Kalich  19:00
Úhlavní přátelé
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Herečka sobotní noci   + PROHLÍDKA ZÁKULISÍ
Národní divadlo 08:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 09:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 11:00
Mnoho povyku pro nic   Generální zkouška
Národní divadlo 17:00
Herec toužící po dialogu
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mnoho povyku pro nic   Předpremiéra
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Poe
Pomezí [začátek Kino Pilotů] 18:00
My se neznáme
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Pavel Širmer, Lukáš Dubský
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Žirafy netančí
Studio DVA divadlo  19:00
Holky jako květ
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Hovory o štěstí mezi čtyřma očima
Studio Ypsilon  19:30
Let do nebe aneb Fata morgana   Není pro děti
Švandovo divadlo  19:00
Lady Macbeth z Újezdu   Derniéra; S českými titulky pro neslyšící
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Psycho Reloaded   ZRUŠENO!!!; zrušeno
Venuše ve Švehlovce 20:00
A jestli neumřela, pracuje tam dodnes   CO ČUMIŠ
Vršovické divadlo MANA  19:30
Mléčné sklo
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe   Zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo