Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 11. června 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo AHA! [Malá scéna](Ne)bezpečná (ko)média09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna](Ne)bezpečná (ko)média09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůBolest20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game   zrušeno z technických důvodů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTALEGOrytmus   tYhle, Marie Gourdain; PQ Formations15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkosmos II. - večer cirkusových a tanečních kurzů18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínForced Beauty - T.I.T.S.   PQ+19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠlapeme zelí   kolektivní improvizace19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ústavní]Kocour v botách09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTALeŤ   PQ +19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Návštěva20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Nefaust20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Oscar pro Emily19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Popel a pálenka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Popel a pálenka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Rozmarné léto19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Rozmarné léto19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Same Same20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Sekáč dědeček   DERNIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad]Starci na chmelu   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStařec a moře20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Světáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeTamura20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUrna na prázdném jevišti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéZavřete oči, swing přichází...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
Zjevení pudla   zrušeno18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna] 09:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Gong [Malá scéna] 09:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Studio Hrdinů  20:00
Bolest
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game   zrušeno z technických důvodů
Divadlo v Dlouhé 10:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno
Studio ALTA 15:00
LEGOrytmus   tYhle, Marie Gourdain; PQ Formations
Cirkus Mlejn 18:00
Cirkosmos II. - večer cirkusových a tanečních kurzů
A studio Rubín 19:30
Forced Beauty - T.I.T.S.   PQ+
Studio Ypsilon 19:30
Šlapeme zelí   kolektivní improvizace
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ústavní] 09:30
Kocour v botách
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kytice
Studio ALTA  19:00
LeŤ   PQ +
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Návštěva
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 20:00
Nefaust
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Oscar pro Emily
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Otec  náš tip!
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Popel a pálenka
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Popel a pálenka
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Rozmarné léto
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Rozmarné léto
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Same Same
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD; vyprodáno
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Sekáč dědeček   DERNIÉRA
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Starci na chmelu   VYPRODÁNO
Divadlo Viola  20:00
Stařec a moře
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Světáci
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!
Alfred ve dvoře  20:00
Tamura
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Činoherní klub  19:30
Urna na prázdném jevišti
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Divadlo v Řeznické  19:30
Zavřete oči, swing přichází...
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
 18:00
Zjevení pudla   zrušeno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo