Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 12. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Na Maninách
hostuje: GP-art
A na hrušce sedí diktátor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAfrika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíAnamnéza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDBible 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusBláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Čarodějův učeň19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Veduty17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongCo vy na to, pane Šmoldasi?18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloBýt nebo nebýt   prof. Martin Hilský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSandová, Chopin a ti druzí   literárně–hudební večer20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDiner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínHubte trampy, serou v lese19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!   zrušeno!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kauza pražské kavárny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Lež19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMedúza19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNa Vánoce budu gay...!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Neskonalá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Pod kontrolou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
Scény z manželského života   Premiéra; Koprodukce AH & ŠD; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
Score #44. Methods of excavation   PREMIÉRA20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Církevní MŠ Laura]Skřítek09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloTři velké ženy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Utrpení mladého Werthera19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Červeném Kostelci]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu  náš tip!   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichZačínáme končit19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   zrušeno z provozních důvodů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: GP-art
 19:00
A na hrušce sedí diktátor
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
ADHD
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Afrika
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anamnéza
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Bernarda
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Bernarda
Divadlo NoD  19:30
Bible 2
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 19:30
Čarodějův učeň
Pomezí 17:30
1:1 Veduty
Divadlo Gong 18:00
Co vy na to, pane Šmoldasi?
Dejvické divadlo 19:30
Být nebo nebýt   prof. Martin Hilský
Divadlo Viola 20:00
Sandová, Chopin a ti druzí   literárně–hudební večer
Divadlo Archa 20:00
Diner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly
A studio Rubín  19:30
Hubte trampy, serou v lese
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 15:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Já jsem Krabat
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!   zrušeno!
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kauza pražské kavárny   vyprodáno
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Lež
Studio ALTA  19:30
Medúza
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay...!   vyprodáno
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Neskonalá
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Pod kontrolou
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma   vyprodáno
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Scény z manželského života   Premiéra; Koprodukce AH & ŠD; vyprodáno
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
 20:00
Score #44. Methods of excavation   PREMIÉRA
Buchty a loutky [Praha - Církevní MŠ Laura] 09:30
Skřítek
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Pidivadlo  20:00
Tři velké ženy
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Utrpení mladého Werthera
Studio DVA divadlo  19:00
Věra   VYPRODÁNO
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisáž
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky
Dejvické divadlo [hrajeme v Červeném Kostelci] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 11:00
Za krásu  náš tip!   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Želary  náš tip!
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   zrušeno z provozních důvodů
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo