Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 13. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Trutnov - UFFO]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Trutnov - UFFO]Kocour v botách17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPast na myši   Dramatický kroužek Gymnázia Nad Alejí; Cyklus Činoherní klub uvádí18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: LokVar
Malá mořská víla   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloPřízraky   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Chanson? Šanson!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Pohádka z Karkulčina košíku15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]
hostuje: Kočovné divadlo Ad Hoc
Zmrazovač - Il Congelatore19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KolowratŽena z dřívějška - DS Tyl Říčany19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePrachy!!!13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiláček Anna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   PONEC JUNIOR16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Milena má problém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Black Black Woods   zrušeno18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory [HaDivadlo, Brno]Aluminiová královna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Kytice   Doprovodná akce15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
Momotaró16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Nikdy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVzhůru do divočiny14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Polibek   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůStiller20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonBabička se vrací čili Dichtung und Wahrheit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloZ pohádek tisíce a jedné noci   Premiéra; Pro děti; Dětské divadelní studio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Nevídaní akademikové   ABO C19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Olomouc / Moravské divadlo]Záskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Trutnov - UFFO] 15:00
Kocour v botách
Buchty a loutky [Trutnov - UFFO] 17:00
Kocour v botách
Činoherní klub 18:00
Past na myši   Dramatický kroužek Gymnázia Nad Alejí; Cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: LokVar
 15:00
Malá mořská víla   Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
Přízraky   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Chanson? Šanson!
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 15:00
Pohádka z Karkulčina košíku
Divadlo Disk [neváhej / DISK]
hostuje: Kočovné divadlo Ad Hoc
 19:30
Zmrazovač - Il Congelatore
Divadlo Kalich  13:30
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Kalich  18:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Oge
Divadlo Kolowrat 19:30
Žena z dřívějška - DS Tyl Říčany
Divadlo Palace  13:00
Prachy!!!
Divadlo Palace  19:00
Miláček Anna
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Karneval zvířat   PONEC JUNIOR
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otče
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:30
Milena má problém
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 18:30
Black Black Woods   zrušeno
MeetFactory [HaDivadlo, Brno] 19:30
Aluminiová královna
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarus
Národní divadlo 15:00
Tvůrčí dílna Kytice   Doprovodná akce
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Momotaró
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Nikdy
Studio DVA divadlo  14:00
Vzhůru do divočiny
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Polibek   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Stiller
Studio Ypsilon  19:30
Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit
Švandovo divadlo 15:00
Z pohádek tisíce a jedné noci   Premiéra; Pro děti; Dětské divadelní studio
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Nevídaní akademikové   ABO C
Divadlo Járy Cimrmana [Olomouc / Moravské divadlo] 19:00
Záskok

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo