Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 14. října 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo AHA! [Malá scéna](Ne)bezpečná (ko)média10:00
Divadlo Gong [Malá scéna](Ne)bezpečná (ko)média10:00
Švandovo divadloAť vejde ten pravý   Anglické titulky19:00
Divadlo v DlouhéBez roucha
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Jatka78 [Velká scéna]
hostuje: Divadlo Drak
Bílý tesák   Nový termín / 24. 4. ► 14. 10.18:30
Činoherní klubBratři Karamazovi   ZRUŠENO19:30
Divadlo SemaforČerná kočka - Bílý pes19:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Dámská čtyřhra19:30
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Dámská čtyřhra19:30
Divadlo Radka BrzobohatéhoDrahoušku, toužím po tobě...19:00
Komorní divadlo KalichDvě noci na Karlštejně   Vstupenky už jen; na pokladně19:00
Divadlo CylindrEdith Piaf: Dnes nechci spát sama
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jiří Koula Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jiří Koula
19:30
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
EGO19:00
Divadlo Na zábradlíHamleti
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek
19:00
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Homo 40
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Homo 40
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Hotel Good Luck19:00
Alfred ve dvořeInsider   představení pro 1-2 os.; malá scéna11:00
Alfred ve dvořeInsider   představení pro 1-2 os.; malá scéna12:30
Alfred ve dvořeInsider   představení pro 1-2 os.; malá scéna14:00
Divadlo U ValšůJak šli zdejším světem16:00
Alfred ve dvořeInsider   představení pro 1-2 os.; malá scéna16:30
Alfred ve dvořeInsider   představení pro 1-2 os.; malá scéna18:00
Městská divadla pražskáRozpustilá noc aneb Noční život první republiky   hostující představení19:30
Alfred ve dvořeInsider   představení pro 1-2 os.; malá scéna19:30
Divadlo ArchaVEKTROSKOP   AV LIVE; English-friendly; #Studovna20:00
Divadlo Bez zábradlíHra, která se zvrtla19:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínek a nezvaný host10:00
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Instalace izolace   Činohra; ZRUŠENO, NAHRAZENO 9.11.19:30
Divadlo KalichLady Oskar   Vstupenky už jen; na pokladně
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Helena Grégrová
19:00
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Lebka z Connemary19:30
Vršovické divadlo MANALetní den19:30
A studio RubínMoje malá úchylka20:00
Divadlo ViolaRozmarné léto20:00
Studio YpsilonSpálená 1619:30
Divadlo Na FidlovačceSrnky19:00
Divadlo Bez HranicStalo se v Chamonix aneb Past na osamělého muže   vyprodáno19:30
Dejvické divadloTerapie   I. premiéra19:30
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Treatment of Remembering20:00
Studio DVA divadloVěra19:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Vítězné svině19:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vítězné svině19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o mužích   VYPRODÁNO19:30
Divadlo Járy CimrmanaZáskok   Zadáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
19:00
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Ženitba19:30
Divadlo D21 [D21]Zločin a trest19:30
Divadlo AHA! [Malá scéna] 10:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Gong [Malá scéna] 10:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Švandovo divadlo  19:00
Ať vejde ten pravý   Anglické titulky
Divadlo v Dlouhé  19:00
Bez roucha
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Jatka78 [Velká scéna]
hostuje: Divadlo Drak
 18:30
Bílý tesák   Nový termín / 24. 4. ► 14. 10.
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovi   ZRUŠENO
Divadlo Semafor  19:00
Černá kočka - Bílý pes
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Dámská čtyřhra
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Dámská čtyřhra
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Drahoušku, toužím po tobě...
Komorní divadlo Kalich  19:00
Dvě noci na Karlštejně   Vstupenky už jen; na pokladně
Divadlo Cylindr  19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jiří Koula Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jiří Koula
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
 19:00
EGO
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Homo 40
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Homo 40
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:00
Hotel Good Luck
Alfred ve dvoře 11:00
Insider   představení pro 1-2 os.; malá scéna
Alfred ve dvoře 12:30
Insider   představení pro 1-2 os.; malá scéna
Alfred ve dvoře 14:00
Insider   představení pro 1-2 os.; malá scéna
Divadlo U Valšů 16:00
Jak šli zdejším světem
Alfred ve dvoře 16:30
Insider   představení pro 1-2 os.; malá scéna
Alfred ve dvoře 18:00
Insider   představení pro 1-2 os.; malá scéna
Městská divadla pražská 19:30
Rozpustilá noc aneb Noční život první republiky   hostující představení
Alfred ve dvoře 19:30
Insider   představení pro 1-2 os.; malá scéna
Divadlo Archa 20:00
VEKTROSKOP   AV LIVE; English-friendly; #Studovna
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Hra, která se zvrtla
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Hurvínek a nezvaný host
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Instalace izolace   Činohra; ZRUŠENO, NAHRAZENO 9.11.
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar   Vstupenky už jen; na pokladně
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Helena Grégrová
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Lebka z Connemary
Vršovické divadlo MANA  19:30
Letní den
A studio Rubín  20:00
Moje malá úchylka
Divadlo Viola  20:00
Rozmarné léto
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Srnky
Divadlo Bez Hranic  19:30
Stalo se v Chamonix aneb Past na osamělého muže   vyprodáno
Dejvické divadlo  19:30
Terapie   I. premiéra
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Treatment of Remembering
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Vítězné svině
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Vítězné svině
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o mužích   VYPRODÁNO
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok   Zadáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Ženitba
Divadlo D21 [D21] 19:30
Zločin a trest

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo