Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 15. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo OrfeusPohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnWorkshop Mirabelle Gremaud /CH/10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZvířátka pana Krbce   LD Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy prázdniny14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]O Kváskovi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Svět z papíru16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
Pohádka z dračí sluje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFun Fatale Circus for camera   vstup volný17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNa Vánoce budu gay...!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAO princi z knížky   Dřevěné divadlo Jana Hrubce17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskProhlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPodivný případ se psem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Nic ze mě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHvězda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínThelma a Selma19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZimní pohádka   pro nemoc zrušeno!; zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskProhlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaDu-Chanson19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMichelinovy hvezdy   NATĚSNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Dopisy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéÚtěky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Jan Hřebejk a Matěj Homola20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskProhlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / Učebna K107 (1. patro)]Zářez   Činohra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJasno lepo podstín zhyna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: 420PEOPLE
Máj20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Cirkus Mlejn 10:00
Workshop Mirabelle Gremaud /CH/
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zvířátka pana Krbce   LD Jiskra
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy prázdniny
Studio DVA divadlo - Malá scéna
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 14:00
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Kocour v botách
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno
Činoherní klub  16:00
Dámský krejčí
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
O Kváskovi
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Oge
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Svět z papíru
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Pohádka z dračí sluje
Cirkus Mlejn 17:00
Fun Fatale Circus for camera   vstup volný
Divadlo Bez Hranic  17:00
Na Vánoce budu gay...!
Vršovické divadlo MANA 17:00
O princi z knížky   Dřevěné divadlo Jana Hrubce
Divadlo Disk 19:00
Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU
Divadlo Kalich  19:00
Podivný případ se psem
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Nic ze mě
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Studio DVA divadlo  19:00
Hvězda
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký
A studio Rubín  19:30
Thelma a Selma
Dejvické divadlo  19:30
Zimní pohádka   pro nemoc zrušeno!; zrušeno
Divadlo Disk 19:30
Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU
Divadlo Kampa 19:30
Du-Chanson
Divadlo Troníček 19:30
Michelinovy hvezdy   NATĚSNO
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Dopisy
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps  náš tip!
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Jan Hřebejk a Matěj Homola
Divadlo Disk 20:00
Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU
Divadlo Disk [neváhej / Učebna K107 (1. patro)] 20:00
Zářez   Činohra
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: 420PEOPLE
 20:00
Máj
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Všechny báječné věci

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo