Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 16. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Karla HackeraAlenčino dobrodružství   Dětské studio Říše loutek; 44. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22O zajíčkovi10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Malá mořská víla11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPes vypráví: české pověsti   LD Baribal, Praha; 44. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Malá mořská víla14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVýtvarná dílna Petry Goldflamové14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichOsmý světadíl14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrO vodníkovi z Čertovky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Loutky bez hranic
Jabloňová pohádka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloFenomen Dismas15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
Pejprbój   Pro děti; Jazykově bezbariérové15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTASaturday Bazaar   Bazaar Festival 201916:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Vodníkova Hanička17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
Pejprbój   Pro děti; Jazykově bezbariérové17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichOsmý světadíl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPožitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Velké lásky v malém hotelu   1. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Krvavý román   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Lorca19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínLonely Horny Only19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubLéda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnKabaret & Šarivary   Fun Fatale 201919:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKakadu   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Dopisy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Dopisy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Teatromat   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
Teatromat   Derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Vladař19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaVolnost, rovnost, gastronomie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Mimořádné události20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMimo zápis20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAI-Cure - Ivo Dimchev (BG)   Festival Bazaar 201920:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera 10:00
Alenčino dobrodružství   Dětské studio Říše loutek; 44. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů
Divadlo U22 10:30
O zajíčkovi
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 11:00
Malá mořská víla
Divadlo Karla Hackera 14:00
Pes vypráví: české pověsti   LD Baribal, Praha; 44. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 14:00
Malá mořská víla
Vršovické divadlo MANA 14:00
Výtvarná dílna Petry Goldflamové
Divadlo Kalich  14:30
Osmý světadíl
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Cylindr  15:00
O vodníkovi z Čertovky
Jatka78
hostuje: Loutky bez hranic
 15:00
Jabloňová pohádka
Pidivadlo 15:00
Fenomen Dismas
Studio DVA divadlo  15:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
 15:00
Pejprbój   Pro děti; Jazykově bezbariérové
Studio ALTA 16:30
Saturday Bazaar   Bazaar Festival 2019
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 17:00
Vodníkova Hanička
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Konkurz
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
 17:00
Pejprbój   Pro děti; Jazykově bezbariérové
Divadlo Kalich  19:00
Osmý světadíl
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Velké lásky v malém hotelu   1. premiéra
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 19:00
Krvavý román   vyprodáno
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
 19:00
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Lorca
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Cirkus Mlejn 19:30
Kabaret & Šarivary   Fun Fatale 2019
Dejvické divadlo  19:30
Kakadu   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Dopisy
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Dopisy
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Vosto5  19:30
Teatromat   Jatka78
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Teatromat   Derniéra
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Vladař
Divadlo Viola  20:00
Volnost, rovnost, gastronomie
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Mimořádné události
Studio Hrdinů  20:00
Mimo zápis
Studio ALTA 20:30
I-Cure - Ivo Dimchev (BG)   Festival Bazaar 2019

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo