Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 16. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Svět z papíru09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Devatero pohádek aneb Páté přes deváté10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouPaní Bovaryová10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Svět z papíru11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnWorkshop Samantha Lopez a Anna Le Bozec /FR/18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecMercenary - Ahilan Ratnamohan, Mutamassik   Work in progress18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBaronky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraNa zdi a za zdí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiZpívající Benátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceAfrická královna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNěco za něco19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekHodný pan doktor   KVK19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní centrum Sokolovna, Rájec-Jestřebí]Vzpomínky zůstanou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé407 gramů z Bohumila Hrabala   pouze prodej (on-line a v poklaně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]V+W Revue19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloVánoční škubání anděla19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže   Pro více informací volejte pokladnu; zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Zabte ošklivé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínJá, mé druhé já a já a19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [hraje se ve Studiu Alt@]
hostuje: Handa Gote research & development
Die Rache19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKafka ´24   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Svatojánská noc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Intimní divadlo Bláhové Dáši
Monology vagíny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Hrabě 2.15: Bez dechu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Hodní chlapci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]
hostuje: Cabaret Calembour
Triptychon_di_voce  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Kolaps   with english subtitles19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]Enola20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: Studio Damúza
Spal jsem s Marilyn20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaŽlutá tma   Petr Nikl; work in progress; VSTUP ZDARMA20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKylián: Narozen v cizině20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
Svět z papíru
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Devatero pohádek aneb Páté přes deváté
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Paní Bovaryová
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Želary  náš tip!   Představení pro školy
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
Svět z papíru
Cirkus Mlejn 18:00
Workshop Samantha Lopez a Anna Le Bozec /FR/
Divadlo Ponec 18:00
Mercenary - Ahilan Ratnamohan, Mutamassik   Work in progress
Divadlo Kalich  19:00
Baronky
Divadlo Karla Hackera 19:00
Na zdi a za zdí
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Zpívající Benátky
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo Palace  19:00
Africká královna  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Něco za něco
Divadlo Troníček 19:00
Hodný pan doktor   KVK
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo Ungelt [Kulturní centrum Sokolovna, Rájec-Jestřebí] 19:00
Vzpomínky zůstanou
Divadlo v Dlouhé  19:00
407 gramů z Bohumila Hrabala   pouze prodej (on-line a v poklaně)
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
V+W Revue
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba
Pidivadlo  19:00
Vánoční škubání anděla
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže   Pro více informací volejte pokladnu; zrušeno
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Zabte ošklivé
A studio Rubín  19:30
Já, mé druhé já a já a
Alfred ve dvoře [hraje se ve Studiu Alt@]
hostuje: Handa Gote research & development
 19:30
Die Rache
Činoherní klub  19:30
Kati
Dejvické divadlo  19:30
Kafka ´24   zrušeno
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Svatojánská noc
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Intimní divadlo Bláhové Dáši
 19:30
Monology vagíny
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Hrabě 2.15: Bez dechu
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Hodní chlapci
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]
hostuje: Cabaret Calembour
 19:30
Triptychon_di_voce  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Kolaps   with english subtitles
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps  náš tip!
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Proměna aneb Řehoř už toho má dost
Cirkus Mlejn [KD Mlejn] 20:00
Enola
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: Studio Damúza
 20:00
Spal jsem s Marilyn
Divadlo Archa 20:00
Žlutá tma   Petr Nikl; work in progress; VSTUP ZDARMA
Divadlo Viola  20:00
Kylián: Narozen v cizině
Městská divadla pražská 21:30
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo