Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 17. ledna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
La Fabrika [Divadlo Drak]Blátem po hlavě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Detektor lži19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Hoří20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorČeský rok   Dismanův rozhlasový dětský soubor18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Dokonalý opak   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [420PEOPLE]Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Laskavé bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lucerna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Pohřeb až zítra  náš tip!   Děčín; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romulus Veliký, komedie antických rozměrů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Sen čarovné noci   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Skleněný zvěřinec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Losers Cirque Company]The Loser(s)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Thunder. Enter the three witches.   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Ticho, nahrává se!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Titanic   Premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Divadlo Kampa]Tonka Šibenice19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Ty dvě, které obědvají19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Útěky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vzkříšení  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Žena přes palubu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Žena přes palubu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Divadlo Drak] 19:00
Blátem po hlavě
Divadlo Minor [Barloutka] 09:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 10:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 11:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Detektor lži
MeetFactory  20:00
Hoří
Divadlo Minor 18:00
Český rok   Dismanův rozhlasový dětský soubor
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Dokonalý opak   #Studovna
Městská divadla pražská 21:15
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Experimentální prostor NoD [420PEOPLE] 19:30
Královna víl / Fairy Queen
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyně
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Obchod na korze
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Děčín; Zájezd
Divadlo AHA!  10:00
Příhody Ferdy mravence
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Romulus Veliký, komedie antických rozměrů
Národní divadlo  19:00
Sen čarovné noci   Dramaturgický úvod před představením
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 19:00
Skleněný zvěřinec
Studio DVA divadlo [Losers Cirque Company] 19:30
The Loser(s)
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Thunder. Enter the three witches.   Alterna
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Ticho, nahrává se!
Divadlo Kalich  19:00
Titanic   Premiéra
Divadlo Karla Hackera [Divadlo Kampa] 19:00
Tonka Šibenice
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Ty dvě, které obědvají
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  náš tip!
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Žena přes palubu
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 19:30
Žena přes palubu
Divadlo Na zábradlí  19:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo