Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 18. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Alfa
ALFA farma10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Berlín Alexanderplatz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Čik19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDopisy Olze   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltExpres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaHodina diplomacie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaOpojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 2019 Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloShakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   Pro školy; V anglickém jazyce; zadáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPřekrásná Vasilisa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloShakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   V anglickém jazyce19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáTichý nádech (Tih vdih) - Mestno gledališče ljubljansko19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaOpojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 201920:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 74   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Intimní příběhy z Ráje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Isole   novinka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíLadies no Gentlemen   + 18:15 DRAMATURGICKÝ ÚVOD S DAVIDEM JAŘABEM19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMoje tango   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Muži ve zbrani aneb Celá Zeměplocha jest jevištěm!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   Litvínov; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Perfect Days19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Poslední ze žhavých milenců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Ptáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Ptáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Svatojánská noc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK]Višňový sad   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Jablonci nad Nisou]Vražda krále Gonzaga  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Výročí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Studio Damúza
Z tajného deníku Smolíčka Pé18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Alfa
 10:00
ALFA farma
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Berlín Alexanderplatz
Divadlo U22  19:30
Čik
Divadlo v Dlouhé  19:00
Dopisy Olze   vyprodáno
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Hodina diplomacie
Divadlo Archa 10:00
Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 2019 Archa.školám
Švandovo divadlo 11:00
Shakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   Pro školy; V anglickém jazyce; zadáno
Divadlo Disk 17:00
Překrásná Vasilisa
Švandovo divadlo 19:00
Shakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   V anglickém jazyce
Divadlo Kalich 19:00
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.
Městská divadla pražská 19:30
Tichý nádech (Tih vdih) - Mestno gledališče ljubljansko
Divadlo Archa 20:00
Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 2019
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 74   talkshow; Café v lese
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 19:00
Intimní příběhy z Ráje
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Isole   novinka
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ladies no Gentlemen   + 18:15 DRAMATURGICKÝ ÚVOD S DAVIDEM JAŘABEM
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Malý princ
OLDstars [Werichova vila] 19:30
Margaritě...
Studio DVA divadlo  19:00
Moje tango   VYPRODÁNO
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Muži ve zbrani aneb Celá Zeměplocha jest jevištěm!
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   Litvínov; Zájezd
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Perfect Days
Pomezí  18:00
Popel a náprstky
Pomezí  20:00
Popel a náprstky
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Poslední ze žhavých milenců
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Ptáci
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Ptáci
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Divadlo Cylindr  10:00
Škola malého stromu
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Svatojánská noc
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK] 19:30
Višňový sad   Činohra
Dejvické divadlo [hrajeme v Jablonci nad Nisou] 19:00
Vražda krále Gonzaga  náš tip!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Výročí
Divadlo v Celetné
hostuje: Studio Damúza
 18:00
Z tajného deníku Smolíčka Pé
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   VYPRODÁNO

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo