Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 18. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
Dva sešity20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Liberec - Divadlo F. X. Šaldy]Psycho Reloaded15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Liberec - Divadlo F. X. Šaldy]Psycho Reloaded19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme ve Zlíně]Elegance molekuly  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Krása a půvab perverzit20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Werichova vila]Chanson? Šanson!20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskOpen House festival10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskMy, zvířata   scénické čtení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrRonja, dcera loupežníka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrZemě je placatá, jinak tě zabiju!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Klíče na neděli14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceLíbánky aneb Láska ať jde k čertu   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Krása a půvab perverzit20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo Kladno
Broučci   Dítě v Dlouhé; Od 14 h divadelní jarmark15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5PROTON !!!  náš tip!   Divadlo F. X. Šaldy Liberec17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka divadla Rokoko - architektura a historie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáSněhurka a sedm trpaslíků   Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáSněhurka a sedm trpaslíků   Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Noc bláznů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták   Doprovodný program13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůStiller20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloRajče a okurka: V lednici   Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVýtvarná dílna Petry Goldflamové14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Maškaráda   ABO D19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
 20:00
Dva sešity
Buchty a loutky [Liberec - Divadlo F. X. Šaldy] 15:00
Psycho Reloaded
Buchty a loutky [Liberec - Divadlo F. X. Šaldy] 19:30
Psycho Reloaded
Činoherní klub  19:30
Zrada
Dejvické divadlo [hrajeme ve Zlíně] 19:00
Elegance molekuly  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 20:00
Krása a půvab perverzit
Divadelní spolek Kašpar [Werichova vila] 20:30
Chanson? Šanson!
Divadlo Disk 10:00
Open House festival
Divadlo Disk 19:30
My, zvířata   scénické čtení
Divadlo Kalich  14:30
Johanka z Arku
Divadlo Kalich  19:00
Johanka z Arku
Divadlo Cylindr  15:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Cylindr  18:00
Země je placatá, jinak tě zabiju!
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 14:00
Klíče na neděli
Divadlo Palace  19:00
Líbánky aneb Láska ať jde k čertu   derniéra
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Krása a půvab perverzit
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo Kladno
 15:00
Broučci   Dítě v Dlouhé; Od 14 h divadelní jarmark
Divadlo Vosto5  17:30
PROTON !!!  náš tip!   Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Městská divadla pražská 14:00
Prohlídka divadla Rokoko - architektura a historie
Městská divadla pražská 15:00
Sněhurka a sedm trpaslíků   Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha
Městská divadla pražská 18:00
Sněhurka a sedm trpaslíků   Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Noc bláznů
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták   Doprovodný program
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Studio DVA divadlo  14:00
Evita
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Stiller
Švandovo divadlo 19:00
Rajče a okurka: V lednici   Jazykově bezbariérové
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA 14:00
Výtvarná dílna Petry Goldflamové
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Maškaráda   ABO D

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo