Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 18. června 2020


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo D21 [D21]Zločin a trest19:30
Studio ALTA
hostuje: Ufftenživot
Words of Apology19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
V borůvčí   Letní scéna Štvanice - Pod kaštany20:30
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad]Starci na chmelu20:00
Divadlo Vosto5 [Skautský institut na Staromáku]Stand´artní kabaret19:00
MeetFactorySerotonin20:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Protokol19:30
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Protokol19:30
Divadlo UngeltPřítelkyně   vyprodáno19:00
Studio DVA divadloMalý princ
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek
19:30
Divadlo X10Kryptogram19:30
PomezíZa dveřmi čp. 2117:00
Činoherní klubVelmi křehké větve19:45
Divadlo ArchaDivadlo Vizita - Vykladači egyptských hlodů   divadlo; #Studovna20:00
Alfred ve dvořeHanging   Martin Janíček20:00
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Červenec   derniéra
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Bull   Hrajeme na Malé scéně!19:30
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16-20
Bílé noci19:30
Divadlo D21 [D21] 19:30
Zločin a trest
Studio ALTA
hostuje: Ufftenživot
 19:30
Words of Apology
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:30
V borůvčí   Letní scéna Štvanice - Pod kaštany
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Starci na chmelu
Divadlo Vosto5 [Skautský institut na Staromáku] 19:00
Stand´artní kabaret
MeetFactory  20:00
Serotonin
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Protokol
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Protokol
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně   vyprodáno
Studio DVA divadlo  19:30
Malý princ
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Jan Pařízek
Divadlo X10  19:30
Kryptogram
Pomezí 17:00
Za dveřmi čp. 21
Činoherní klub 19:45
Velmi křehké větve
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita - Vykladači egyptských hlodů   divadlo; #Studovna
Alfred ve dvoře 20:00
Hanging   Martin Janíček
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Červenec   derniéra
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Bull   Hrajeme na Malé scéně!
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16-20
 19:30
Bílé noci

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo