Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 2. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - klub Letka]Norská pohádka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePension pro svobodné pány14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka divadla ABC - architektura a historie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Pohádka z Karkulčina košíku15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Jak jsem byl Cyrano  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [FysioART]Mezi námi15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - klub Letka]Norská pohádka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické17. listopad dnes19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Znalci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBond / Medea19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloSmrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicPiš, Karl, Piš!   Divadlo VšeMožno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Poslední důvod, proč se nezabít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Heda Gablerová: Teorie dospělosti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
Médeia19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lachende Bestien
Nepřítel lidu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
Don Quijote20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - klub Letka] 14:00
Norská pohádka
Divadlo Palace  14:00
Pension pro svobodné pány
Městská divadla pražská 14:00
Prohlídka divadla ABC - architektura a historie
Divadlo Kalich  14:30
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 15:00
Pohádka z Karkulčina košíku
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Kampa
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 15:00
Jak jsem byl Cyrano  náš tip!
Jatka78 [FysioART] 15:00
Mezi námi
Buchty a loutky [Praha - klub Letka] 16:00
Norská pohádka
Divadlo Ungelt  16:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Dlouhé  17:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Divadlo Kalich  19:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo v Řeznické 19:00
17. listopad dnes
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
OLDstars [bytové divadlo Košická] 19:00
Znalci
Studio DVA divadlo  19:00
Bond / Medea
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
Divadlo Bez Hranic 19:30
Piš, Karl, Piš!   Divadlo VšeMožno
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Poslední důvod, proč se nezabít
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Heda Gablerová: Teorie dospělosti
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
 19:30
Médeia
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lachende Bestien
 19:30
Nepřítel lidu
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
 20:00
Don Quijote
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo