Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 2. června 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Járy CimrmanaNěmý Bobeš   Vyprodáno19:00
Venuše ve Švehlovce
soubor: Lachende Bestien
Zámek na Loiře20:00
Švandovo divadlo [studio]AI: Když robot píše hru   Chicago; Projekce představení; Svanda Theatre in the USA; Zájezd10:00
Švandovo divadloRozvod aneb V mezích přijatelné normy   II. premiéra; LonelyBase19:00
Studio Ypsilon [malá scéna]Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů10:00
Studio YpsilonLet do nebe aneb Fata morgana   Není pro děti19:30
Studio HrdinůManželka publikovaného básníka
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
20:00
Studio DVA divadloLesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka; VYPRODÁNO17:00
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
DNA19:00
Studio DVA divadlo [Letní scéna Výstaviště Holešovice]Líbánky na Jadranu19:30
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Náměstíčko   premiéra19:30
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně08:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně09:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně10:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně11:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně12:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně13:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně14:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně15:00
Národní divadlo [Nová scéna]Všem se nám uleví   1. premiéra20:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romeo a Julie
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:30
Komorní divadlo KalichDokonalá fraška19:00
Divadlo ViolaKoupila jsem husu, tak nevím...20:00
Divadlo v ŘeznickéSejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili   zrušeno19:30
Divadlo v DlouhéZítřek se nekoná   novinka sezony19:00
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
Vášnivost, Thriller19:30
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Slepice na zádech
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
20:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkovo přání10:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaWorkshop k představení pro ZŠ a MŠ11:30
Divadlo SemaforČochtanův divotvorný hrnec19:00
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché19:00
Divadlo Na zábradlíDiscoland19:00
Divadlo Na FidlovačceKouř19:00
Divadlo Lucie Bílé [muzikál]Maminy19:00
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Náměstíčko   premiéra19:30
Divadlo KampaSama sebou   Tyjátro19:30
Divadlo KalichLakomec19:00
Divadlo Gong [Velká scéna](Ne)bezpečná (ko)média10:00
Divadlo DISKDivadlo introvertů uvádí: *** nebo nevím   Alterna19:30
Divadlo D21 [D21]1984   DERNIÉRA19:30
Divadlo BRAVO!The Best of Bodecker & Neander20:00
Divadlo Bez zábradlíIliada
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna](Ne)bezpečná (ko)média10:00
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky]Romeo a Julie21:45
Dejvické divadloBrian   derniéra
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Činoherní klubLinda Vista
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Dubský
19:30
A studio RubínNáhradní existence
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Němý Bobeš   Vyprodáno
Venuše ve Švehlovce
soubor: Lachende Bestien
 20:00
Zámek na Loiře
Švandovo divadlo [studio] 10:00
AI: Když robot píše hru   Chicago; Projekce představení; Svanda Theatre in the USA; Zájezd
Švandovo divadlo 19:00
Rozvod aneb V mezích přijatelné normy   II. premiéra; LonelyBase
Studio Ypsilon [malá scéna] 10:00
Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů
Studio Ypsilon  19:30
Let do nebe aneb Fata morgana   Není pro děti
Studio Hrdinů  20:00
Manželka publikovaného básníka
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Studio DVA divadlo 17:00
Lesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
DNA
Studio DVA divadlo [Letní scéna Výstaviště Holešovice] 19:30
Líbánky na Jadranu
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Náměstíčko   premiéra
Národní divadlo 08:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 09:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 11:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 12:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 13:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 14:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 15:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Všem se nám uleví   1. premiéra
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Romeo a Julie
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:30
Oddací list
Komorní divadlo Kalich  19:00
Dokonalá fraška
Divadlo Viola  20:00
Koupila jsem husu, tak nevím...
Divadlo v Řeznické  19:30
Sejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili   zrušeno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Zítřek se nekoná   novinka sezony
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Vášnivost, Thriller
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Slepice na zádech
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Hurvínkovo přání
Divadlo Spejbla a Hurvínka 11:30
Workshop k představení pro ZŠ a MŠ
Divadlo Semafor  19:00
Čochtanův divotvorný hrnec
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo Na zábradlí  19:00
Discoland
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Kouř
Divadlo Lucie Bílé [muzikál] 19:00
Maminy
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Náměstíčko   premiéra
Divadlo Kampa 19:30
Sama sebou   Tyjátro
Divadlo Kalich  19:00
Lakomec
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo DISK 19:30
Divadlo introvertů uvádí: *** nebo nevím   Alterna
Divadlo D21 [D21] 19:30
1984   DERNIÉRA
Divadlo BRAVO! 20:00
The Best of Bodecker & Neander
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Iliada
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky] 21:45
Romeo a Julie
Dejvické divadlo  19:30
Brian   derniéra
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Činoherní klub  19:30
Linda Vista
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Dubský
A studio Rubín  19:30
Náhradní existence
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo