Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 21. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo OrfeusJeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Vladař10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínMoje malá úchylka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Trutnově]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBez předsudků   Změna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchZatmění   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíEuropeana19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPožitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéMnoho povyku pro nic   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVše o mužích   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloLámání chleba   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaNěmý Bobeš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Višňový sad   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Poslední důvod, proč se nezabít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Dokonalá svatba   Divadelní spolek HerOLD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Hard Sell   Premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo U22
Punk Rock19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAHier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Mladá krev19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŽena mi slíbila černošku vs. Rozzlobený bílý muž v Hornbachu   Stand-up show Miloše Čermáka a Luďka Staňka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAZahrada Jane Austenové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media   v Anti.kvariátu, host David Heyrovský; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Nepřestávej20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaJako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloPivo20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Vořezávátka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAHier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Mladá krev21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus 00:00
Jeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení
Divadlo Karla Hackera 09:00
Kominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 10:00
Vladař
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Cube
Divadlo Karla Hackera 10:30
Kominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce
Divadlo Karla Hackera 14:00
Kominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce
Národní divadlo 16:30
Komentované prohlídky tajemství fasád
A studio Rubín  18:00
Moje malá úchylka
Dejvické divadlo [hrajeme v Trutnově] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků   Změna
Divadlo Na Maninách  19:00
Zatmění   zrušeno
Divadlo Na zábradlí  19:00
Europeana
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mnoho povyku pro nic   vyprodáno
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Lámání chleba   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Němý Bobeš
Činoherní klub  19:30
Zrada
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Višňový sad   Činohra
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Poslední důvod, proč se nezabít
Divadlo U22 19:30
Dokonalá svatba   Divadelní spolek HerOLD
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Obchod na korze
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Hard Sell   Premiéra
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo U22
 19:30
Punk Rock
Národní divadlo 19:30
Komentované prohlídky tajemství fasád
Studio ALTA 19:30
Hier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Mladá krev
Studio DVA divadlo 19:30
Žena mi slíbila černošku vs. Rozzlobený bílý muž v Hornbachu   Stand-up show Miloše Čermáka a Luďka Staňka
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vratká prkna
Vršovické divadlo MANA  19:30
Zahrada Jane Austenové
Dejvické divadlo 20:00
Co.media   v Anti.kvariátu, host David Heyrovský; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisáž
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Nepřestávej
Divadlo Viola  20:00
Jako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka  náš tip!
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Pidivadlo  20:00
Pivo
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Vořezávátka
Studio ALTA 21:30
Hier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Mladá krev

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo