Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 21. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Jatka78 [FysioART]Poutníci po hvězdách   Pro školy08:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Horoměřice - MŠ Horoměřice]Kocour v botách09:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Brundibár10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Brundibár10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Misantrop   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [FysioART]Poutníci po hvězdách   Pro školy10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloV hlavní roli: NÁRODNÍ VČELY!   Zdarma16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Olomouci]Vražda krále Gonzaga  náš tip!16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeMOVED   HAMU/JAMU19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouEdith a Marlene  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma   Programová změna - místo 407 gramů z B. Hrabala19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloScénické čtení: Drahá mama /Dear Alice!   Festival Americké jaro; Americké jaro; V českém jazyce19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAkt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínKlaunovy názory19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubGrönholmova metoda - Divadlo JakoHost, Plzeň   Cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKlešice - Nejhodnější medvídci   první uvedení, host; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Válka s mloky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [derniéra / DISK]Rozhovory s astronauty   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaNerovný had   ImproTrojka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDSedm kostek cukru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Poslední důvod, proč se nezabít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Oscar pro Emily19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonKostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTALehká zem - Černický/Janypka/Piktorová19:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Leoš Noha a Ondřej Hübl20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Politika správcovny20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Krvavá svatba   HOST, Vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSmluvní vztahy  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Kolo kolo mlýnský20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryAluminiová královna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSpeed Dating: ND Young vs. ND Gold   Nová krev; Zdarma20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloMarlow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůStiller20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Dům uměleckého poltergeista20:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAEau de Vie20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [FysioART] 08:45
Poutníci po hvězdách   Pro školy
Buchty a loutky [Horoměřice - MŠ Horoměřice] 09:45
Kocour v botách
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Brundibár
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Brundibár
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 10:00
Misantrop   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.
Jatka78 [FysioART] 10:15
Poutníci po hvězdách   Pro školy
Národní divadlo 16:00
V hlavní roli: NÁRODNÍ VČELY!   Zdarma
Dejvické divadlo [hrajeme v Olomouci] 16:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!
Pomezí 18:00
1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope
Pomezí 18:30
1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope
Alfred ve dvoře 19:00
MOVED   HAMU/JAMU
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Edith a Marlene  náš tip!
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma   Programová změna - místo 407 gramů z B. Hrabala
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Vím, že víš, že vím...
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Kouzelná země   Dramaturgický úvod před představením
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo 19:00
Scénické čtení: Drahá mama /Dear Alice!   Festival Americké jaro; Americké jaro; V českém jazyce
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Akt
A studio Rubín  19:30
Klaunovy názory
Činoherní klub 19:30
Grönholmova metoda - Divadlo JakoHost, Plzeň   Cyklus Činoherní klub uvádí
Dejvické divadlo 19:30
Klešice - Nejhodnější medvídci   první uvedení, host; vyprodáno
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Válka s mloky
Divadlo Disk [derniéra / DISK] 19:30
Rozhovory s astronauty   Činohra
Divadlo Kampa 19:30
Nerovný had   ImproTrojka
Divadlo NoD  19:30
Sedm kostek cukru
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Poslední důvod, proč se nezabít
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
ADHD
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Oscar pro Emily
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Studio ALTA 19:50
Lehká zem - Černický/Janypka/Piktorová
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Leoš Noha a Ondřej Hübl
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Politika správcovny
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Krvavá svatba   HOST, Vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Smluvní vztahy  náš tip!
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 20:00
Kolo kolo mlýnský
MeetFactory  20:00
Aluminiová královna
Národní divadlo 20:00
Speed Dating: ND Young vs. ND Gold   Nová krev; Zdarma
Pidivadlo  20:00
Marlow
Pomezí 20:00
1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope
Studio Hrdinů  20:00
Stiller
Divadlo X10 [DUP39] 20:15
Dům uměleckého poltergeista
Pomezí 20:30
1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope
Studio ALTA  20:30
Eau de Vie
Pomezí 21:00
1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope
Pomezí 21:30
1:1 Le Cabaret Nomade: Nitroscope

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo