Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 24. června 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Jatka78 [Heaven's Gate]Amerikánka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Bez hany (Hommage à Hegerová)11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad]Brouk v hlavě   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Detektor lži20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAČAU! Párty & párky17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouVracím se pro svá křídla   Festival Ibérica19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich [Letní scéna]Láska v přímém přenosu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchLaskonky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Jindřichův Hradec / Střelnice]Němý Bobeš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]O lásce čili Parle moi d´amour19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPozvání20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPsí dny21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Hradec Králové - Divadlo Drak]Tři malá prasátka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Zabiják Joe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZásek  náš tip!   zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Heaven's Gate] 19:30
Amerikánka
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Bez hany (Hommage à Hegerová)
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Detektor lži
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Studio ALTA 17:00
ČAU! Párty & párky
Divadlo pod Palmovkou 19:30
Vracím se pro svá křídla   Festival Ibérica
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Kalich [Letní scéna] 19:30
Láska v přímém přenosu
Divadlo Na Maninách  19:00
Laskonky
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
 19:00
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO
Divadlo Járy Cimrmana [Jindřichův Hradec / Střelnice] 19:00
Němý Bobeš
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
O lásce čili Parle moi d´amour
Pomezí  20:00
Pozvání
MeetFactory  21:00
Psí dny
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Buchty a loutky [Hradec Králové - Divadlo Drak] 17:00
Tři malá prasátka
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Zabiják Joe
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  náš tip!   zadáno; vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo