Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 25. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo D21 [velký sál]198419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAkt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrAnna Karenina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBáječná neděle v parku Crève Coeur19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéČervená  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
DNA   zrušeno z provozních důvodů20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubFajnmen (QED)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Helverova noc  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scénaHovory o štěstí mezi čtyřma očima   odpolední matiné14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Slepičí zázraky - Nána divadélko10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaKomentovaná prohlídka Divadla Archa   VSTUP ZDARMA18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHappening tanečních konzervatoří   Taneční centrum Praha19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer - Jan Cimický19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaKnihovna Martina C. Putny - Odsouzeni šilhat na Východ?   Diskuze; #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKabaret Kainar - Kainar  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Formanská]Kocour v botách09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryMalina20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]MOMO09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]MOMO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínPadesátka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPosedlost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloRacek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRůžové brýle   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]Shadow Meadow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo v Mostě, Most]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaŠunen Romale - Poslyšte, Romové20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Tři sestry   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiVečer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
1984
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Akt
Divadlo Cylindr  19:30
Anna Karenina
Divadlo Kalich  19:00
Báječná neděle v parku Crève Coeur
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Červená  náš tip!
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Den závislosti
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Den závislosti
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 20:00
DNA   zrušeno z provozních důvodů
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Divadlo AHA!  10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Činoherní klub  19:30
Fajnmen (QED)
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Helverova noc  náš tip!
Studio DVA divadlo - Malá scéna  14:00
Hovory o štěstí mezi čtyřma očima   odpolední matiné
Divadlo U22 10:00
Slepičí zázraky - Nána divadélko
Národní divadlo 17:00
Zákoutí archivu
Divadlo Archa 18:30
Komentovaná prohlídka Divadla Archa   VSTUP ZDARMA
Švandovo divadlo 19:00
Happening tanečních konzervatoří   Taneční centrum Praha
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer - Jan Cimický
Divadlo Archa 20:00
Knihovna Martina C. Putny - Odsouzeni šilhat na Východ?   Diskuze; #Studovna
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Irská kletba
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kabaret Kainar - Kainar  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)
Buchty a loutky [Praha - MŠ Formanská] 09:30
Kocour v botách
MeetFactory  20:00
Malina
Studio DVA divadlo  20:00
Misery
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
MOMO
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
MOMO
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   vyprodáno
A studio Rubín  19:30
Padesátka
Pomezí  19:00
Pomezí
Divadlo Na zábradlí  19:00
Posedlost
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýle   derniéra
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Shadow Meadow
Divadlo Ungelt [Městské divadlo v Mostě, Most] 19:00
Skořápka
Divadlo Viola  20:00
Šunen Romale - Poslyšte, Romové
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Tři sestry   Představení s anglickými titulky
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo