Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 26. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
A pak přišla Mirna  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFatherland   #Studovna; Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHamlet  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Helverova noc  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongPředškoláček   vystoupení mateřských škol Prahy 914:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema   ZADÁNO17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café   Zdarma17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Divadlo do kapsy18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJezinky a bezinky   Divadelní soubor Merlot; druhá premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Třebíči]Interview19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Klec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Klec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: VerTeDance
Korekce  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Král Ubu   PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
Královna duchů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena   Informace ke zrušenému představení20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Zasekávák]LIVE, když se dívá celé město19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloMarlow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička   Dramaturgický úvod před představením; derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMoje hra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdpočívej ve svém pokoji   veřejná generálka; VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Pan Biedermann a žháři   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Pantheon production
Pátek večer19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Minor
Perníková chaloupka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Popel a pálenka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Popel a pálenka   2.REPRÍZA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadelní ateliér]Smečka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSmluvní vztahy  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchŽena obecná19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíZlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.   + 17:30 WORKSHOP19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Divadlo Archa  10:00
Fatherland   #Studovna; Archa.školám
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Helverova noc  náš tip!
Divadlo Gong 14:00
Předškoláček   vystoupení mateřských škol Prahy 9
Divadlo Na zábradlí 17:00
To téma / Das Thema   ZADÁNO
Národní divadlo 17:30
ND Café   Zdarma
Pomezí 18:00
1:1 Divadlo do kapsy
Divadlo Karla Hackera 19:30
Jezinky a bezinky   Divadelní soubor Merlot; druhá premiéra
Divadlo Na zábradlí 21:00
To téma / Das Thema
Dejvické divadlo [hrajeme v Třebíči] 19:00
Interview
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Klec
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Klec
Divadlo Ponec
soubor: VerTeDance
 20:00
Korekce  náš tip!
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Král Ubu   PREMIÉRA
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
 19:30
Královna duchů
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena   Informace ke zrušenému představení
Divadlo Puls [Zasekávák] 19:30
LIVE, když se dívá celé město
Pidivadlo  20:00
Marlow
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opička   Dramaturgický úvod před představením; derniéra
Divadlo Kalich  19:00
Moje hra
Studio DVA divadlo  11:00
Odpočívej ve svém pokoji   veřejná generálka; VYPRODÁNO
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Pan Biedermann a žháři   Činohra
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Pantheon production
 19:30
Pátek večer
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Minor
 18:00
Perníková chaloupka
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Popel a pálenka
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Popel a pálenka   2.REPRÍZA
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma   vyprodáno
Divadlo U22 [Divadelní ateliér] 19:30
Smečka
Divadlo Viola  20:00
Smluvní vztahy  náš tip!
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena obecná
Divadlo Na zábradlí  19:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.   + 17:30 WORKSHOP
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo