Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 3. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo OrfeusStrejček Koňská noha00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecČáry, máry, fuk - světlo, pohyb, zvuk16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůFestival Norma 201716:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeDen mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Přelet nad loutkářským hnízdem / nádraží Žižkov]Sůl nad zlato17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terminus18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichOsmý světadíl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Nevěsta   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Světáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLaskavé bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla, Červený Kostelec]Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPrincip náhody   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Je to tu   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]běsi_   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: Díra na trhu
Interdimenzionální čočka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský   hrajeme v Kochánkách19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Batacchio19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
Family Journey   Premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaNedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech   PREMIÉRA20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Dvojhlavý orel20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus  00:00
Strejček Koňská noha
Divadlo AHA!  10:00
Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Otec  náš tip!   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Divadlo Ponec 16:00
Čáry, máry, fuk - světlo, pohyb, zvuk
Studio Hrdinů 16:30
Festival Norma 2017
Alfred ve dvoře 17:00
Den mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic
Buchty a loutky [Praha - Přelet nad loutkářským hnízdem / nádraží Žižkov] 17:00
Sůl nad zlato
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Terminus
Divadlo Kalich  19:00
Osmý světadíl
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Nevěsta   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Světáci
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyně
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla, Červený Kostelec] 19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Princip náhody   derniéra
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Vím, že víš, že vím...
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Je to tu   Derniéra
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)   zadáno
Divadlo Disk [DISK] 19:30
běsi_   Činohra
Divadlo NoD
hostuje: Díra na trhu
 19:30
Interdimenzionální čočka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanský   hrajeme v Kochánkách
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Batacchio
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
 20:00
Family Journey   Premiéra
Divadlo Viola 20:00
Nedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech   PREMIÉRA
Divadlo Vosto5  20:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Dvojhlavý orel

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo