Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 4. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubínstojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Neposlušná kůzlátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Neposlušná kůzlátka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Divadlo Ponec
Karneval zvířat   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicJak to vlastně bylo s Markétkou   Divadlo Nedostudovaní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Prozření mladého Horáčka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskProhlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Dvanáct měsíců10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceLíbánky aneb Láska ať jde k čertu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecFestiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Jaroměř]Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek 002   vyprodáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek 002   vyprodáno14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLidská tragikomedie  náš tip!   50. repríza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéVražedný pátek  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJasno lepo podstín zhyna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Národní divadlo moravskoslezské
L2: Brána života!   Ostrava v Praze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
Otěstánek16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠkaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Neposlušná kůzlátka
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Divadlo Ponec
 15:00
Karneval zvířat   Pro děti
Divadlo Bez Hranic 19:00
Jak to vlastně bylo s Markétkou   Divadlo Nedostudovaní
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Prozření mladého Horáčka
Divadlo Disk 10:00
Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zem
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 16:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Dvanáct měsíců
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antieva
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queen
Divadlo Palace  15:00
Líbánky aneb Láska ať jde k čertu
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo Ponec 14:00
Festiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Jaroměř] 19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 11:00
Tatínek 002   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 14:00
Tatínek 002   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lidská tragikomedie  náš tip!   50. repríza
Divadlo v Řeznické  19:30
Vražedný pátek  náš tip!
Jatka78
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps  náš tip!
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Národní divadlo moravskoslezské
 19:30
L2: Brána života!   Ostrava v Praze
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Spalovač mrtvol
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Otěstánek
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec   Dramaturgický úvod před představením
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio DVA divadlo  11:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  16:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Neposlušná kůzlátka   Pro děti
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Neposlušná kůzlátka   Pro děti
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo