Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 4. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Dejvické divadlo39 stupňů   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Čechomoří17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíDalší roky ve stejnou dobu
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDobrodružné putování Ducha Ducháčka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Duet pro jeden hlas19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Dvanáct měsíců10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskProhlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíMajda s Petrem zachraňují divadlo11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorNo, to dá rozum - Loutkové divadlo V Boudě11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecFestiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Horní PočerniceO statečném kováři Mikešovi   Divadlo za 215:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác AkropolisHappy Bones   Teatro Matita; FESTIVAL NEKROPOLIS17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicJak to vlastně bylo s Markétkou   Divadlo Nedostudovaní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforGlobální slavnost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKdyž se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác AkropolisJig Doll - Hannah James (UK) + Fekete Seretlek (CZ)   FESTIVAL NEKROPOLIS20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJasno lepo podstín zhyna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na FidlovačceJeptišky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Palác Akropolis]Kar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác Akropolis [Velký sál]
hostuje: Studio Damúza
Kar   FESTIVAL NEKROPOLIS19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Divadlo Ponec
Karneval zvířat   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jan Pařízek
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia
soubor: Pixa-pro
Královna Kapeska10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia
soubor: Pixa-pro
Královna Kapeska14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Národní divadlo moravskoslezské
L2: Brána života!   Ostrava v Praze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceLíbánky aneb Láska ať jde k čertu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLidská tragikomedie   50. repríza
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Michal Novák, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Michal Novák, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Michal Novák, Lukáš Dubský
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]
hostuje: Divadlo U staré herečky
Mauglí15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]
hostuje: Studio Damúza
Moment!13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo Minor]Moment!13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Neposlušná kůzlátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Neposlušná kůzlátka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Nová scéna]Otěstánek16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
Otěstánek16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na JezercePaní plukovníková19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]
hostuje: Městské divadlo Kladno
Pračlovíček10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]
hostuje: CED
Přijdu včera18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác Akropolis [Malá scéna]
hostuje: Studio Damúza
Prokletí rodu Gordonů   FESTIVAL NEKROPOLIS18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Palác Akropolis]Prokletí rodu Gordonů18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Prozření mladého Horáčka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
Rákosníček a hvězdy11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠkaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Jaroměř]Smrt a dívka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubínstojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek 002   vyprodáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek 002   vyprodáno14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéVražedný pátek
náš tip!
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo  19:30
39 stupňů   zadáno
Studio DVA divadlo  16:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antieva{}
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Minor [Velký sál]
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 17:00
Čechomoří{}
Divadlo Bez zábradlí  15:00
Další roky ve stejnou dobu
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo Cylindr  16:00
Dobrodružné putování Ducha Ducháčka
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Duet pro jeden hlas
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Dvanáct měsíců
Divadlo Radka Brzobohatého  17:00
Freddie - Concert show
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavla Haflantová
Divadlo Disk 10:00
Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zem
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Majda s Petrem zachraňují divadlo
Divadlo Minor 11:00
No, to dá rozum - Loutkové divadlo V Boudě
Divadlo Ponec 14:00
Festiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem
Divadlo Horní Počernice 15:00
O statečném kováři Mikešovi   Divadlo za 2
Palác Akropolis 17:00
Happy Bones   Teatro Matita; FESTIVAL NEKROPOLIS
Divadlo Bez Hranic 19:00
Jak to vlastně bylo s Markétkou   Divadlo Nedostudovaní
Divadlo Semafor 19:00
Globální slavnost
Divadlo Kampa 19:30
Když se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"
Palác Akropolis 20:00
Jig Doll - Hannah James (UK) + Fekete Seretlek (CZ)   FESTIVAL NEKROPOLIS
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Jeptišky
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl{}
Studio Damúza [Palác Akropolis] 19:00
Kar
Palác Akropolis [Velký sál]
hostuje: Studio Damúza
 19:00
Kar   FESTIVAL NEKROPOLIS{}
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Divadlo Ponec
 15:00
Karneval zvířat   Pro děti{}
Jatka78
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps{
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jan Pařízek}
Divadlo Hybernia
soubor: Pixa-pro
 10:30
Královna Kapeska{}
Divadlo Hybernia
soubor: Pixa-pro
 14:30
Královna Kapeska{}
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queen{}
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Národní divadlo moravskoslezské
 19:30
L2: Brána života!   Ostrava v Praze{}
Divadlo Palace  15:00
Líbánky aneb Láska ať jde k čertu
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lidská tragikomedie   50. repríza
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Michal Novák, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Michal Novák, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Michal Novák, Lukáš Dubský
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo Minor [Malá scéna]
hostuje: Divadlo U staré herečky
 15:00
Mauglí{}
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie{}
Divadlo Minor [Malá scéna]
hostuje: Studio Damúza
 13:00
Moment!{}
Studio Damúza [Divadlo Minor] 13:00
Moment!
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Neposlušná kůzlátka   Pro děti{}
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Neposlušná kůzlátka
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Neposlušná kůzlátka   Pro děti{}
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Neposlušná kůzlátka
Studio Damúza [Nová scéna] 16:00
Otěstánek
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Otěstánek{}
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
Divadlo Na Jezerce  19:00
Paní plukovníková
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec   Dramaturgický úvod před představením
Divadlo Minor [Velký sál]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 10:00
Pračlovíček{}
Divadlo Minor [Malá scéna]
hostuje: CED
 18:30
Přijdu včera{}
Palác Akropolis [Malá scéna]
hostuje: Studio Damúza
 18:00
Prokletí rodu Gordonů   FESTIVAL NEKROPOLIS{}
Studio Damúza [Palác Akropolis] 18:00
Prokletí rodu Gordonů
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Prozření mladého Horáčka
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
 11:00
Rákosníček a hvězdy{}
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alterna
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Studio DVA divadlo  11:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Jaroměř] 19:00
Smrt a dívka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Spalovač mrtvol
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený{}
A studio Rubín  19:30
stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 11:00
Tatínek 002   vyprodáno{}
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 14:00
Tatínek 002   vyprodáno{}
Divadlo v Řeznické  19:30
Vražedný pátek
náš tip!
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 16:00
Zdeněk Izer na plný coole!{}
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!{}

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo