Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 4. června 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo PalaceAfrická královna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAfrika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínAnti-gone: Blackout19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Audience20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]August August, august   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [derniéra / DISK]běsi_   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   letní ochutnávka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHamlet  náš tip!   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloTři mušketýři   Pro školy; Dětské divadelní studio10:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAMůj nejlepší kamarád   Divadlo pod Petřínem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 67   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMandragora19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!   Představení pro členy Klubu a předplatitele za 90,-19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPoutníci do Lhasy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichZačínáme končit19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéZavřete oči, swing přichází...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiZpívající Benátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace  19:00
Africká královna  náš tip!
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Afrika
A studio Rubín  19:30
Anti-gone: Blackout
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Audience
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
August August, august   Derniéra
Divadlo Disk [derniéra / DISK] 19:30
běsi_   Činohra
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   letní ochutnávka
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Honey
Švandovo divadlo 10:45
Tři mušketýři   Pro školy; Dětské divadelní studio
Vršovické divadlo MANA 19:00
Můj nejlepší kamarád   Divadlo pod Petřínem
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 67   talkshow; Café v lese
Městská divadla pražská 21:00
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Divadlo AHA!  10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Bez Hranic  19:30
Mandragora
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!   Představení pro členy Klubu a předplatitele za 90,-
Činoherní klub  19:30
Poutníci do Lhasy
Studio Ypsilon  20:00
Rusalka nejen podle Dvořáka
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Divadlo v Řeznické  19:30
Zavřete oči, swing přichází...
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Zpívající Benátky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo