Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 4. června 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Dejvické divadlo [hrajeme v Brně]Absolutno – kabaret o konci světa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Švandovo divadlo
Agent tzv. společenský   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloBez otce20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínBurnOut aneb Vyhoř!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
Čekání na Kokota19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubČerný med20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   S českými titulky pro neslyšící19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Don Juan se vrací z války19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Don Juan se vrací z války19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game   benefiční představení pro gaudia17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaHodně smíchu a pár slz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongCyril   Divadelní spolek Post Scriptum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád19:01Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekLetní čas   Longformy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecLet Me Change Your Name - Eun-Me Ahn (KR)   TANEC PRAHA 201920:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media   v Anti.kvariátu, hosté: arm. gen. Petr Pavel a PhDr. Petr Kolář20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Jak sbalit ženu 2.019:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [ostatní produkce]Když tělo promluví19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonKostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéMnoho povyku pro nic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Vít Neznal & kol.]Nesnesitelná tekutost bytí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdpočívej ve svém pokoji   Změna termínu -19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaPosel z Liptákova   ABO D19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouSedmé nebe   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek 002   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaVymítač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchŽena obecná19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíZlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Brně] 19:00
Absolutno – kabaret o konci světa
Studio ALTA
hostuje: Švandovo divadlo
 09:00
Agent tzv. společenský   hrajeme školám
Pidivadlo  20:00
Bez otce
A studio Rubín  19:30
BurnOut aneb Vyhoř!
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
 19:30
Čekání na Kokota
Činoherní klub  20:00
Černý med
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   S českými titulky pro neslyšící
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Don Juan se vrací z války
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Don Juan se vrací z války
Vršovické divadlo MANA  17:30
Gin Game   benefiční představení pro gaudia
Divadlo Viola  20:00
Hodně smíchu a pár slz
Národní divadlo 17:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Divadlo Gong 19:00
Cyril   Divadelní spolek Post Scriptum
Národní divadlo 19:01
Komentované prohlídky tajemství fasád
Divadlo Troníček 19:30
Letní čas   Longformy
Divadlo Disk 20:00
20 000 židů pod mořem
Divadlo Ponec 20:00
Let Me Change Your Name - Eun-Me Ahn (KR)   TANEC PRAHA 2019
Dejvické divadlo 20:30
Co.media   v Anti.kvariátu, hosté: arm. gen. Petr Pavel a PhDr. Petr Kolář
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Jak sbalit ženu 2.0
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Divadlo Kampa [ostatní produkce] 19:30
Když tělo promluví
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut   Dramaturgický úvod před představením
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mnoho povyku pro nic
Jatka78 [Vít Neznal & kol.] 21:00
Nesnesitelná tekutost bytí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna   Představení s anglickými titulky
Studio DVA divadlo  19:00
Odpočívej ve svém pokoji   Změna termínu -
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Posel z Liptákova   ABO D
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)   zrušeno
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo v Řeznické  19:30
Scott a Hem
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Sedmé nebe   derniéra
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Tatínek 002   vyprodáno
RockOpera Praha  19:00
Vymítač
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena obecná
Divadlo Na zábradlí  20:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo