Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 5. března 2020


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Járy Cimrmana [Mohelnice / Mohelnické kulturní centrum]Němý Bobeš19:00
Vršovické divadlo MANAZahrada Jane Austenové19:30
Švandovo divadlo [studio]Hadry, kosti, kůže   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová
19:00
Švandovo divadloZabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky19:00
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30
Studio HrdinůMimo zápis
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Studio DVA divadloSex pro pokročilé   VYPRODÁNO19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:30
RockOpera PrahaVymítač19:00
PidivadloCo když to (ne)byla láska...   volný vstup19:30
Národní divadlo [Nová scéna]Human Locomotion20:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Vím, že víš, že vím...19:00
Komorní divadlo KalichÚhlavní přátelé19:00
Divadlo Vosto5Stand´artní kabaret   Hraničář - Ústí nad Labem19:30
Divadlo ViolaKdyž teče do bot
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
20:00
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem   zrušeno19:30
Divadlo v DlouhéÉlektra   zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek
19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
FC Rudý lev   premiéra19:30
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina15:00
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
19:00
Divadlo U ValšůŠuškanda a šeptanda, Musím všechno oddřít sama?   Divadelní spolek Proměna16:00
Divadlo SemaforZačalo to Vestpocketkou19:00
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Mlčení bobříků
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek
19:30
Divadlo PalacePlnou parou19:00
Divadlo OrfeusKravinec uprostřed cesty19:00
Divadlo NoDMěstečko Palermo usíná   Vyprodáno19:30
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
Jak je důležité býti (s) Filipem10:00
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Jak se dělá divadlo19:30
Divadlo Karla HackeraNápad myšky Terezky   Divadlo Matěje Kopeckého09:00
Divadlo Karla HackeraNápad myšky Terezky   Divadlo Matěje Kopeckého10:30
Divadlo Karla HackeraNápad myšky Terezky   Divadlo Matěje Kopeckého14:00
Divadlo KalichBaronky19:00
Divadlo Františka TroníčkaMůj šéf je debil   Divadlo Bufet19:00
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Orestes19:30
Divadlo Bez zábradlíHra, která se zvrtla   VYPRODÁNO19:00
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30
Divadlo ArchaBlanka Žižka: The Body Knows / Tělo to ví   dílna; English-friendly; Archa.lab10:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]FC Rudý lev   premiéra19:30
Dejvické divadloInterview   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Činohra 16-20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo DISK
Orestes19:30
Činoherní klubAmerický bizon19:30
A studio RubínAutor v domě: Quit livin' on dreams   scénické čtení19:30
Divadlo Járy Cimrmana [Mohelnice / Mohelnické kulturní centrum] 19:00
Němý Bobeš
Vršovické divadlo MANA  19:30
Zahrada Jane Austenové
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Hadry, kosti, kůže   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová
Švandovo divadlo  19:00
Zabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Studio Hrdinů  20:00
Mimo zápis
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
RockOpera Praha  19:00
Vymítač
Pidivadlo 19:30
Co když to (ne)byla láska...   volný vstup
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Human Locomotion
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Idiot
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Vím, že víš, že vím...
Komorní divadlo Kalich  19:00
Úhlavní přátelé
Divadlo Vosto5  19:30
Stand´artní kabaret   Hraničář - Ústí nad Labem
Divadlo Viola  20:00
Když teče do bot
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo v Řeznické  19:30
Scott a Hem   zrušeno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
FC Rudý lev   premiéra
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
Divadlo U Valšů 16:00
Šuškanda a šeptanda, Musím všechno oddřít sama?   Divadelní spolek Proměna
Divadlo Semafor  19:00
Začalo to Vestpocketkou
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Mlčení bobříků
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek
Divadlo Palace  19:00
Plnou parou
Divadlo Orfeus  19:00
Kravinec uprostřed cesty
Divadlo NoD  19:30
Městečko Palermo usíná   Vyprodáno
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
 10:00
Jak je důležité býti (s) Filipem
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Jak se dělá divadlo
Divadlo Karla Hackera 09:00
Nápad myšky Terezky   Divadlo Matěje Kopeckého
Divadlo Karla Hackera 10:30
Nápad myšky Terezky   Divadlo Matěje Kopeckého
Divadlo Karla Hackera 14:00
Nápad myšky Terezky   Divadlo Matěje Kopeckého
Divadlo Kalich  19:00
Baronky
Divadlo Františka Troníčka 19:00
Můj šéf je debil   Divadlo Bufet
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Orestes
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Hra, která se zvrtla   VYPRODÁNO
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo Archa 10:00
Blanka Žižka: The Body Knows / Tělo to ví   dílna; English-friendly; Archa.lab
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
FC Rudý lev   premiéra
Dejvické divadlo  19:30
Interview   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Činohra 16-20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo DISK
 19:30
Orestes
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
A studio Rubín 19:30
Autor v domě: Quit livin' on dreams   scénické čtení

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo