Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 6. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Dejvické divadlo39 stupňů   derniéra; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusBláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Červenec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéCock   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Cry Baby Cry  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Guide10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival PARTITURA, aneb party dětí na túrách00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Finale - Analog19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 70   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Ufftenživot
Keep Calm20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz   ZRUŠENO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
Kvidoule 3+KK  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloKytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Magická hodina19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Maryša  náš tip!   Ostrava v Praze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle]Neslušní   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Generalní zk.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéOblomov19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Velký sál Záložny v Litovli, Litovel]Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Pod kontrolou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39
soubor: Divadlo X10
Pod kontrolou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Snímek 51  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVeletoč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
Vzduchem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / derniéra / DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíZlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo  19:30
39 stupňů   derniéra; vyprodáno
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Červenec
Divadlo v Řeznické  19:30
Cock   zrušeno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 10:00
Guide
Studio ALTA 00:00
Festival PARTITURA, aneb party dětí na túrách
Národní divadlo 16:30
Zákoutí archivu
Jatka78 19:30
Finale - Analog
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 70   talkshow; Café v lese
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Ufftenživot
 20:00
Keep Calm
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz   ZRUŠENO
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
 19:30
Kvidoule 3+KK  náš tip!
Pidivadlo  20:00
Kytice
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Magická hodina
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Maryša  náš tip!   Ostrava v Praze
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle] 19:00
Neslušní   premiéra
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 11:00
Netrpělivost srdce   Generalní zk.
Divadlo v Dlouhé  19:00
Oblomov
Divadlo Ungelt [Velký sál Záložny v Litovli, Litovel] 19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Pod kontrolou
DUP39
soubor: Divadlo X10
 19:30
Pod kontrolou
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Snímek 51  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Veletoč
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Vzduchem
Divadlo Disk [vyprodáno / derniéra / DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Na zábradlí  19:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo