Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 6. června 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínHubte trampy, serou v lese19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubFajnmen (QED)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Ze života loutek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme ve Veselí nad Lužnicí]Vražda krále Gonzaga  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terminus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Sirotci  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVeletoč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenOK plus F19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrEdith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Ze života loutek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]CAMPQ21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!   ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMůj romantický příběh19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekLapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: Bára Štěpánová, Antonín Procházka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů   PŘELOŽENO Z 8.3.201919:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terminus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek není k zahození   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaJako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Isole19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFreud aneb Výklad snů   literární matiné19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Teror19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Proslov k národu   1. premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Divadlo Continuo
WARdrobe   PQ +19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůJožkaLipnikjebožíčlověkaneumílhát! (16. díl)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloObraz Doriana Graye   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
CAMPQ21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaHospoda Na mýtince   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Hubte trampy, serou v lese
Činoherní klub  19:30
Fajnmen (QED)
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Ze života loutek
Dejvické divadlo [hrajeme ve Veselí nad Lužnicí] 19:00
Vražda krále Gonzaga  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terminus
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Sirotci  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Kalich  19:00
Veletoč
Divadlo Kámen  19:30
OK plus F
Divadlo Cylindr  19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Ze života loutek
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 21:00
CAMPQ
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!   ZADÁNO
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběh
Divadlo Troníček 20:00
Lapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: Bára Štěpánová, Antonín Procházka
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů   PŘELOŽENO Z 8.3.2019
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terminus
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Jako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka  náš tip!
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Isole
Městská divadla pražská 19:00
Freud aneb Výklad snů   literární matiné
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Teror
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Proslov k národu   1. premiéra
Studio ALTA
hostuje: Divadlo Continuo
 19:30
WARdrobe   PQ +
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 18:00
Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 20:00
Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů 20:00
JožkaLipnikjebožíčlověkaneumílhát! (16. díl)
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo  19:00
Obraz Doriana Graye   Anglické titulky
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 21:00
CAMPQ
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Úča musí pryč!
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Hospoda Na mýtince   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo