Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 8. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Járy Cimrmana [Brno]Akt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubAmerický bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíAnamnéza   ZADÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusBláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBožská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
D1W120:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Hlupáci, proberte se21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFocal Point: Upcycling Cultural Heritage   Konference10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha10:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café s inspicientkou   Zdarma17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaStřed zájmu: PUBLIKUM   prezentace18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMyši Natálie Mooshabrové - Čin. divadlo Jerzyho Szaniawského v Plocku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskGoršek   HAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANANaši furianti   Divadlo pod Petřínem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Hrůza v Brně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Hrůza v Brně   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]I♥MAMMA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Chomutov; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKoupila jsem husu, tak nevím...17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein   premiéra; VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Dramaturgický úvod před představením; 1. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínObludov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonProdaná nevěsta19:31Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
Ředitelská lóže19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Spalovač mrtvol19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Klicperovo divadlo Hradec Králové
Vincenc19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZásek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Brno] 19:00
Akt
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Divadlo Na zábradlí  19:30
Anamnéza   ZADÁNO
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Čaj a apokalypsa
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Čaj a apokalypsa
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Čtyřhra
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
D1W1
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo X10 [DUP39] 21:30
Hlupáci, proberte se
Divadlo Karla Hackera 09:00
Jak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha
Divadlo Archa 10:00
Focal Point: Upcycling Cultural Heritage   Konference
Divadlo Karla Hackera 10:45
Jak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha
Národní divadlo 17:00
ND Café s inspicientkou   Zdarma
Divadlo Archa 18:30
Střed zájmu: PUBLIKUM   prezentace
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Myši Natálie Mooshabrové - Čin. divadlo Jerzyho Szaniawského v Plocku
Divadlo Disk 19:30
Goršek   HAMU
Vršovické divadlo MANA 19:30
Naši furianti   Divadlo pod Petřínem
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Hrůza v Brně
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Hrůza v Brně   vyprodáno
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Irská kletba
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Irská kletba
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
I♥MAMMA
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Chomutov; Zájezd
Divadlo Viola  17:00
Koupila jsem husu, tak nevím...
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinstein   premiéra; VYPRODÁNO
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Dramaturgický úvod před představením; 1. premiéra
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Obchod na korze
A studio Rubín  19:30
Obludov
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Studio Ypsilon  19:31
Prodaná nevěsta
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
 19:00
Ředitelská lóže
Divadlo v Řeznické  11:00
Relativita
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Spalovač mrtvol
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Klicperovo divadlo Hradec Králové
 19:00
Vincenc
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  náš tip!   vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo