Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 8. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Karla HackeraMalý pán   Divadlo b09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Auccasin a Nicoletta   vyprodáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Guide10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraMalý pán   Divadlo b10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Lež11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloVltavínky   Premiéra; Div. soubor KLAP (DDS)16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInvited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Plešatá zpěvačka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Plešatá zpěvačka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Římské noci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíLadies no Gentlemen   1. PREMIÉRA; ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceRodina je základ státu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMůj romantický příběh19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Spolek LEK
My dva atak19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů   zrušeno! (přesunuto na 6.6.)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Holky z kalendáře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBond / Medea   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Jablonec nad Nisou; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Jeseník / Městská kulturní zařízení]Blaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Čtyři vraždy stačí, drahoušku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDvouhodinový motel   Poločas nápadu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [Zenice, Bosna]198419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [Mezinárodní den žen v DISKu / DISK]Rozhovory s astronauty   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Audience20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInvited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaHodně smíchu a pár slz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube   Zvýhodněný balíček20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloZabiják Joe20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPomocník Walser  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Berlín Alexanderplatz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Krása a půvab perverzit21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Krása a půvab perverzit21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera 09:00
Malý pán   Divadlo b
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 09:00
Auccasin a Nicoletta   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 10:00
Guide
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 10:30
Malý pán   Divadlo b
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 11:00
Lež
Švandovo divadlo 16:00
Vltavínky   Premiéra; Div. soubor KLAP (DDS)
Divadlo Archa 17:00
Invited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 18:00
Plešatá zpěvačka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Plešatá zpěvačka
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Římské noci
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julie
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ladies no Gentlemen   1. PREMIÉRA; ZADÁNO
Divadlo Palace  19:00
Rodina je základ státu
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběh
Divadlo Troníček
soubor: Spolek LEK
 19:00
My dva atak
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů   zrušeno! (přesunuto na 6.6.)
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Holky z kalendáře
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Studio DVA divadlo  19:00
Bond / Medea   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Jablonec nad Nisou; Zájezd
Divadlo Járy Cimrmana [Jeseník / Městská kulturní zařízení] 19:00
Blaník
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
Dejvické divadlo  19:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Bez Hranic 19:30
Dvouhodinový motel   Poločas nápadu
Divadlo D21 [Zenice, Bosna] 19:30
1984
Divadlo Disk [Mezinárodní den žen v DISKu / DISK] 19:30
Rozhovory s astronauty   Činohra
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
ADHD
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Audience
Divadlo Archa 20:00
Invited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly
Divadlo Viola  20:00
Hodně smíchu a pár slz
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube   Zvýhodněný balíček
Pidivadlo  20:00
Zabiják Joe
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 20:00
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Pomocník Walser  náš tip!
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Berlín Alexanderplatz
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 21:00
Krása a půvab perverzit
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 21:00
Krása a půvab perverzit

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo