Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 8. března 2020


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo DISK
hostuje: Kočovné divadlo Ad Hoc
Zmrazovač - Il Congelatore
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:30
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Zlatá husa   Pro děti15:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa15:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Zlatá husa   Pro děti17:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa17:00
Dejvické divadloZítra to spustíme aneb Kdo je tady gentleman   vyprodáno19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!16:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:00
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO20:00
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím17:00
Komorní divadlo KalichÚhlavní přátelé19:00
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!   host14:00
Divadlo ViolaTři gentlemani20:00
Hudební divadlo KarlínThe Addams Family15:00
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle19:00
Divadlo v Celetné [hosté]Táta19:30
Studio DVA divadloSaxana11:00
Studio DVA divadloSaxana15:00
Divadlo D21 [D21]Rozárčina postýlka16:00
3D company
soubor: 3D Company
Ptáci19:00
Divadlo UngeltPřítelkyně   zrušeno19:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaPast na Hurvínka10:30
Divadlo Spejbla a HurvínkaPast na Hurvínka14:00
Divadlo ApropoOživlá laboratoř - Alchymická škola volá   alchymistická show15:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták
náš tip! Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová
13:00
Studio HrdinůModrovous - Naděje žen20:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie14:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00
Divadlo NoDMěstečko Palermo usíná   Vyprodáno19:30
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Memories of Fools19:30
Divadlo KalichMauglí13:30
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
Jezero
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadlo PonecČáry, máry, fuk, světlo, pohyb, zvuk - dílna10:00
Divadlo DISKProhlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zem10:00
Divadlo Karla HackeraZvířátka pana Krbce   LD Jiskra10:00
Divadlo Bez zábradlíLotrando a Zubejda11:00
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck   ND+12:00
Divadlo PonecČáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk - veřejná prezentace13:00
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče15:00
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor16:00
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show14:30
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Den závislosti
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
A na noze pevnina   POZOR NEDĚLE!15:00
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Verze
3 verze života   host20:00
Divadlo DISK
hostuje: Kočovné divadlo Ad Hoc
 19:30
Zmrazovač - Il Congelatore
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Zlatá husa   Pro děti
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Zlatá husa
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Zlatá husa   Pro děti
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Zlatá husa
Dejvické divadlo  19:30
Zítra to spustíme aneb Kdo je tady gentleman   vyprodáno
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 16:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Studio DVA divadlo  20:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím
Komorní divadlo Kalich  19:00
Úhlavní přátelé
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Verze
 14:00
Úča musí pryč!   host
Divadlo Viola  20:00
Tři gentlemani
Hudební divadlo Karlín  15:00
The Addams Family
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 19:00
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta
Studio DVA divadlo  11:00
Saxana
Studio DVA divadlo  15:00
Saxana
Divadlo D21 [D21] 16:00
Rozárčina postýlka
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Ptáci
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně   zrušeno
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Past na Hurvínka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Past na Hurvínka
Divadlo Apropo  15:00
Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá   alchymistická show
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták
náš tip! Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Anežka Kotoučová, Jiří Landa, Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová
Studio Hrdinů  20:00
Modrovous - Naděje žen
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo NoD  19:30
Městečko Palermo usíná   Vyprodáno
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Memories of Fools
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
 19:30
Jezero
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Ponec 10:00
Čáry, máry, fuk, světlo, pohyb, zvuk - dílna
Divadlo DISK 10:00
Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zem
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zvířátka pana Krbce   LD Jiskra
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Lotrando a Zubejda
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck   ND+
Divadlo Ponec 13:00
Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk - veřejná prezentace
Cirkus Mlejn 15:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče
Divadlo Cylindr  16:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Radka Brzobohatého  14:30
Freddie - Concert show
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Den závislosti
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
 15:00
A na noze pevnina   POZOR NEDĚLE!
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Verze
 20:00
3 verze života   host

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo