Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 8. dubna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Biograf18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicČarodějnice v kuchyni17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéCock19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloElegance molekuly  náš tip!   II. PREMIÉRA; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecChoreografické fórum   v rámci festivalu ČTP 201810:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZvířátka pana Krbce   LD Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceAteliér s Petrem Haškem11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHrátky s DéDéSátky   Premiéra; Dětské divadelní studio; vyprodáno16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenMaximální minimalismus   workshop17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHrátky s DéDéSátky   Dětské divadelní studio18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHľadá sa nový manžel - Teatro Wüstenrot19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáČas žít   Divadelní spolek Slepýš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéTraktát o lásce   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Kladno]Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJasno lepo podstín zhyna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - NKP Vyšehrad]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Krása střídá nádheru20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Nevěsta   DERNIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [malý sál]Panoráma20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
Pohádky z lesa16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
hostuje: Divadlo Continuo
Poledne19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Přízraky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]Přízraky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Proces21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSmrt a dívka  náš tip!   zrušeno; Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTitanic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloV rytmu swingu buší srdce mé14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloV rytmu swingu buší srdce mé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaZáskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 18:30
Biograf
Divadlo Bez Hranic  17:00
Čarodějnice v kuchyni
Divadlo v Řeznické  19:30
Cock
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly  náš tip!   II. PREMIÉRA; vyprodáno
Divadlo Ponec 10:00
Choreografické fórum   v rámci festivalu ČTP 2018
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zvířátka pana Krbce   LD Jiskra
Městská divadla pražská 11:00
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
VILA Štvanice 11:00
Ateliér s Petrem Haškem
Švandovo divadlo 16:00
Hrátky s DéDéSátky   Premiéra; Dětské divadelní studio; vyprodáno
Městská divadla pražská 17:00
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
Divadlo Kámen 17:00
Maximální minimalismus   workshop
Švandovo divadlo 18:00
Hrátky s DéDéSátky   Dětské divadelní studio
Studio DVA divadlo 19:00
Hľadá sa nový manžel - Teatro Wüstenrot
Městská divadla pražská 19:00
Čas žít   Divadelní spolek Slepýš
Divadlo v Celetné 19:30
Traktát o lásce   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo v Dlouhé [Kladno] 15:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
Buchty a loutky [Praha - NKP Vyšehrad] 15:00
Kocour v botách
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Krása střídá nádheru
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Nevěsta   DERNIÉRA
Alfred ve dvoře [malý sál] 20:00
Panoráma
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Pohádky z lesa
La Fabrika [Studio 1]
hostuje: Divadlo Continuo
 19:30
Poledne
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:30
Přízraky
Divadlo X10 [Strašnické divadlo] 19:30
Přízraky
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 21:00
Proces
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  náš tip!   zrušeno; Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO
Divadlo Kalich  19:00
Titanic
Národní divadlo  14:00
V rytmu swingu buší srdce mé
Národní divadlo  19:00
V rytmu swingu buší srdce mé
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Vernisáž
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok
Činoherní klub  19:30
Zrada

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo